Clairol, Herbal Essences, Clearly Naked, Volumen-Shampoo (Szampon nadający objętość)

Lekka formuła szamponu Herbal Essences Clearly Naked nadaje włosom objętość i elastyczność. Zawiera wyciągi z grejpfruta oraz mięty. Nie zawiera silikonów, parabenów oraz środków koloryzujących.

Lubiłam, gdzie on się podział?

Szampon swego czasu kupowałam w osiedlowym sklepie. Niestety od mniej więcej dwóch lat nigdzie go już nie widzę, a bardzo go lubiłam :(
Plusy:
- odświeża włosy i skórę głowy
- jest dość delikatny
- nie obciąża
- pięknie pachnie
Do minusów zaliczyłabym jedynie niedużą wydajność.

dobry

Trafiłam na niego przypadkiem. Szukałam czegoś bardziej naturalnego i na opakowaniu znalazłam napis, że nie zawiera parabenów. Dobrze się pieni, włosy ładnie świecą się po wysuszeniu. Myję je codziennie i zależało mi na lekkim szamponie. Gdyby nie SLS w składzie, pewnie bym do niego często wracała, jest tani i łatwo dostępny w Niemczech. Dalej będę szukać szamponu o bardziej naturalnym składzie, mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: styczeń 2016

dobry

Moje wlosy sa raczej normalne, ostatnio przesuszone, ale gdy uzywalam tego szamponu takie nie byly. Skora glowy przetluszcza sie raczej przecietnie, ale po nocy moje wlosy wygladaja na wyjatkowo przyklapniete. Stad pomysl na szampon zwiekszajacy objetosc.

Szampon Herbal Essences pachnie przepieknie i ma dobry wplyw na moje przyklapniete u nasady wloski.

KONSYSTENCJA
Nie za rzadka, nie za gesta. Kolor przezroczysty, intensywnie pachnie juz przy wylewaniu na reke.

DZIALANIE
- dobrze wplywa na moje przesuszone farbowaniem wlosy, nie wysusza ich dodatkowo
- nie przyspiesza wyplukiwania koloru z wlosow
- nie matowi wlosow
- nie robi siana na glowie
- wlosy sa miekkie i sypkie, czuc ich oczyszczenie
- nie sa przyklapniete przy skorze glowy, ladnie odstaja (aczkolwiek nie jest to volume, ktorego oczekiwalam, spodziewalam sie jeszcze wiecej)
- nie sa obciazone
- nie podraznia skory glowy
- nie robi koltunow
- zapach rozpieszcza zmysly
- wyplukuje oleje, pudry zwiekszajace objetosc i szampony suche
- mocno sie pieni

Wlasciwie ma prawie same zalety, tylko ta objetosc jest jeszcze troche za mala. Nawet wyciagajac wlosy na szczotce podczas suszenia nie jestem w stanie osiagnac tak duzej objetosci, o jakiej marze. A o utrzymaniu chocby tej sredniej przez caly dzien moge zapomniec.

Używam tego produktu od: uzywalam tuz przed wakacjami 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

idealny na lato

Moje włosy wymagają codziennego mycia, chyba, że mam urlop od pracy, wtedy mogą odpocząć, inaczej jednak, pracuję z nakryciem głowy, więc po dniu pracy, wracam do domu z nieznośnymi kluskami.
Przyznam szczerze, skusiłam się na ten szampon głównie ze względu na cenę i hasło \'clearly naked\', bo skoro myję głowę codziennie, lepiej wybrać mniejsze zło jeśli chodzi o zawartość parabenów, barwników itp., a przy okazji oszczędzić trochę grosza.
Używam bardzo małej ilości, jest bardzo wydajny, delikatnie pachnie mieszanką grejftruta i mięty, ciekawe połączenie moim zdaniem, dobrze się spłukuję. Z rozczesywaniem włosów zawsze miałam problem, więc zawsze odżywka szła w ruch niezależnie od szamponu.
Jeśli chodzi o zwiększenie objętności, tak, nie wielka, ale zauważalna. Po umyciu moje włosy są super odświeżone, nie są obciążone, miłe w dotyku. Śmiało polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Szatan czystości.

Czyści jak szatan :) ! Używam go sporadycznie właśnie do oczyszczania i nie ma opcji - po 2 minutach na głowie, włosy wręcz trzeszczą pod wpływem dotyku. Śmiało mogę powiedzieć iż nie ma oleju, maski ani innych mieszanek, które by się mu oparły, poradził sobie z dosłownie każdą ilością olejów, a testowałam go na: macadamia, z orzechów brazylijskich, arganowy, mieszanka olejków z banii agafii, oliwa z oliwek. Domywał absolutnie zawsze.
Nie polecam do codziennego użytku, obawiam się, że włosy by mi wyparowały po codziennym użytkowaniu, ale raz na miesiąc-dwa jest perfekcyjny.

Używam tego produktu od: trzy miesiące.
Ilość zużytych opakowań: wciąż mam sporo pierwszego.

Dobry

Niesamowicie dobrze czyści. Moje włosy szybko się przetłuszczają, a po umyciu tym szamponem mam wrażenie, że skóra głowy i włosy aż piszczą z czystości.

Niestety, kołtuni bardzo włosy, ich rozczesywanie potem to koszmar.

Włosy ładnie po nim wyglądają, nie przetłuszczają się tak szybko, więc w sumie faktycznie jakby dodawał objętości. Ogólnie: na razie przy nim pozostanę.

Ilość zużytych opakowań: 1/2