Vichy, Deodorant Anti - Transpirant 48H (Antyperspirant w sprayu przeciw śladom na ubraniach)

Antyperspirant daje skórze poczucie świeżości i miękkości bez białych śladów lub uczucia dyskomfortu. Idealny dla osób zmagających się z problemem intensywnej potliwości, chcących chronić swoje ubrania przed śladami. Zapobiega pozostawaniu żółtych plam na jasnych ubraniach, które mogłyby powodować zesztywnienie tkaniny. Przeciwdziała powstawaniu białych plam na ciemnych ubraniach. Po zastosowaniu na skórze pozostawia lekką, pudrową warstwę bez uczucia lepkości. Gwarantowany brak śladów na skórze lub ubraniu. Jest skuteczny przez 48 godzin. Redukuje białe i żółte plamy na ubraniach. Hipoalergiczny. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej.

Dobry, ale kulka lepsza

Dezodorant dostałam w prezencie, z tego co się orientowałam ciężko znaleźć go w aptece. Od lat jestem wierna zielonej kulce i uważam, że nie ma lepszego dezodorantu. Nie przepadam za aerozolami, ale uznałam, że spróbuję:

+ nie podrażnia wrażliwej skóry;
+ nie pozostawia białych plam;
+ chroni przed przykrym zapachem przez cały dzień;

- zapach (nie podobny do klasyka, jakiś taki bardziej kwiatowy, ekspansywny, nie podoba mi się;
- wydajność (jakieś 2 tygodnie);

Nie zdecyduję się na drugie opakowanie i wracam do niezastąpionej kulki.