Profis-Fryzopol, Scandic Line, Shampoo with Silk Proteins (Szampon z proteinami jedwabiu)

Pojemność 1 000 ml

Scandic Line intensywnie nawilżający szampon z jedwabiem do każdego rodzaju włosów. Proteiny jedwabne i pantenol doskonale nawilżają włosy. Dzięki temu stają się piękne, wygładzone i bardziej elastyczne. Nadaje się do częstego stosowania.

Fajny

Kupiłam go w internetowej hurtowni kosmetycznej. Używałam do tej pory przez bardzo długi czas szamponu pokrzywowego na przetłuszczajace się włosy. Kiedy doprowadził moje włosy do ładu stwierdziłam, że czas wypróbować inny szampon bo pokrzywa trochę wysusza i przydałoby się coś nawilżającego.

PLUSY:
- dobrze myje włosy,
- nie utrudnia rozczesywania,
- tani,
- chyba trochę nawilża.

MINUSY:
- konsystencja jest taka "glutowata" - nie podoba mi się,
- kiedy mam przetłuszczone włosy jedno mycie mi nie wystarcza, bo szampon słabo się pieni i "ślizga" na włosach, dopiero za drugim razem powstaje fajna piana i wtedy czuję, że myję włosy :)

mój szampon

kupowałam wczesniej przez salon fryzjerski, ale taniej w hurtoni mozna go dostac, bardzo podoba mi sie zapach i jest do tego tani, ma satysfakcjonujacy mnie skład i zajmuje mi gdzies z 7 miesiecy zanim zuzyje sama jedna butelke, dlatego dziele sie nim z innymi, żeby szybciej zużyć i kupic nowa butelke. Nie kupuje juz drogeryjnych szamponow, tyle te.

wlosy po nim pachna delikatnie,ale pachna.

używam ich ok roku i nie siegne po szampon z drogerii, wiem co mam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku