Mokosh Cosmetics, 100% Olej arganowy

Mokosh Cosmetics, 100% Olej arganowy

Ten bogaty olej, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie oleinowego i linolowego. Zawiera niezwykle dużą liczbę naturalnych przeciwutleniaczy, chroniących organizm przed wolnymi rodnikami, a także liczne związki o działaniu antyoksydacyjnym, regeneracyjnym i promieniochronnym, między innymi karotenoidy, polifenole, fitosterole, witaminę E.

Działanie:

Nawilża, odżywia i spowalnia starzenie skóry
Poprawia elastyczność skóry
Uszczelnia barierę lipidową skóry
Wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami
Przyspiesza regenerację skóry po opalaniu, poparzeniach, przy bliznach i rozstępach
Skutecznie pielęgnuje skórę przy łuszczycy, egzemie i AZS
Łagodzi podrażnienia
Wzmacnia włosy i paznokcie
Delikatnie pielęgnuje skórę dzieci
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Wspaniały

Używam go do olejowania włosów, jako serum na końcówki po suszeniu, do paznokci i w połączeniu z balsamem - na skórę.
Efekty są cudne:
- włosy są błyszczące i nawilżone
- paznokcie się wzmacniają, nie mam suchych skórek
- skóra jest miękka i nawilżona, wygładzona
Bardzo wydajny, wystarczy kropla na dłonie, 3-4 krople na nogi, itp.

Bardzo dobra jakość

Zacznę od tego, że bardzo lubię kosmetyki w szklanych opakowaniach. Są nie tylko bardziej ekologicznie, ale też wyglądają bardziej elegancko i są prawdziwą ozdobą w łazience. Dlatego też bardzo cenię kosmetyki Mokosh za konsekwencję w byciu eko, bo te produkty wyróżnia nie tylko naturalny skład, ale widać też, że producent zwraca uwagę na ekologię opakowania.
Jeśli chodzi o sam olejek, to jest to zdecydowanie jeden z najlepszych olejków arganowych jakie stosowałam. Idealna konsystencja, przejrzysta barwa i do tego jeszcze pipetka, która dla mnie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.
Olejku używam jako balsamu do ciała, kremu do twarzy, odżywki do włosów i paznokci, dodaję do kąpieli i do domowego peelingu. Wszędzie sprawdza się doskonale ze względu na rewelacyjne działanie nawilżające, odżywcze, regenerujące i odmładzające. Co prawda jeśli chodzi o to ostatnie, to u mnie chodzi bardziej o zahamowanie utraty jędrności niż odmłodzenie, ale ostatecznie i tak chodzi o jedno, czyli zatrzymanie młodości na dłużej :)
Bardzo wydajny. Polecam.

Wielofunkcyjny

Jestem zakochana w oleju jojoba, lecz Olej arganowy naprawdę jest świetny. Jest lekki, szybko się wchłania i fajnie nawilża. Stosuje go również pod makijaż i się sprawdza. Dodaje do kąpieli.

Używam tego produktu od: grudzień 2015
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Bardzo dobry produkt

Olej o bardzo wielu zastosowaniach i czystym składzie :)

Zalety:
-świetny jako olejek do masażu,
-działa przeciwzapalnie,
-zabezpiecza końcówki włosów,
-wydajność,
-łatwość aplikacji,
-nie uczula,
-doskonały do uzupełnienia buteleczki po olejku do paznokci Mokosh,
-doskonale komponuje się z glinkami,
-wspomaga mnie w walce z rozstępami

Wady:
odejmuje pół gwiazdki za dość wysoką cenę, płacimy jednak za czystą wersję olejku

produkt, "dobry"

Jeśli chodzi o olejek arganowy Mokosh, to jest to moje drugie spotkanie z tym olejkiem. Produkt ten najczęściej nakładam na włosy lub twarz. Produkt dobrze nawilża skórę, wspomaga jej regenerację, łagodzi podrażnienia.

Olejek arganowy marki Mokosh można stosować bezpośrednio na twarz, ciało. Można wykorzystać go jako dodatek do kąpieli, dodatek do maseczek, kremów czy peelingów.

Minusy:
- cena około 60 zł/100 ml,
- dostępność,
- olejek arganowy można zakupić taniej.

