B & V Belita & Vitex, Dead Sea, Maska błotna przeciw wypadaniu włosów

B & V Belita & Vitex, Dead Sea, Maska błotna przeciw wypadaniu włosów

Maska B & V Belita & Vitex Dead Sea przeciwdziała przedwczesnemu wypadaniu włosów, stymuluje wzrost i wzmacnia cebulki włosów. Zawiera minerały i błoto z Morza Martwego, które dostarczają włosom składników odżywczych. Poprawia krążenie krwi w skórze głowy, aktywizuje procesy komórkowe w naskórku.
Sposób użycia: nanieść maskę B & V Belita & Vitex Dead Sea na wilgotne włosy, rozprowadzić na całej długości i pozostawić od 5 do 30 min. po czym zmyć dużą ilością ciepłej wody. Stosować 2-3 razy w tygodniu, nie krócej niż przez miesiąc.

Genialna dla skóry głowy!

KONSYSTENCJA, ZAPACH
błotko jest dość gęste, absolutnie nie spływa z włosów. Nakłada się je wygodnie, ale ten zapach mi nie pasuje :( taki jakby lekko perfumowy, ale jednak... ech, dla mnie na samym początku był zbyt intensywny, później trochę wywietrzał no i przywykłam.

DZIAŁANIE I OCENA
Maska bardzo dobrze odbija włosy od nasady - nie mam problemów z przyklapem, ale zdecydowanie widzę wyraźniejsze niż zwykle uniesienie u nasady. Skalp jest po niej bardzo zadowolony, mimo że skład maski nie jest przepiękny i jest się do czego przyczepić. Nakładałam ją na około pół godziny przed myciem - zazwyczaj wtedy, kiedy wcześniej olejowałam skalp. Pomaga mi na wszelkie dolegliwości typu lekki świąd itp, cudownie uspokoiła moją problematyczną skórę głowy. Przedłuża też świeżość moich włosów do 5ciu dni :) ale takowy test "kiedy pora do mycia" po jej użyciu zrobiłam tylko raz. Standardowo myję włosy co 2-3 dni - włosy wytrzymują do 3 dni bez mycia, niektóre produkty wydłużają świeżość moich włosów i to jest właśnie jeden z nich.

Aha, bardzo ważne - naprawdę bardzo wyraźnie zahamowała wypadanie włosów! :) podczas jej używania raz w tygodniu wypadały mi max 3 włosy przy myciu i około 40 w ciągu dnia :) a z moim wypadaniem bywa różnie, mieszczę się zazwyczaj w "klasycznej normie dziennej" czyli 100 włosach w gorszych czasach i ok. 20-30 najlepszych, różnie bywa.

Mojej długości się nie spodobała, była zdecydowanie za lekka, choć krzywdy nie zrobiła :) miałam tylko leciutkie problemy z rozczesaniem włosów. Później było troszkę za lekko, a ja nie chciałam jej z niczym mieszać, bo spodobała się skórze głowy i na długość było mi zwyczajnie szkoda ;) trzeba jednak dodać, że mam bardzo wymagające włosy na długości.

Jestem na tak!

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe