Urban Decay, Naked, Ultra Nourishing Lipgloss (Odżywczy błyszczyk do ust)

Urban Decay, Naked, Ultra Nourishing Lipgloss (Odżywczy błyszczyk do ust)

Pojemność 3,84 ml

Błyszczyk do ust Naked - połączenie balsamu o bogatej konsystencji i luksusowego błyszczyka - jest teraz dostępny w wielu odcieniach. Jego kremowa konsystencja i efekt blasku, jaki pozostawia na ustach sprawiają, że wkrótce nie będziesz mogła się bez niego obejść! Możesz stosować go bez wyrzutów sumienia: ten balsam nie tylko nadaje ustom cudowny wygląd, lecz także został zaprojektowany, by je odżywiać.

Bardzo dziwny zapach

Miałam ten błyszczyk w kolorze Liar, który jest lekko różowym nudziakiem można powiedzieć. Opakowanie bardzo ładne, można zobaczyć, ile produktu nam zostało na każdym etapie używania. Aplikator też świetny i precyzyjny. Błyszczyk zostawiał piękną taflę na ustach i wypełniał wszystkie nierówności naszych warg pozostawiajac piękny kolor (oczywiście są inne kolory do wyboru, nie tylko mój). Trwałość około dwugodzinna (bez jedzenia i picia), co jak na fakt, że to jest błyszczyk oceniam bardzo dobrze. Niektóre nie wytrzymują u mnie nawet pół godziny. A jeśli chodzi o funkcję odżywczą, bo o takiej producent też wspomina, to muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona, gdyż wargi po użyciu tego produktu były mięciutkie i gładkie, widać cośtam fajnego ten błyszczol zawiera, że poprawia ich kondycję. Niestety muszę się przyczepić do zapachu, nie wiem, co to jest, ale zapach mi kompletnie nie odpowiadał, powiedziałabym nawet, że drażnił, a nie jest to na pewno kwesta starego produktu, bo sprawdziłam na stoisku zaraz po zakupie i one wszystkie tak dziwnie pachniały. Widać taka uroda tego produktu, jednak mi to nie pasowało. To jeden minus, a drugi, że było bardzo mało kolorów, z tego co pamiętam jak kupowałam swój to było tylko 9 i wszystkie jakieś takie nudziakowe, szkoda, że firma nie pomyślała o mocniejszych odcieniach. Nic to jednak, bo zauwazyłam, że te błyszczyki nie są już dostępne (przynajmniej u mnie w sklepach) także prawdopodobnie firma je wycofała albo zmieniła formułę. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej, czy ja bym go kupiła ponownie, kiedy na rynku jest tak szeroki wybór i można dostać coś, co nie będzie tak dziwnie pachnieć?

przyjemnie nawilża

mam dwa nudziakowe kolory
oba cudownie nawilżają usta, nie ma mowy o wysuszeniu, skórkach czy podrażnieniu
przyjemny błyszczyk, podoba mi się brak drobinek
jest to tylko błyszczyk więc nie oczekujmy super trwałości - opowieści o jedzeniu i picu włóżmy miedzy bajki ;)
na pewno kupię ponownie bo uwielbiam to nawilżenie, działa bardziej jak balsamik w błyszczyku

ma duży apikator ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2szt