Kallos, Botox do włosów `Keratyna, kolagen i kwas hialuronowy`

Kallos, Botox do włosów `Keratyna, kolagen i kwas hialuronowy`

Specjalna formuła botoxu do włosów wzbogacona Keratyną, Kolagenem i Kwasem hialuronowym w jedyny w swoim rodzaju sposób wzmacnia słabe, cienkie, suche i łamiące się włosy. Dzięki zawartości specjalnych składników wyjątkowo szybko odnawia i regeneruje strukturę uszkodzonych włókien włosów, jak również przywraca naturalną elastyczność włosów. Poprzez zastosowanie włosy odzyskają doskonałą strukturę, staną się olśniewająco błyszczące i zdrowe.

Mój hit !! :)

Jedna ampułka starczyła mi na 2-3 zastosowania. Po zużyciu całego opakowania moje włosy przeszły duuużą metamorfozę. Były elastyczne, były po prostu super. Muszę zaznaczyć, że były 5- krotnie rozjaśniane, więc ogromny plus na tego kosmetyku, że zadziałał takie cuda. Używałam go przed myciem na suche włosy (około 2 godzin przed myciem) później myłam włosy szamponem Babydream, następnie na osuszone włosy ręcznikiem nakładałam kolejną dawkę ampułki, po godzinie spłukiwałam i na koniec przed suszeniem także dawałam na włosy. Pracy dużo, lecz na prawdę warto ;))