Avon, Szminka do ust `Zmysłowa przyjemność`

Avon, Szminka do ust `Zmysłowa przyjemność`

Szminka "Zmysłowa Przyjemność" to kolor, którego pragniesz, przyjemność, którą pokochasz. Pigmenty w połączeniu z żelową bazą dają kolor w najczystszej postaci – soczysty, świeży i pełen blasku.Lekka żelowa konsystencja bez dodatku wosków zapewnia nawilżenie i uczucie zmysłowej gładkości podczas aplikacji. Odkryj 20 zmysłowych odcieni nowej szminki Avon "Zmysłowa Przyjemność"

W porządku

Głównie używam tej szminki jako bazę pod inną szminkę lub dodaję na nią kapkę rozświetlacza. Sama wygląda dosyć niemrawo na ustach i nie utrzymuje się zbyt długo. Za to przyjemnie nawilża i regeneruje usta.

Uwielbiam

Świetna. Soczysty kolor, który długo się utrzymuje. Tłusta konsystencja nie sprzyja wysychaniu ust. Jedyne z czym nie daje sobie rady to tłuste jedzenie, ale to można jej wybaczyć :)

Niestety nie

Niestety u mnie ta szminka się kompletnie nie sprawdziła. Nie lubię jej i nie chcę jej dać kolejnej szansy. Nie pokrywa moich ust w całości, pomimo tego,że wykonany był peeling, nie było żadnej suchej skórki to ta szminka zostawiała "dziury" . Przy każdej kolejnej próbie dołożenia było coraz gorzej.. Bardzo nietrwała, bardzo niekomfortowa w noszeniu. Nie polecam.

Bez szału, bez szału...

Dobrze, że to był prezent, bo żal na nią grosza. Ta "szminka" jedyną zaletę, jaką ma to właściwości odżywcze, gdyż usta po niej są miękkie i delikatnie zregenerowane, a nawet ochronione przed szkodliwymi środkami atmosferycznymi. Pigment wydaje się początkowo mocny, lecz na wszystkim oprócz ust. Mój odcień Hibiscus tym bardziej pozostawiał wiele do życzenia. W rzeczywistości nie przypomina oczekiwanego koloru, w tym źle się nakłada, przez co po niedługim czasie pozostaje tylko w kącikach ust. Ostatecznie pozostaje na wszystkim, czego dotkniemy, tylko nie na ustach. Warto dodać, że ciężko uprać plamy po niej, a do demakijażu nie dotrwa niemalże nigdy. Zapach też szalenie nie przyciąga, szybko się zużywa. Nie ścierpiałam jej, teraz męczy się z nią moja siostra mająca nieco więcej wytrwałości w tym boju :)

Pomadka, a nie szminka

Jeśli chodzi o wartości pielęgnacyjne to jest ok - czuję, jakbym miała masełko na ustach, bardzo przyjemne wrażenie. Natomiast "szminka" jest nietrwała. Posiadam odcień "Horny flower", jest to cudny soczysty nudziak, jedna z moich sprawdzonych "szminek", aczkolwiek chyba niewarta swojej ceny:)

Mało trwała

Pink blossom, to odcień, który zakupiłam. Cukierkowy róż. Wygląda całkiem ładnie na ustach. Dobrze nawilża, połyskuje, ale jednak ma słabą trwałość. Mam wrażenie, że "zjadam ją" po kilku chwilach. Sprawdza się na wyjście na szybkie zakupy, na dłuższą metę, niestety nie da rady.

Trochę dziwny posmak

Skusiłam się dobrymi opiniami tej szminki. Ładne i dobrze wykonane opakowanie, szminka nawilża usta nie wysusza ich, ładny kolorek dobrze na pigmentowany, nie ściera się szybko ale długo też nie wytrzyma poa tym dziwny ma zapach i posmak ale bardzo wydajna.

Lubię ją

Kupiłam ją ze względu na kolor na zdjęciu, który w katalogu a w rzeczywistości wygląda znacznie inaczej, niemniej jednak jest ładny. W zasadzie jest to taki naturalny kolor, nie zbyt rzuca się w oczy, jednak jest widoczny na ustach. :) Kolor jest bardzo trudny do określenia, bo na zdjęciu widziałam brudną/przygaszoną czerwień, zaś na ustach jest to bardziej brązowawy nudziak. Pomadka trzyma się na ustach całkiem fajnie, choć nie zasycha, więc ściera się przy każdym jedzeniu czy piciu. Nie błyszczy się aż tak jak błyszczyk, ale nie jest też matowa, raczej taka pośrednia. Nie klei się, ani nie wysusza ust, co również jest sporym plusem. Określiłabym ją jako bezzapachową. Podoba mi się opakowanie pomadki i jej kształt- jest węższa niż normalne, a opakowanie przylega do kosmetyku, dzięki czemu nie chwieje się i wygodnie się nią maluje. W zasadzie nie ma też opcji złamania jej. Jest miękka, da się ją idealnie nałożyć i wygląda bardzo fajnie na ustach- akurat gdy chcemy je podkreślić, ale nie chcemy się bardzo rzucać w oczy. :)

Zdecydowanie "zmysłowa przyjemność"

Mogę nazwać siebie mianem pomadkoholiczki, w mojej "kolekcji" jest około 40 pomadek różnych firm, w różnych odcieniach i wykończeniach.
"Zmysłowa przyjemność" to pomadki o pięknych soczystych kolorach, które zapewniają ustom (nawet tym przesuszonym) uczucie komfortu i przyjemnego nawilżenia.

Lekka Szminka

Delikatna, soczysta lekka szminka. Nie zawiera wosku, delikatnie nawilża.
Szybko ściera się z ust, lubi rozmazywać.
Dla osób, którym nie zależy na długiej trwałość, polecam kolory Hibiscus i Garden Rose, bo są naprawdę boskie !!!

Ładny satynowy efekt

Szminka jest porządnie napigmentowama. Bardzo dobrze pokrywa usta i jest leciutka. Daje na ustach piękne matowe wykończenie, nie jest lepka ani sliska. Ale mam wrażenie, że troszkę wysusza usta, więc raczej nie przysłuży się osobom o przesuszonej skórze ust. Kolory ma ładne, ale faktycznie trzeba je jeszcze sprawdzać na yt, bo na żywo różnią się dużo od tych w katalogu. Długo trzyma się na ustach i się nie rozmazuje. Jest zamknięta w zgrabnym ładnym pojemniczku i prawie zawsze jest na promocji. Jednym słowem to dobra utrwala szminka, lekka o satynowym wykończeniu, jednak trochę wysuszająca

Świetnie napigmentowana i bardzo lekka

Pomadka ma dobrą pigmentację, intensywny kolor, pełne krycie, a do tego jest niesamowicie lekka i nie wyczuwalna na ustach. Nie tworzy lepkiej ani tłustej warstwy. Ma delikatny i przyjemny zapach. Nie wysusza usta, a nawet utrzymuje je w dobrej kondycji. Ma smukłe i poręczne opakowanie. Dla mnie jest to produkt idealny na lato i wakacje na ciepłej plaży. :)