Weleda, Belebendes Haar-Tonikum (Witalizujący tonik do włosów cienkich z rozmarynem)

Witalizujący tonik wzmacnia włosy, przywraca równowagę skóry głowy oraz stymuluje pobieranie substancji odżywczych przez cebulki włosów, redukując ich wypadanie i wspomagając naturalny porost. Najwyższej jakości olejek rozmarynowy działa oczyszczająco i rozgrzewająco, a jego aromat dodaje włosom lekkości i świeżości.
Tonik nie zawiera silikonów ani tensydów.
Składniki aktywne:
- Wyciąg z korzenia chrzanu: witalizuje i wzmacnia cebulki włosów
- Wyciąg z rozchodnika ostrego: witalizuje i wzmacnia cebulki włosów
- Olejek rozmarynowy: stymuluje i ożywia skórę głowy i cebulki włosów, wspierając naturalną samoregulację naskórka.

Dziala jak natura chciala.

Zaczne od tego, ze cena jak na polskie zarobki nie jest zachwycajaca. Mieszkam za granica i kupilam go za 8EUR, w Polsce pewnie nie byloby mnie na niego stac.
W zaleceniach jest by uzywac go 2 razy dziennie na wilgotne wlosy, to odpada bo nie wyobrazam sobie mycia wlosow 2 razy dziennie. Przyzwyczailam juz skore glowy i wlosy do mycia co drugi dzien, wiec tonik wcieralam w skalp co druga noc. Zalezalo mi szczegolnie na tym by cos ruszylo na moich zakolach. Tak mam 26 lat i zakola. Od pani dermatolog dowiedzialam sie, ze wszystkiemu winny jest progesteron zawarty w mojej antykoncepcji (mirena). Wplywa na androgenizacje, poszukajcie informacji na angielskich stronach- tam jest tego duzo. Po kazdym czesaniu mialam garsc wlosow, ktore wypadly.
Do rzeczy-tonik mi pomogl. Przy wcieraniu oczywiscie wykonywalam masaz glowy. Zapach jak dla mnie fajny, lubie ziolowe aromaty. Pierwsze efekty zauwazylam po 2 tygodniach, coraz mniej wlosow mi wypadalo. Po miesiacu na zakolach pojawily sie nowe malenstwa. Jestem zadowolona, ale jak sprawdzilam polska cene to bylam w szoku. Wiem, ze tonik mozna przygotowac samemu, trzeba miec tylko swiezy rozmaryn i troche poczekac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 duze