For Your Beauty, Skarpetki pielęgnacyjne

For Your Beauty, Skarpetki pielęgnacyjne

Pojemność 1 szt

Skarpetki bawełniane ze ściągaczem ogrzewają stopy i wzmacniają działanie stosowanych kremów do stóp. Nasmarować stopy dużą ilością kremu – najlepiej po ich uprzednim wymoczeniu w kąpieli – po czym założyć na nie skarpetki na noc. Na skutek ciepła pory skóry otwierają się, co powoduje lepsze wchłanianie substancji czynnych, dzięki czemu skóra staje się gładka. Materiał zawierający 95% bawełny i 5% elastanu potrafi dopasować się do każdego rozmiaru stopy i zapewnia przyjemne uczucie komfortu. Zawartość 2 szt.

rękawice
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przydatny drobiazg

Skarpetki są miękkie, ciepłe, nie uwierają. Świetnie sprawdzają się po nałożeniu kremu na stopy. Możemy dzięki nim poczuć się jak w domowym spa :) Łatwo dostępne i niedrogie, tylko zachęcają do zakupu. Testuję kolejne z kolei opakowanie i jestem zadowolona.

najlepsze po złuszczeniu

Skarpetek uzywam zawsze po pedicurze. Kiedy moje stopy sa po ztarciu naskorka, sa rozmiekczone. Wtedy ns noc nakladam gruba warstwe kremu do stop, ale taka solidna, zakladam te skarpetki, a na to cieple grube skarpety.
Rano mam stopy jak u niemowlaka!

Skarpetki sa zrobione z przyjemnej, solidnej bawelny, nie sa jednorazowe, co jest na plus, bo wrzucamy do pralki i sa jak nowe.
Dobrze przylegaja do stopy.
Nie zjezdzaja z nich.
Swietnie sie sprawdzaja!

Mięciutkie

Skarpetki przydają się jako gadżet do użytku domowego, np weekendowego SPA;) Ja ich używam do zabiegów nocnych na stopy (kremów,masek).

Są miękkie, z przyjemnej bawełny, nie rozciągają się po praniu, dopierają się na śnieżną biel, są też na tyle dobrze wyprofilowane, że dobrze dostosowują sie do moich stóp. Rzadko zdarza się, aby w nocy zsunęły mi się ze stóp i tak naprawdę nie wiem od czego to zależy, pewnie od mojego wiercenia się:D

Kupiłam na próbę jedną parę i wyposażę się w przynajmniej jedną parę więcej na zmianę :) mam tez kilka par rękawiczek tej marki i też jestem zadowolona, polecam

Najlepsze!

Uwielbiam te skarpetki! Są miękkie w dotyku, ciepłe, nie uwieraja w stopy i nic się z nimi nie dzieje po praniu. Codziennie wieczorem smaruje grubo stopy kremem oliwkowym z ziaji albo jakimś specjalnie przystsowanym do pielęgnacji stóp i rano są miękkie i przyjemne w dotyku. Do tego łatwo dostępne w każdym rossmannie i cena też świetna, także polecam! :)

Dobre

Skarpetki są tanie i można je dostać w każdym Rossmannie. Bardzo wygodne. Materiał jest przyjemny w dotyku. Wszystko byłoby na plus, ale według mnie są za cienkie. Najlepiej nasmarować stopy i do łóżka, bo jak się w nich pochodzi to stają się mokre.

Ilość zużytych opakowań: jedna para

bardzo dobre

Skarpetki mam od ok. dwóch miesięcy i bardzo dobrze mi służą :)

Są bardzo miłe w dotyku. Nie uwierają podczas snu. Bardzo dobrze się też trzymają na stopach. Na początku tylko przyszyta do nich metka mnie drapała,ale odprułam ją i jest po problemie.

Pomimo tak niskiej ceny są trwałe. Z moimi do tej pory nie stało się zupełnie nic. Piorę je i wciąż są jak nowe. Raz zafarbowały mi od maski parafinowej, ale wszystkie przebarwienia zeszły.

Plusem niewątpliwie jest też cena i dostępność.

___________________________________________________________
Mój sposób na pielęgnację stóp:

Każdego wieczora:
nakładam krem, a na nasmarowane nim stopy skarpetki i tak idę spać.

Dwa razy w tygodniu:
moczę nogi w wodzie z solą do stóp
robię peeling ziarnisty
i pumeksem traktuję dodatkowo pięty

Ilość zużytych opakowań: 1 para