Aquina, Aromaterapia Energia, Peeling myjący

Aquina, Aromaterapia Energia, Peeling myjący

Aromaterapia - to linia, której działanie oparto na naturalnych olejkach eterycznych, które posiadają wyjątkowy wpływ na nasze samopoczucie.
W pomarańczowej Aquinie Energia zarówno w żelu jak i peelingu znajdziemy olejek z owocu pomarańczy, który dodaje energii, orzeźwia i wzmacnia naturalną witalność. Zapach świeżych, soczystych pomarańczy dodaje życiowej energii. Wyraźnie orzeźwia i stymuluje wzmacniając naturalną witalność. Delikatnie myje i masuje skórę nie naruszając jej warstwy ochronnej. Złuszcza martwe komórki naskórka oraz przyspiesza proces jego odnowy. Pobudza krążenie krwi zwiększając dotlenienie komórek skóry. Przywraca skórze naturalną elastyczność i gładkość. Substancje aktywne:
olejek eteryczny, prowitamina B5 (D-panthenol), naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Cena: 8 zł / 160 ml

polubiłam

Rewelacyjny peeling myjący.

Plusy:

+ urzekający, cudowny zapach cytrusów, który utrzymuje się na skórze przez kilka godzin.

+ niewielkie ziarenka w połączeniu z żelem tworzą delikatną konsystencję, świetnie pielęgnującą ciało

+ nie niszczy warstwy zewnętrznej naskórka, ale delikatnie złuszcza.

+ po peelingu moja skóra jest gładka, delikatna, przyjemna w dotyku;

+ nie przesusza, nie powoduje podrażnień;

+ bardzo niska, atrakcyjna cena

Minus za słabą wydajność, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam do wypróbowania!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Sredniak

Nie mam zdecydowanej opinii na temat tego produktu...

+niska cena,
+dobrze sie rozprowadza na ciele
+zapewnia gladkosc
Ale za to ma:
-zbyt sztuczny zapach,
-nieciekawa konsystencja (jest zbyt wodnisty)

No coz...Bede dalej probowac w poszukiwaniu tego jedynego:)Używam tego produktu od:pol roku

bardzo dobry

W zasadzie nie widzę żadnych słabych stron! Ściera niesamowicie dobrze, skóra jest po nim gładziutka, a do tego ma na tyle przystępną cenę, że nie trzeba się wkurzać, że się go za dużo na siebie wylało ;)

Używam tego produktu od: ponad roku

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

fajny, ale malo wydajny;)

fajnie sie spisuje! skora jest gladzaiutka i aksamitna (moj chlopak szaleje za taka gladkoscia :P) niestety peeling jest malo wydajny...zanim na dobre zagoscil w mojej lazience, juz sie skonczyl:( nie narzekam jednak gdyz cena nie jest porazajaca na moja kieszen.
Ogolnie polecam, scciera na 5!

Używam tego produktu od:2 tyg? :)

Gdzie ta energia??

Peeling wchodzi w skład serii "Aromaterapia" z dopiskiem Energia, spodziewałam się więc mega odświeżającego specyfiku, dodającego energii z samego rana ;). A tu zapach galaretkowo-landrynkowy, który nijak jak dla mnie ma się do energetyzujących zapachów ;(. Jako peeling sprawuje się przeciętne, coś tam ściera..., skóra po użyciu jest gładka. Do najwydajniejszych też nie należy, no ale może przy tej cenie można to wybaczyć??

Używam tego produktu od: już nie używam

mega-niewydajny !

Jest niesamowicie niewydajny, zuzyłam go w 4 dni ! Przyczyną jest fakt, ze absolutnie się nie pieni (L'oreal Body Expertise na przykład pieni się rewelacyjnie i obficie !), przez co mam niezbyt przyjemne wrażenie, ze nie brałam prysznica ;) Po prostu brakuje mi w nim uczucia czystości na skorze, ktorego to uczucia doswiadczam w przypadku innych peelingow myjących, np własnie L'oreala czy Eris. Zapach jest energetyzujący, choc przypomina mi...nie pamiętam dokładnie nazwy... Visolvit lub Vibovit z dzieciństwa, taki do rozpuszczania. Jest taki chemiczny. Ale poza tymi niedociagnięciami peeling ten spełnia swą rolę, drobinki dobrze scierają, skora jest gładka, wypolerowana, elastyczna....Kupie go, jesli bedę miała ochotę na powrot do dziecinstwa pełnego rozpuszczalnych witaminek :D

SUUUPER!!!!

