Vichy, Traitement Deodorant Anti - Transpirant 48H (Antyperspirant przeciw śladom na ubraniach (nowa wersja))

Antyperspirant daje skórze poczucie świeżości i miękkości bez białych śladów lub uczucia dyskomfortu. Po zastosowaniu na skórze pozostawia lekką, pudrową warstwę bez uczucia lepkości. Gwarantowany brak śladów na skórze lub ubraniu. Antyperspirant jest skuteczny przez 48 godzin, czysta redukcja procesu żółknięcia materiałów i powstawaniu plam. Brak białych plam na ciemnych ubraniach.
Hipoalergiczny. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

Faktycznie DZIAŁA!

Używam tego antyperspirantu już prawie dwa lata. Cenię go za swoje działanie na skórze - faktycznie jest skuteczny i nie pozostawia plam na ubraniu. Należy jedynie odczekać kilka minut aż produkt całkiem się wchłonie w skórę.

Zapach bardzo świeży, delikatny, przyjemny. Efekt utrzymuje się u mnie do 10 - 12h więc nie 48h, ale nigdy nie wierzę w takie deklaracje producentów.

Jest też bardzo wydajny, więc cena nie boli tak bardzo ;)

POLECAM z czystym sumieniem.

Hit hitów

Jak w tytule recenzji, jest to mój absolutny must have. Polecam dla osób, które mają problem z nadmierną potliwością. Myślę, że ten produkt Was nie zawiedzie. :)

nowa odsłona kultowej "zielonej kulki vichy"?

Nabyłam omyłkowo sądząc że to moja ukochana zielona kulka. A jednak nie. Pachnie jakoś inaczej. Działanie podobne, czyli nie niweluje pocenia, maskuje zapach potu w ok 70%, jest średnio wydajna i długo wysycha po nałożeniu. Wg mnie brudzi ubrania tak samo.
Czy trzyma 48H? Nie mam pojęcia i mam wrażenie że niewiele z nas miało okazję się o tym przekonać.

Jedyna różnica to zapach. Nie podoba mi się.

najlepszy

Po wypróbowaniu już chyba każdego wynalazku, jaki udało mi się dorwać na rynku, zakończyłam poszukiwania.
Jeśli nie chcecie śmierdzieć w połowie dnia (deo organiczne i naturalne), albo mieć kartonowych ubrań pod pachami (antyperspiranty) drogeryjne, to polecam ten kosmetyk.

uwielbiam go za to, że działa skutecznie i absolutnie nie niszczy ubrań - materiał nie żółknie, nie sztywnieje, nic.
Dodatkowo ma ciekawy, świeży zapach.
Dla mnie tyle.
Trudno - jakoś przeboleję to aluminium w składzie - ważne, żeby nie było parabenów, bo to one, najprawdopodobniej, odpowiadają za zwiększanie podatności na nowotwory.
Już niestety zweryfikowałam, ze bez soli aluminium się nie uda w moim przypadku, ponieważ w upały się pocę (oraz w sytuacjach stresowych).

Ma plusy i minusy...

Antyperspirant z Vichy jest dobrym produktem, niestety nie pozbawionym wad. Do głównych należą : cena - nawet 45 zł, ochrona na poziomie raczej średnim, jak dla mnie minimalnie lepsza od Rexony, no i fakt, że zostawia białe ślady i to dość konkretne. Naszczęście łatwo je usunąć, nie wgryzają się w ubrania jak w niektórych tego typu produktach, gdzie po czasie ubranie nadaje się tylko do wyrzucenia - bardzo tego nie lubię. Tu tkanina nie źółknie i nie sztywnieje - więc duży plus za to. Neutalną cechą jak dla mnie jest zapach - świeży, miły, niestety nieco zbyt męski. Na plus to wydajność, brak podrażnień i przyzwoita, choć nie bezwzględna ochrona przed potem. Oceniam produkt na 4, gdyż jest to jeden z lepszych antyperspirantów jakie znam, choć niestety nie ideał. Mimo to jest ok.

Dobry, ale zdarza mu się zostawiać ślady

Stosowałam wcześniej dezodorant z tej samej serii, tylko bez "dodatku" przeciw śladom na ubraniach. Działają podobnie, czyli dobrze. Chociaż nie wiem skąd te 48h im się wzięło ;) Działa lepiej niż sklepowe dezodoranty, ma delikatny zapach, nie podrażnia (bez szczypania, gdy się użyje po goleniu), jest wydajny. Do tego ma estetyczne opakowanie, z którego nic się nie wylewa. Niestety zdarza mu się zostawiać białe ślady np na czarnych topach i trzeba uważać przy zakładaniu ciemnych ubrań. Nawet po dokładnych wyschnięciu dezodorantu. Ale ślady są dużo mniejsze i lepiej się spierają niż przy normalnej wersji. Wart swojej ceny.

super

Dezodorant który na prawdę działa. Same zalety (super zapach delikatny, nie brudzi ubrań, nie podrażnia, nie wysusza skóry, żadnych wad, gdyż nawet cena nie jest obecnie za wysoka - promocje).

Używam tego produktu od: 5 lat licząc starą wersję
Ilość zużytych opakowań: 10 szt

idealny

zalety:
\\\\n+skóra idealnie sucha cały dzień
\\\\n+nie wymaga reaplikacji w ciągu dnia
\\\\n+efekt starcza na ponad 24h
\\\\n+ładny zapach
\\\\n+brak śladów na ubraniach
\\\\n+przy dużym wysiłku fizycznym działa idealnie
\\\\n
\\\\nwady:
\\\\n-pierwsze kilka dni efekty są jak przy zwykłym antyperspirancie
\\\\n-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte