Perfecta, No Problem Intensive, Trójaktywny preparat złuszczający

Perfecta, No Problem Intensive, Trójaktywny preparat złuszczający

Trzy kwasy: salicylowy, glikolowy i migdałowy złuszczają i pomagają odblokować zapchane pory. Redukują przebarwienia i ślady po niedoskonałościach .Regulują pracę gruczołów łojowych. Sebum Control matuje, redukuje wydzielanie sebum i ściąga rozszerzone pory. Alantoina wspomaga łagodzenie podrażnień. Wskazania: intensywna pielęgnacja cery skłonnej do przetłuszczania się oraz powstawania zaskórników i wągrów.
Sposób użycia: codziennie wieczorem nałożyć preparat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić do wchłonięcia.

na noc
w tubce
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

całkiem niezły

Był to pierwszy produkt z kwasami, na który się zdecydowałam i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie złuszcza naskórek i dobrze oczyszcza skórę. Ma przyjemną konsystencję i zostawia na skórze uczucie nawilżenia.
Zawartość kwasu nie jest zbyt duża dlatego też nie ma co liczyć na cuda, ale wydaje mi się, że za tą cenę otrzymujemy naprawdę dobry produkt.

Najlepszy

Ten krem za sprawą 3 kwasów w składzie, zdziałał cuda na mojej cerze. Dawno już żaden kosmetyk nie spisał się tak dobrze; ten produkt zdecydowanie wygrywa wśród aptecznych i drogeryjnych konkurentów. Już od pierwszych dni widać poprawę, skóra jest miękka, nawilżona i gładka, do tego rozjaśniona i rozświetlona. Idealnie wyrównuje koloryt, rozjaśnia, a w efekcie likwiduje przebarwienia i blizny potrądzikowe. Jest bardzo delikatny, złuszczanie następuje powoli, ale po paru miesiącach wszystkie pory zostały odblokowane, skóra oczyszczona, zniknęły wszystkie niedoskonałości, a nowe pojawiają się pojedynczo raz na kilka miesięcy. Skóra wydaje się być "uspokojona", znormalizowana, mniej się przetłuszcza. Powracam do niego zawsze po nieudanych eksperymentach z innymi kremami i chyba już przy nim zostanę. Miał bardzo duży wpływ na to (w połączeniu z innymi preparatami), że moja cera z trądzikowej stała się normalna, odkąd zaczęłam go używać leczenie mojej skóry znacznie przyspieszyło.

Dobry, ale trochę niewygodny.

Mimo, że nie mam cery trądzikowej lubię każdego wieczoru porządnie oczyścić twarz czymś konkretnym. Dlatego też wybór padł na ten produkt - i faktycznie - w kwestii oczyszczania skóry ten kosmetyk spełnił moje oczekiwania.

Produktu używałam każdego wieczoru do mycia twarzy, zrezygnowałam ze stosowania go jako maseczkę.

Konsystencja typowo kremowa, ani nie za gęsta, ani nie za rzadka, łatwo rozprowadza się na skórze. Widać, że zawiera zieloną glinkę. Ma mnóstwo małych, ostrych drobinek, dlatego pełni również funkcję peelingu. Nie jest to jednak peeling bardzo inwazyjny, więc spokojnie można stosować go codziennie.
Te drobinki właśnie sprawiają, że jak dla mnie produkt jest niewygodny w stosowaniu - prawie zawsze przy myciu twarzy kilka dostaje się do oczu, potem bardzo trudno się ich pozbyć. Co za tym idzie - łzawienie i pieczenie oczu gwarantowane. To właśnie największy minus tego produktu.

Krem myje twarz bardzo dokładnie - świetnie oczyszcza pory, pozbywa się ze skóry wszelkich zanieczyszczeń i resztek makijażu. Do tego drobinki wygładzają skórę i pozbywają się suchych skórek. Skóra jest potem matowa i odczuwalnie oczyszczona.
Produkt spełnia zatem swoje główne zadanie bez zarzutu i za to ogromny plus - nie jest to kosmetyk, który tylko sprawia pozory czystej skóry, on naprawdę ją myje porządnie.

