Phyto, Phytokeratine, Sérum Réparateur Longueurs et Pointes (Serum naprawcze do zniszczonych końcówek włosów)

Serum Phytokeratine zostało opracowane specjalnie aby naprawiać zniszczone włosy na całej długości, aż po końce. Odbudowane końcówki nabierają miękkości jedwabiu. Poprawia kondycję włosów i przywraca im blask.

OK

Serum dostałam gratis do odżywki Phyto. Nie jestem przekonana czy sama bym ją kupiła ponieważ cena w stosunku do mililitrów jest wręcz zabójcza o_O

Duet z odżywką zdecydowanie się sprawdził. Moje rozjaśnianie włosy były naprawdę miękkie, nawilżone, a ich kondycja była lepsza niż przed rozjaśnianiem (nie żartuje!). Ponieważ wcześniej nieszczególnie dbałam o włosy, zazwyczaj używałam tylko byle jakiego szamponu i nic więcej.

Używam tego produktu od: 2014

dobre!

Serum ma lekką konsystencję żelowo-kremową,przyjemnie się rozprowadza na lekko wilgotnych włosach (stosuję przed suszeniem). Ładnie nawilża i wygładza kosmyki, zdecydowanie lepiej się układają, są miękkie. Nie powoduje zwiększonego przetłuszczania, ani przeciążenia włosów. Zdecydowanie zmniejsza niekorzystny wpływ suszarki na włosy, końcówki mniej się rozdwajają. Dodatkowo jest bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml