Tołpa, Dermo Menm 30+, Energizujący krem - żel przeciw zmęczeniu oczu

Tołpa, Dermo Menm 30+, Energizujący krem - żel przeciw zmęczeniu oczu

Silnie nawilża skórę wokół oczu, działa energizująco i usuwa oznaki zmęczenia. Przywraca witalność i świeżość spojrzenia. Rozjaśnia cienie pod oczami i eliminuje uczucie ciężkich powiek. Łagodzi podrażnienia. Zapewnia wypoczęty wygląd nawet po nieprzespanej nocy.

Fajny krem pod oczy dla mężczyzn

Mój chłopak go używa. Miał już kilka kremów pod oczy i jak na razie tylko ten się sprawdził i dał efekt. Na pewno fajnie nawilża okolice pod oczami, niweluje zmęczenie, rano skóra jest wypoczęta, nie jest napuchnięta i sina, niweluje lekko cie i jest delikatny efekt rozświetlenia. Jest bardziej gładko pod oczami. Nie jest bardzo tłusty, super się wchłania. Produkt jest dość gęsty, nie szypią oczy, gdy go nałożymy pod oczy i powieki. Cena nie jest wygórowana. Warty kupienia i sprawdzenia. U mojego chłopaka się sprawdził i będzie po niego wracał.

Przyzwoity

Kremik zakupiony jakis czastemu. Nie daje efektu wow,klasyczma tubka. Ale mimo to dobrze nawilza wygladza odzywia skore oczu a przy tym delikatnie rozswietla. Kontur oka jest wypoczety odzyskuje mlodzienczy blask przy regulaenym stosowaniu. Nie,widac aby niwelowal zmarszczki. Jest wydajny.

Mój facet lubi tylko ten krem :)

Wiem, że nie jestem facetem i recenzuję męski produkt, ale w moim domu to ja zajmuję się zakupem pielęgnacji i pytam mojego faceta czego oczekuje od produktu oraz sama obserwuje Jego cerę, dlatego pozwolę sobie jednak tę recenzję napisać. Po przerobieniu kilku kremów (typu zel, roll-on, emulsja) chwalił tylko ten krem, że szybko się wchłania i nie jest tłusty a ja jako obserwator zauwazyłam u niego znaczną poprawę kondycji skory wokol oczu. Teraz kupujemy pod oczy tylko ten :) kosztuje ok 25zł ale jest warty każdej wydanej złotówki :)

ok

Kremik ok, bardzo gęsty, zapach minimalny, skuteczność trudno powiedzieć ... coś tam chyba działa :) używam od roku może dwóch i nie znudził mi się mimo wszystko