Zapach trochę chemiczny, ale do zniesienia.
Wydajność w normie.
Cena w stosunku do jakości niska.
Opakowanie średnio wygodne i trochę zbyt pstrokate jak dla mnie (ale wiadomo - to najmniej ważny aspekt oceny produktu).

Zastanowię się jeszcze czy kupię go kiedyś ponownie, bo mimo dobrego działania ten 'piasek w oczach' bardzo mnie irytuje.
Ogólnie jednak mogę polecić do porządnego oczyszczania twarzy i daję mocne 3 gwiazdki.

Szału nie ma ;)

Zakup serii Manuka był przełomowym momentem w pielęgnacji mojej buzi. Kwas migdałowy ładnie zamykał pory, delikatnie złuszczał skórę. Od tego momentu krem na noc po prostu MUSI posiadać kwasy.

Krążąc po Rossmannie zauważyłam ten krem. Wzięłam do ręki, przeczytałam. 3 kwasy! Sobie myślę: „muszę wypróbować” i w ten sposób zabrałam go ze sobą do domu.

Krem opakowany jest w tubkę i ma delikatnie żółty kolorek. Rozprowadza się dobrze. Przy nakładaniu preparatu na twarz czułam pieczenie. Nałożyłam odrobinę więcej kremu na strategiczne miejsca, takie jak broda, nos i czoło.

Muszę przyznać, że spodziewałam się większego złuszczania niż po kremie na noc z serii Manuka. Co ciekawe – łuszczenie po pierwszej nocy... w ogóle nie wystąpiło. Jednak już od pierwszego użycia zauważyłam, że krem mocno zwęził moje pory. Poradził sobie także z dwoma podskórnymi „gulami” - zmniejszył je o około połowę (wydają mi się pod palcami wyczuwalnie mniejsze).

Przy porannym myciu twarzy, czułam, że krem zostawił pewnego rodzaju film. Powłoka ta sprawiała, że moja twarz była idealnie gładka w dotyku.

Dłuższe stosowanie kremu ani nie poprawiło stanu mojej cery, ani jej też nie pogorszyło. Nadal mam kilka wągrów (jednak jest ich mniej), czasami wyskoczył mi jakiś syfek...

Obecnie używam innego produktu do twarzy i myślę, że to będzie to. Ten krem jest poprawny, szału nie ma, tyłka nie urywa.

Używam tego produktu od: 22 marca 2015
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Mieszane uczucia

Na plus:
- przystępna cena
- wygładza cerę, a w połączeniu z peelingiem sprawia, że buzia rano jest gładka i miękka - niestety efekt nie utrzymuje się zbyt długo
- nie zatyka

Na minus:
- smrodliwek, bardzo chemiczny i nieprzyjemny - pewnie miał wyjść świeży, a pachnie jak tani płyn do mycia podłóg...
- niby nietłusta formuła, ale jakiś filtr pozostawia, więc też długo się wchłania

Podsumowując - raczej przeciętny, ilości wyskakujących niespodzianek nie zmniejszył, ale na pewno trochę wygładził skórę i usunął suche skórki (pomimo cery tłustej)

mocna trójka z plusem

Sama nie wiem co sądzić ale skoro nie jestem zachwycona ani rozczrowana to uznałam że 3+ będzie sprawiedliwą oceną.Nakładałam krem na noc przez około 2miesiące.Na plus (w porównaniu z kremem na noc liście manuka) na pewno będzie nawilżenie skóry.Nie muszę się wspomagać innymi nawilżaczami(jak to było z l.manuka).Rano budziłam się z gładką buzią.Zmniejszenia zaskórników nie zaobserwowałam ale wydaje mi się że krosty wyskakiwały mi w mniejszej ilości.Nie to że wogóle zniknęły ale po kremie za 15 złotych było ich na pewno zauważalnie mniej :)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy