Scholl, Velvet Smooth, Intense Serum (Intensywnie nawilżające serum do stóp)

Scholl, Velvet Smooth, Intense Serum (Intensywnie nawilżające serum do stóp)

Intensywnie nawilżające serum do suchej skóry stóp. Zawiera kwas hialuronowy, zielony kawior oraz Pentavitin, który ma zdolność wiązania keratyny w skórze, pomagając zachować ją nawilżoną na dłużej.

nie polecam

Kupiłam zachęcona opisem na opakowaniu, niestety żałuję zakupu. Produkt ma stosunkowo wysoką cenę, ale promocja w Rosmman skłoniła mnie do zakupu. Zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z firmą School nie zastanawiałam się długo i wzięłam serum na wypróbowanie.
Niestety po stosowaniu przez ok. dwa miesiące nie zauważyłam żadnych zmian. Stan mojej skóry nie polepszył się nawet w minimalnym stopniu, nie widzę żadnej różnicy.
Mam bardzo suchą skórę stóp i liczyłam, że ten produkt poprawi jej kondycję, jednak nic takiego się nie stało, nie zauważyłam aby skóra stała się gładsza ani lepiej nawilżona, po prostu zero efektów :)

Dodatkowym minusem jest konsystencja, serum jest bardzo wodniste, przez co przy dozowaniu łatwo o zbyt dużą dawkę

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Tragedia

Zacznę od tego, że mam zadbane stopy. Od produktu oczekiwałam lekkiego nawilżenia. Niestety ten produkt nie zrobił nic. Po użyciu stopy były w takim samym stanie jak przed użyciem. Niestety produkt był klejący, mało wydajny oraz drogi. Nie polecam.

Używam tego produktu od: czerwca

zdecydowanie produkt godny przetestowania

Produkt stosowałam przez nieco ponad miesiąc. I muszę przyznać, że się sprawił na 5+.
Ale więcej o zaletach (i wadach też) odsyłam do poczytania w poście na moim blogu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, o pojemności 30 ml