Bielenda, Only for Men Extra Energy, Energetyzujący żel oczyszczający

Bielenda, Only for Men Extra Energy, Energetyzujący żel oczyszczający

Energetyzujący żel oczyszczający to mega dawka energii dla szarej, zmęczonej i zestresowanej skóry.
Błyskawicznie oczyszcza, odświeża, pobudza i chłodzi skórę. Skutecznie likwiduje oznaki zmęczenia, spowodowane brakiem snu, stresem, nieodpowiednim trybem życia. Rano dodaje skórze energii i witalności na cały dzień, a wieczorem likwiduje uczucie zmęczenia i napięcia. Nie wysusza, nie powoduje podrażnień. Może być stosowany zarówno przed, jak i po goleniu.
Skóra po użyciu jest zregenerowana oczyszczona i odświeżona, ponownie gotowa na aktywność.

mieszane odczucia

Żel kupiony z rozpędu w dodatku w promocji więc stwierdziłem, że w razie niewypału płaczu nie będzie , a kremem do twarzy z sąsiedniej serii jestem bardzo zadowolony więć żel dostał szanse aby się wykazać

Żel wywołał u mnie mieszane uczucia

Według informacji na opakowaniu:
pobudza
głęboko oczyszcza
likwiduje zanieczyszczenia (to nie to samo co oczyszczanie?)
wzmacnia
wygładza
odświeża (jak na moje oko troszku powiązanie z punktami 1-3)

Lista obietnic z jednej strony normalna a z drugiej strony troszeczkę rozdmuchana przez specjalistów od marketingu.
Więc zajmijmy się nimi wszystkimi

Głeboko oczyszcza, likwiduje zanieczyszczenia
Moim zdaniem - szału nie ma. Nie zauważyłem efektu głębokiego oczyszczenia które by mnie zwaliło z nóg, dądź sprawiło aby moje szczęka potoczyła sie po podłodze - normalny żel do mycia twarzy do codziennego używania. Pieni się dobrze przez, co bardzo szybko można wyczuć ile żelu potrzeba do wymycia buzi. Wydaje się całkiem wydajny. Dosyć intensywnie ściąga moją specyficzną skórę ale nałożony potem krem szybko sobie z tym radzi

Pobudza - energetyczny zapach który nie każdemu przypadnie do gustu. Poza tym wszystkie trzy serie pachną chyba na jedno kopyto. W składzie ma mentol i kofeine, ale nie odczuwam w ogóle uczucia chłodu które powinno być efektem potraktowania skóry mentolem. O kofeinie nie wspominając.

Odświeżenie – patrz wyżej

Wzmacnia – teoretycznie... w praktyce nie wiem ile to zasługa żelu a ile innych kosmetyków które używam więc nie mogę się wypowiedzieć

Wygładzanie – patrz „Wzmocnienie”

Reasumujące kosmetyk wart spróbowania zwłaszcza że cena jest naprawdę przystępna. A każda skóra zareaguje na niego inaczej.
Mnie trochę rozczarował, ponieważ krem do twarzy z serii Strong Power jest naprawdę rewelacyjny. Nie będę miał problemów by kupić go raz jeszcze, ale też nie będzie trafiał do mojego koszyka za każdym razem.

Ilość zużytych opakowań: 1 po 150ml