Vichy, Deo Beaute, Anti - Transpirant 48H (Antyperspirant opóźniający konieczność depilacji)

Pierwszy dezodorant od Vichy opóźniający konieczność depilacji. Zapewnia skuteczność przeciwko poceniu przez 48 godzin nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry. Idealny dla kobiet pragnących upiększyć wygląd swoich pach i przedłużyć okres bez depilacji, bez utraty skuteczności antyperspiracyjnej preparatu. Antyperspirant upiększający skórę pod pachami łączący kwasy LHA i doskonalące mikroperełki, aby wydłużyć okresy pomiędzy depilacjami i udoskonalić strukturę skóry. Nowoczesny, kobiecy zapach antyperspirantu o świeżej i pudrowej nucie w szybkoschnącej konsystencji.
Formuła w 100% dla skóry wrażliwej, testowana dermatologicznie, hipoalergiczna, bez parabenów i alkoholu.

Najlepszy

Niczym nie odbiega od reszty kulek Vichy a jest zdecydowanie tańsza. Polecam zakupy przez internet ( zajrzyjcie na ceneo ) - duża róznica między aptekami stacjonarnymi.
Piękny zapach, skuteczna:)

Skuteczny, ulubiony

Świetny dezodorant.
Mój obecny ulubieniec.
Nie mam problemu z nadmierną potliwością.

Jeśli chodzi o deo to moja przygoda po Lady Speedstickach, Secretach wyglądała następująco jeśli chodzi o Graale:
Lancome Bocage, następnie odkryłam tańszy Biotherm, potem próbowałam z klasyczną kulką Vichy ale jak dla mnie miała za męski zapach i żółciła białe ubrania pod pachami.
Następnie sytuacja finansowa w danym czasie zmusiła mnie do oszczędności i zamieniłam Biotherm na biała kulkę Vichy dla wrażliwców i tak już zostało.
Spisywała się idealnie przez lata, była skuteczna i bezproblemowa, nie zabijała zapachem i po depilacjach nie było problemu zużywaniem.

Tą kulkę dostałam przez pomyłkę przy zamówieniu z mojej ulubionej apteki.
Jest ona najdroższą z kulek Vichy ( tam przynajmniej).
Pewnie bym nawet po nią nie sięgnęła, a tu taka niespodzianka.

Odkryłam jej doskonałość, gdy przy codziennych ćwiczeniach w fazie końcowej przy rozciąganiu, poczułam subtelny czysty zapach dochodzący spod pach....
Do tej pory po intensywnych ćwiczeniach, nie to że zabijałam zapachem ale nie był to aromat- czystość rodem spod prysznica.

Stad wiem, że ta kulka jest jeszcze lepsza od białej, nie ma negatywnego wpływu na ubrania i nie brudzi ciemnych ubrań.
Jest skuteczna i bezproblemowa.

Na pewno nie ma wpływu na odrastanie włosów, bo wosk dalej robie regularnie i tu się nic nie zmieniło, nie wydłużyło w czasie.
Nie wierzę w takie deklaracje, odkryłam ją przypadkiem i jets to antyperspirantowy Graal.
Cena przystępna, wydajność standardowa dla kulek. Fajna subtelna nuta czystości.
Dla mnie pozycja obowiązkowa w codziennym dbaniu o higienę osobistą.

Używam tego produktu od: Ok 2 meisiące
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

na 4

Deo kupiłam jakis czas temu. Stosuję go wymiennie z zieloną kulką Vichy, zieloną Biotherm i zieloną Garniera72h (nie wspominam o innych przetestowanych, bo nie warto).

Po kilku miesiącach mogę więc coś napisać. Ogólnie nie mam specjalnego problemu z potliwością (chyba, że w grę wchodzi siłownia ;-) na siłke raczej nie polecam.

Deo ma najładniejszy zapach z powyższych, a zarazem najmocniejszy - ja go lubię, dla innych może się wydać za intensywny. Jest ładny kwiatkowy, ale nie słodki i nie duszący. Schnie średnio - dłuzej niż zielona kulka Vichy, tak samo jak Biotherm.
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o ochronę to jest słabszy od zielonej Vichy i zielonego Garniera72h, czyli mniej więcej jak Biotherm.

Co do opóżnień stosowania depilacji to pic na wodę fotomontaż ...taki "chwyt" marketingowy ;-) . Akurat teraz jestem po serii dep.laserowej więc na temat odrastania już się wypowiadać nie muszę :-) :-)

Daję mu 4 gwiazdki, bo jest przyjemny w użyciu.
Może go kupię ponownie, bo ładnie pachnie...

Używam tego produktu od: 4 miesiące zamiennie
Ilość zużytych opakowań: małe