Yves Rocher, Sebo Vegetal, Correcteur Imperfections [Blemish corrector] (Korektor na niedoskonałości)

Pojemność 1,4 ml

Korektor osusza i tuszuje niedoskonałości, regulując jednocześnie wydzielanie sebum. Lekka i nietłusta formuła przeznaczona dla osób posiadających tłustą i mieszaną cerę. Uniwersalny odcień dopasowuje się do każdego typu karnacji.
Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość korektora na opuszek palca i delikatnie rozetrzyj w miejscu, które chcesz zatuszować. Nakładanie korektora możesz powtórzyć aż do uzyskania pożądanego poziomu pokrycia niedoskonałości.

do twarzy
antybakteryjne
w sztyfcie

Meh

Dostał mi się zbyt ciemny odcień, więc to pewnie przez to tak niefajnie się go używa. Mimo wszystko, pokrywa nieźle niedoskonałości. Nie zauważyłam, żeby cokolwiek z nimi robił, poza przykrywaniem. Można wypróbować, ale ja nie wrócę ponownie.

Zdecydowanie nie

Kolor tego korektora jest za ciemny, żeby w ogóle coś ztuszować, raczej podkresla niedoskonałości. Nie kryje dobrze. Nakładałam go na rózne sposoby i efekt ten sam, dziwna brązowo-pomarańczowa plama na czymś, co chciałabym akurat ukryć...
Plus za opakowanie, ładne i wygodne. Wydajność też chyba dobra, ale trudno powiedzieć, bo rzadko go używam...

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas w trakcie

Dobry, ale nie najlepszy :)

Produkt nie do końca spełnił moje oczekiwania. Kolorystycznie wpasował się w odcień mojej skóry. Nie zaretuszował natomiast niedoskonałości w sposób, który by mnie satysfakcjonował. Jak na produkt za kwotę w sumie niemałą, oczekiwałabym od niego czegoś więcej. Plus za wydajność i ładne opakowanie.