Avon, Szminka do ust `Zmysłowa przyjemność`

Avon, Szminka do ust `Zmysłowa przyjemność`

Szminka "Zmysłowa Przyjemność" to kolor, którego pragniesz, przyjemność, którą pokochasz. Pigmenty w połączeniu z żelową bazą dają kolor w najczystszej postaci – soczysty, świeży i pełen blasku.Lekka żelowa konsystencja bez dodatku wosków zapewnia nawilżenie i uczucie zmysłowej gładkości podczas aplikacji. Odkryj 20 zmysłowych odcieni nowej szminki Avon "Zmysłowa Przyjemność"

Pomadka, a nie szminka

Jeśli chodzi o wartości pielęgnacyjne to jest ok - czuję, jakbym miała masełko na ustach, bardzo przyjemne wrażenie. Natomiast "szminka" jest nietrwała. Posiadam odcień "Horny flower", jest to cudny soczysty nudziak, jedna z moich sprawdzonych "szminek", aczkolwiek chyba niewarta swojej ceny:)

Mało trwała

Pink blossom, to odcień, który zakupiłam. Cukierkowy róż. Wygląda całkiem ładnie na ustach. Dobrze nawilża, połyskuje, ale jednak ma słabą trwałość. Mam wrażenie, że "zjadam ją" po kilku chwilach. Sprawdza się na wyjście na szybkie zakupy, na dłuższą metę, niestety nie da rady.

Trochę dziwny posmak

Skusiłam się dobrymi opiniami tej szminki. Ładne i dobrze wykonane opakowanie, szminka nawilża usta nie wysusza ich, ładny kolorek dobrze na pigmentowany, nie ściera się szybko ale długo też nie wytrzyma poa tym dziwny ma zapach i posmak ale bardzo wydajna.

Lubię ją

Kupiłam ją ze względu na kolor na zdjęciu, który w katalogu a w rzeczywistości wygląda znacznie inaczej, niemniej jednak jest ładny. W zasadzie jest to taki naturalny kolor, nie zbyt rzuca się w oczy, jednak jest widoczny na ustach. :) Kolor jest bardzo trudny do określenia, bo na zdjęciu widziałam brudną/przygaszoną czerwień, zaś na ustach jest to bardziej brązowawy nudziak. Pomadka trzyma się na ustach całkiem fajnie, choć nie zasycha, więc ściera się przy każdym jedzeniu czy piciu. Nie błyszczy się aż tak jak błyszczyk, ale nie jest też matowa, raczej taka pośrednia. Nie klei się, ani nie wysusza ust, co również jest sporym plusem. Określiłabym ją jako bezzapachową. Podoba mi się opakowanie pomadki i jej kształt- jest węższa niż normalne, a opakowanie przylega do kosmetyku, dzięki czemu nie chwieje się i wygodnie się nią maluje. W zasadzie nie ma też opcji złamania jej. Jest miękka, da się ją idealnie nałożyć i wygląda bardzo fajnie na ustach- akurat gdy chcemy je podkreślić, ale nie chcemy się bardzo rzucać w oczy. :)

Zdecydowanie "zmysłowa przyjemność"

Mogę nazwać siebie mianem pomadkoholiczki, w mojej "kolekcji" jest około 40 pomadek różnych firm, w różnych odcieniach i wykończeniach.
"Zmysłowa przyjemność" to pomadki o pięknych soczystych kolorach, które zapewniają ustom (nawet tym przesuszonym) uczucie komfortu i przyjemnego nawilżenia.

Lekka Szminka

Delikatna, soczysta lekka szminka. Nie zawiera wosku, delikatnie nawilża.
Szybko ściera się z ust, lubi rozmazywać.
Dla osób, którym nie zależy na długiej trwałość, polecam kolory Hibiscus i Garden Rose, bo są naprawdę boskie !!!

Ładny satynowy efekt

Szminka jest porządnie napigmentowama. Bardzo dobrze pokrywa usta i jest leciutka. Daje na ustach piękne matowe wykończenie, nie jest lepka ani sliska. Ale mam wrażenie, że troszkę wysusza usta, więc raczej nie przysłuży się osobom o przesuszonej skórze ust. Kolory ma ładne, ale faktycznie trzeba je jeszcze sprawdzać na yt, bo na żywo różnią się dużo od tych w katalogu. Długo trzyma się na ustach i się nie rozmazuje. Jest zamknięta w zgrabnym ładnym pojemniczku i prawie zawsze jest na promocji. Jednym słowem to dobra utrwala szminka, lekka o satynowym wykończeniu, jednak trochę wysuszająca

Świetnie napigmentowana i bardzo lekka

Pomadka ma dobrą pigmentację, intensywny kolor, pełne krycie, a do tego jest niesamowicie lekka i nie wyczuwalna na ustach. Nie tworzy lepkiej ani tłustej warstwy. Ma delikatny i przyjemny zapach. Nie wysusza usta, a nawet utrzymuje je w dobrej kondycji. Ma smukłe i poręczne opakowanie. Dla mnie jest to produkt idealny na lato i wakacje na ciepłej plaży. :)

Najlepsza jaką miałam

Piękny kolor. Utrzymuje się długo na ustach. Używam jej codziennie, nawet wychodząc do toalety. Powieksza optycznie usta (szczególnie dolną wargę) i pasuje do wąsów. Podkreśla linię ust. Kochane w załączniku przesyłam Wam jak pięknie wyglada na ustach. w Polsacie.

Ulubiona

Muszę przyznać, że ogólnie lubię pomadki z avonu, ze względu na komfort na ustach. Nie powalają one trwałością, jednak w przypadku tej jest inaczej, utrzymuje się na moich ustach nawet po jedzeniu, zjada się w bardzo ładny sposób. Jest konsystencja żelowo-kremowa jest bardzo przyjemna, mocno nawilża usta, jest mega komfortowa. Bardzo polecam!

Bez szaleństw

Wydajność i pigmentacja zdecydowanie na tak, kolory również żywe i urocze (mam odcień Red Dahlia). Trwałość nie powala, zdecydowanie za szybko się rozmazuje i zjada. Zapach jest okropny i zostawia nieprzyjemny metaliczny posmak.

Najlepsza!

Uwielbiam ja! Jest to moja pierwsza szminka, w której kolor jest stworzony dla mnie! Mam szminke w kolorze rose bouquet. Piękny i żywy odcień ślicznie wygląda. Szminka jest trwala o fajnej konsystencji. Moje usta podczas uzywania są bardzo miękkie i piękne! Jest to mój numer jeden i nie zastapie ją na żadną inna. Jest w eleganckiej oprawie co dodaje jej klasy. Używam ja czesto, na różne imprezy i za każdym razem dziewczyny o nią wypytuja. Po kilku godz trzeba delikatnie poprawić makijaż. Jak dla mnie nie ma lepszej.