A.T.W., Hypoalergiczny żel do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu (nowa wersja)

Bioaktywny, delikatny żel A.T.W. do pielęgnacji okolic intymnych. Zawiera nawilżające substancje myjące pochodzenia roślinnego. Wyciąg z kory dębu (Quercus Robur) ma właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Zawarty w żelu kwas mlekowy zapewnia odpowiednie pH. Bez sztucznych barwników. Hypoalergiczny.
Sposób użycia: Stosować niewielką ilość żelu z wyciągiem z kory dębu do mycia okolic intymnych. Dokładnie spłukać.
Przebadany ginekologicznie i dermatologicznie. Do użytku zewnętrznego.

bardzo dobry

Łagodny płyn do higieny intymnej, nie podrażnia a mnie drogeryjne żele czasami potrafiły podrażnić. Wydajny, dobry skład, wystarczająco się pieni ale nie jak płyn do naczyń. w małym miescie kiepskz dostępność więc kupuję on line. Mój ulubieniec po tym jak przestano produkować Tess Idea25. Wypróbowałam również wersję z przywrotnikiem, też polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

polecam

Żelów do higieny intymnej ATW uzywam od roku. Od tego czasu pozbyłam się wszelkich nawrotów stanów zapalnych. I to nie chodzi tylko o ten konkretnie żel, bo stosuję różne na zmianę: ATW przywrotonik, nagietek, kora dębu, mają rózne składy, ale jedną wspólną cechę, że działają.
Dodatkowo już jest kolejna wersja, tym razem producent zwiększył ilośc ziół i zmienił substancje myjące, na łagodniejsze i jeszcze delikatniejsz

Używam tego produktu od: 12-2014
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 opakowań, używam razem z córką