The Balm, What`s your Type, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

The Balm, What`s your Type, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

The Bodybuilder: Wysoko wydajny, ultra czarny tusz nadaje rzęsom maksymalną objętość - wydłużając, pogrubiając i efektownie je definiując. Trwały i nie pozostawiający grudek tusz chlubi się formułą silnie nasycona pigmentem, która nie pozostawia smug, nie rozmazuje się i nie traci na wyrazistości przez cały dzień.

Odpowiedni

Używam tuszów do rzęs z firmy The Balm już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z efektu. Pogrubia rzęsy, nie skleja ich. Produkt jest wydajny i wystarcza naprawdę na długo.

Trwały tusz dla wrażliwców

Często jestem na bakier z makijażem oczu z powodu tuszy i eyelinerów. Ponieważ jednak chcę od czasu do czasu móc umalować rzęsy, postanowiłam spróbować The Balm - głownie z tej przyczyny, że żaden ich kosmetyk mnie nie uczulił ani nie podrażnił.

Tusz jest gęsty, czyli taki jakie lubię najbardziej. Nie zostawia grudek. Niestety, szczoteczka dla odmiany to mały (dosłownie) koszmarek, o czym wspomina przedmówczyni. Nie jest łatwo wyczarować z jej pomocą ładny efekt, ponieważ rozczesuje źle i nabiera o wiele za wiele tuszu. Znaczy, rozumiem, że to maskara pogrubiająca i że producent zawarł na niej określenia ,,massive", ,,bold" i ,,thick", ale ona po prostu ma fatalną szczoteczkę i tyle (jedyne, co ciepłego mogę napisać na jej temat, to że łatwo malować nią od samej nasady i dotrzeć do kącików). Dopiero po zdjęciu z niej nadmiaru produktu i kilkakrotnym rozczesaniu rzęs po umalowaniu jest dobrze, a rzęsy są mocno pogrubione. Kolor tuszu to wyraźna czerń, więc ładnie ,,oprawia" oko. Czy optycznie wydłuża? No nie wiem, według mnie raczej nie.

Gdzie w takim razie jego atuty?
Największy jest taki, że nie podrażnia. Większość drogeryjnych tuszy powoduje, że swędzą i pieką mnie oczy. Tutaj sytuacja ani razu nie miała miejsca.
Jest też bardzo trwały. Nie kruszy się ani nie rozmazuje.
Dobrze się zmywa. To jest: trudno może usunąć go płynem micelarnym lub mleczkiem, ale z łatwością zmywa się za pomocą olejku lub dwufazowego produktu do demakijażu.

Podsumowując: Polecam głównie wrażliwcom. Pozostałe osoby docenią pewnie trwałość, ale przy makijażu, niestety, trzeba się jednak namachać - inne tusze dają rzęsom efektowniejszy wygląd przy niższej cenie i zerowym wysiłku.

przeciętnie

Bardzo lubię kosmetyki The Balm, co jakiś czas próbuję jakieś, mam korektor i paletkę cieni, jestem zadowolona, ale ten tusz nie spełnia moich oczekiwań.

Sama szczoteczka, mająca wygląd innowacyjnego sprzętu do tworzenia najlepszego makijażu oczu (czyli rzęs) obiecuje rewelacyjne efekty, ale budzi niejasne przeczucie klęski, tak właśnie się stało. Szczoteczka jest wąska i kształtu nieregularnego, trudno osiągnąć nią dobre efekty, pracuje się z nią źle, bo jest niewygodna.

Tusz posiada ładny kolor. Natomiast konsystencja znowu dziwna, nie udało mi się nigdy wykonać bajecznych rzęs (jakoś tak zapowiadały napisy na etykietce), ale nawet zwykłego codziennego makijażu.

Rzęsy po nim są średnie. Znam tańsze maskary i są one lepsze, Chociażby Collagen z Lovely za sumę jednocyfrową, proszę, jest taniej i jest ładnie, wachlarz rzęs. Tymczasem The Balm zawiódł mnie bardzo, cena wysoka, efekty przeciętne. Lubię tę firmę i to wszystko. Tego tuszu już nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno standard