PUPA, I`m, Rossetto Colore Puro [Pure Color Lipstick] (Szminka do ust)

PUPA, I`m, Rossetto Colore Puro [Pure Color Lipstick] (Szminka do ust)

Pojemność 3,5 ml

Już po nałożeniu jednej warstwy pomadka zapewnia intensywny odcień oraz pięknie podkreśla usta. Idealna kompozycja olejków i wosków ułatwia aplikację oraz sprawia, że pomadka przez wiele godzin utrzymuje się na ustach. Bogata w pigment, lekka formuła zawiera zmiękczające olejki pielęgnujące skórę.
Sposób użycia: Nałóż pomadkę na górną wargę, zaczynając od środka. Następnie nałóż pomadkę na dolną wargę, tym razem malując od kącików do środka. Aby uzyskać idealny efekt, przed nałożeniem pomadki obrysować usta konturówką w kolorze pasującym do pomadki.

Dobra szminka

Jestem wielbicielką marki PUPA. Jest to firma, która słynie z pięknego design'u. Wystarczy wejść na stronę producenta by zakochać się w samych opakowaniach. Mam bardzo dużą kolekcję produktów z PUPA i zazwyczaj jestem zachwycona. Mam pomadkę w kolorze fuksji. Ma bardzo fajną konsystencję, piękne opakowanie. Nie do końca przypadł mi kolor, ponieważ taki dostałam, ale sama w sobie pomadka jest trwała(niematowa).

Fajna

Posiadam kolor 301, piękna soczysta czerwień. Pomadka jest kremowa i pachnie wanilią. Dobrze się nakłada i jest dobrze napigmentowana. Trwałość jest średnia.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1