Świetny

Wielozadaniowość, wspomaga starzenie się skóry, wspomaga redukcję cellulitu, uszczelnia barierę lipidową skóry, wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami, przyspiesza regenerację skóry po opalaniu, poparzeniach, przy bliznach i rozstępach, pielęgnuje skórę przy łuszczycy, egzemie i AZS, łagodzi podrażnienia, wzmacnia włosy i paznokcie, delikatnie pielęgnuje skórę dzieci
-Działanie, do wszelkich olejków podchodzę jak pies do jeża, póki co używałam na skórki i paznokcie. W tej roli spisał się świetnie.
- Skład, 100% olejek arganowy
- Brak zapachu, nie zawiera sztucznych substancji zapachowych,
- Opakowanie, ciężko wydobyć go z opakowania, ale to plus, gdy się przewróci lub wypadnie z rąk (czyt. ktoś zabezpieczył opakowanie dla takich gap jak ja)
- Wydajność, przy dwutygodniowym stosowaniu zużycie minimalne

Minusy:
- Cena, 9,90 zł/ 7,5 ml (59,90zł /100 ml)
- Dostępność, wyłącznie na stronie www.mokosh.pl/

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo fajny produkt

Olejku używam od koło miesiąca. Nakładam kroplę na końcówki włosów w celu zregenerowania ich i zabezpieczenia. Olej jest niewyczuwalny, jednak mam wrażenie, że regularnie nakładany przyniósł pożądane efekty. Stosowany wyłącznie na końcówki jest wydajny.
Odejmuję pół gwiazdki za kroplomierz. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby wyjąć produkt z 7,5 ml opakowania, bo buteleczka wygląda nieco inaczej. Oprócz tego trzeba uważać, by podczas wytrząsania oleju nie pobrudzić się.
Mimo wszystko jestem zadowolona z efektów stosowania.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

Cudowny zapach!

Olej arganowy to 100% naturalnych składników, posiadający certyfikat Ecocert. Olejek ujędrnia i odżywia skórę ciała, poprawiając jej koloryt. Skóra jest gładka i napięta, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Stosowany na włosy wygładza i poprawia skręt włosów oraz zapobiega ich elektryzowaniu. Olejek można także stosować w pielęgnacji skóry dzieci. Po zużyciu kilku litrów różnych olejków, w końcu trafiłam na ten właściwy.
cena: 9.90 / 7,5 ml

Ilość zużytych opakowań: 1 (7,5 ml)

Cudowny olejek :)

Opakowanie: Pakowany jest w ciemne szkło farmaceutyczne, które chroni olej dzięki temu swoje odżywcze działanie. Buteleczka 7,5ml wyposażona jest w wygodny dozownik.
Zastosowanie: Zastosowań ojeju arganowego Mokosh jest mnóstwo. Możemy go stosować do pielęgnacji cery, włosów ciała czy paznokci.
Ja swój olej stosuję do wszystkiego. Stosuję jako serum łącząc go z kwasem hialuronowym i aloesem. Zabezpieczam nim końcówki włosów. Olejuję nim paznokcie. Dodaję do balsamu czy peelingu do ciała. Jednak najbardziej przypadło mi do gustu zastosowanie tego oleju do przygotowania maseczki z glinki. Dzięki uzyciu olejku arganowego w maseczce z glinki wzbogacamy jej właściwości, a sama maseczka nie zasycha tak szybko jak w przypadku użycia jedynie wody czy hydrolatu.
Dzialanie: Olejek świetnie nawilża, działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie, łagodzi objawy trądziku, chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, odżywia. Dodatkowo olejek dosyć dobrze się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

GENIUSZ WŚRÓD OLEI!

Krótko i treściwie: genialny produkt!

Dawno nie miałam okazji używać tak świetnego oleju arganowego! Zaletami tego produktu są: konsystencja (niezbyt lejąca, ale również niezbyt gęsta) oraz, rzecz jasna, jego właściwości nawilżająco-regenereująco-natłuszczające. Doskonale pielęgnuje skórę głowy i włosy, dzięki czemu są błyszczące, miękkie i zdrowe! Z pewnością kupię ponownie :)

Idealny na końcówki włosów

Olejek stosuję tylko na włosy ponieważ moja twarz nie lubi się z olejowymi produktami.
Świetnie sprawdza się w regeneracji zniszczonych końcówek. Nakładam go na dłuższą chwilę przed myciem włosów, a jeśli mogę sobie na to pozwolić to zostawiam go na całą noc.
Nie obciążą włosów - łatwo się spłukuje.
Włosy stały się bardzo lśniące i sypkie. Dobrze się układają.
Olejek w bardzo małych ilości stosuję też jako poskramiacz puszących się kosmyków. Nie obciąża włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Świetny wielozadaniowy koemstyk

Olej arganowy to chyba już klasyka. Można nim pieścić twarz włosy ciało :) Ja stosuje w sumie do wszystkiego i u mnie sie sprawdza idealnie. Mam diwe atopowe córki i do ich pelęgnacji też uzywam tego oleju jest lepszy od aptecznych kremów. Małą wersję mam zawsze w torebce na wszelki wypadek. Na twarzy wchłania się u mnie do matu. Robię z niego też maskę pod oczy .
Co wyróżnia olej tej firmy - jest bezzapachowy, najlepszej kosmetycznej jakości. Dodatkowo plus za wygodne opakowanie i Polską firmę . Pół gwiazdki odejmuje za cenę mógłby być tanszy:) no ale za jakość płacimy

Ilość zużytych opakowań: 2 duże