Peeling jest wspanialy, najlepszy z dotychczasowo uzywanych. Bardzo ladnie pachnie, ma doskonale wlasciwosci scierajace. Swietnie poleruje skore ,ktora pozostaje czysta i gladziutka.Zapaszek wspanialy.az chce sie go zjesc :d. Tani (place 6 zl) ale malo wydajny-starcza na okolo 6-7 razy...Ale i tak najlepszy ze wszystkich :):)))))

Nie polecam

Nie polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Po prostu mi ten kosmetyk nie przypasował. Zapach ok, ale dużo bardziej "aromaterapeutyczny" jest zapach serii pilingów Erisa. Przede wszystkim na minus daję mu to, że jest bardzo mało wydajny; na porządne wypilingowanie całego ciała schodziło mi na raz 1/5 butelki, co nawet przy Ziajowej cenie się po prostu nie opłaca. Plus za bardzo poręczną butelkę.

gdyby nie zapach...

Peeling kupiłam, gdyż zachwycona byłam niebieskim bratem z tej serii. Akurat nie było w drogerii niebieskiego, więc wybrałąm ten.
Jest tak samo dobry, jak jego poprzednik - drobinki duże, dość ostre. Dobrze ściera , wygładza, nie drapie zbyt mocno ani nie podrażnia. Jednak zapach kosmetyku zupełnie mi nie odpowiada - przypomina mi jakiś syropek /rozpuszczalną witaminę C, którą musiałam pić w dzieciństwie :( Zapach jest dosyć sztuczny, chemiczny ,samo użytkowanie nie sprawia mi przyjemności.

bardzo fajny

Jest to super peeling, używam zamiennie i pozostałymi dwoma z serii Aquina. Zapach pomaranczy jest cudowny... Wygładza i dobrze oczyszcza skórę, i do tego relaksuje. Jedynym minusem tych peelingow jest mala wydajnosc.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: bardzo wiele
Używam go i używam, w międzyczasie wypróbowałam kilka innych firm, ale ciągle wracam do Ziaji... on jest po prostu NAJLEPSZY!

Jestem zachwycona!

Najlepszy peeling jaki miałam do tej pory.
+ Lepszy niż z Avonu, bo przede wszystkim dużo tańszy:)
+ No i ten zapach!!!! W opakowaniu taki zwykły pomarańczowy, ale na skórze...... mmmmmmmmm pychotka:D Mandarynkowy, słodki, pachnacy, pyszny, aż cieknie ślinka:D Jestem wielbicielką cytrusowych kosmetyków, ale nie zawsze pachną one ładnie:/ A ten mnie uwiódł poprostu!!!( Wcześniej tylko Avon- Skin so soft i Nivea- Ryż i lotos, tak mi się spodobały strasznie, pod kątem zapachu:))
+ poza tym skóra po umyciu jeszcze długo pachnie słodko- mandarynkowo (a nie pomarańczowo:D), szkoda że nie ma balsamu z tej serii,
+ no i działanie, skóra jest czyściutka, gładka, oddycha, można zobaczyć że oczyszcza baaardzo dobrze, bo po przetarciu plecków tonikiem, płatek kosmetyczny jest czysty!
+ dobrze się rozciera, (lepiej niż Spa Ziai), wystraczy niewielka ilość żeby wypeelingować np.:plecki,
- mały minus za to że się nie pieni, ale zapach i właściwości myjące przebijają zdecydowanie tą malutką wadę:)

dobry

Zachwycona niebieskim peelingiem Ziai nabyłam dwa pozostałe. Jednak nie jestem już taka zadowolona. Może to wynikać z faktu, że coraz rzadziej mam czas na peelingowe zabawy, więc i efekty nie są takie spektakularne, a ja wymagam coraz większych cudów. Wydaje mi się jednak, że ten jest nieco słabszy - drobinki drobne (hehe), ostre co prawda, ale już nie tak. Zapach kwiatowy, mniej mi przypadł do gustu, wolę odświeżające wonie. Żeby nie było nieporozumień - to naprawdę jest dobry (skuteczny, przyjemny w użyciu) peeling i to za śmieszną cenę. Ale są lepsze.

ilość zużytych opakowań: 1