Wella, Vivality, Intensywna Maseczka-Regeneracja (piel. włosów)

Wella, Vivality, Intensywna Maseczka-Regeneracja (piel. włosów)

Zgłoszony przez Magdę:

Jest świetna, nawet do włosów przetłuszczających się, nie zostawia żadnego nalotu, włosy są lekkie, błyszczące i miękkie jak po farbie do włosów.

Cena ok. 25 zł

lubię...

lubię... choć nie jest idealna. Jednak przywraca włoskom spręzystość i połysk. Na krótko, ale przywraca :D Absolutnie nie obciąża włosów. Jednak jest mało wydajna, efekt regeneracji jest któtkotrwały, ma niezbyt przyjemny zapach. Jednak po zastosowaniu moje włoski sprężyste, łatwiej się układają, są mięciutkie i lśniące :D . Kupuję ją od czasu do czasu :P

dobra

Zacznę od tego, że pięknie pachnie :)
Korzystam z niej raz na tydzień, bo mam przetłuszczające się włosy. Efekty są takie jak po zwykłej dobrej odżywce - żadnych fajerwerków. Nie żałuję, że ją kupiłam, bo jest przyjemna i dosyć wydajna. Ale czy to jest maseczka to nie wiem.

jak zwykła odżywka

ładnie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach. Po jej zastosowaniu włosy są puszyste, dobrze sie rozczesują, sa sprężyste. I tyle, jak po odżywce. Specjalnie kondycji włosa nie porawia, a szkoda, bo tego własnie po maseczce oczekiwałam.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Super!

Kiedyś miałam dosyć zniszczone włosy i to ona właśnie je uratowała. Teraz stosuję ją co jakiś czas - włosy robią się jedwabiste i lśniące. Podoba mi się również jej konsystencja i zapach. No, po prostu strasznie ją lubię :)

ilość zużytych opakowań: 3

na zimę

Używam tej maseczki zimą w formie krótkotrwałej acz intensywnej (2 razy w tygodniu przez 2 tygodnie) terapii dla moich długich, gęstych i nieziemsko suchych włosów. Po takiej kuracji jestem zwykle b. zadowolona, bo faktycznie włosy wydają się b. odżywione, ale jeśli przekroczę magiczną cyferkę 4 kolejnych aplikacji maseczki - włosy zaczynają ją bojkotować. Szybciej się przetłuszczają, wygladają dość nieciekawie (nie błyszczą się), są oklapnięte. Zakładam wówczas, że są "przekarmione" i zaprzestaję stosowania. Zresztą przy moich włosach pudełeczko starcza dokładnie na 4-5 aplikacji.Ogólnie jestem zadowolona. Stosunek cena/jakość odpowiedni. Opakowanie sympatyczne, zapach również całkiem znośny. Polecam, ale jedynie w formie kuracji. Nie wyobrażam sobie długotrwałego stosowania, nawet na bardzo przesuszone włosy.

świetna

po rozjaśnianiu moje włosy były bardzo zniszczone i sztywne i ta maseczka je doskonale zregenerowała.juz po pierwszym uzyciu włosy były miękkie i błyszczące, a po 2 tygodniach całkowicie wróciły do formy.przez pierwsze 2 tygodnie stosowałam ją po kazdym myciu (3 razy w tygodniu), potem przez jakis miesiąc 2 razy w tygodniu a teraz raz na tydzień.efekt: Mieciutkie i błyszczące włosy.dałabym pięć***** ale maseczka jest mało wydajna, zawartość 1 opakowania przy długich włosach wystarcza na 4 razy, a żeby efekty były widoczne, trzeba nałożyć jej dużo na włosy.plusem jest cena: 12 zł

Bardzo dobra

Po nieudanym zabiegu farbowania moje włosy potrzebowały ratunku, bo były jak siano: suche, zniszczone, brrrr... Kupiłam sobie maseczkę i stosuję ją regularnie, najpierw przy każdym myciu, teraz raz w tygodniu. Włosy stają się po niej miękkie, łatwo się układają, są blyszczące. Ładnie pachnie. Przy bardzo zniszczonych włosach nie warto bardzo dokładnie spłukiwać, włsy są wtedy ładniejsze...

Calkiem przyjemny produkt.Już po pierwszym zastosowaniu włosy stały się bardziej gładkie i łatwo się rozczesywały.Faktycznie z każdym użyciem są w coraz lepszej kondycji.Jedyny minus,to fakt, ze szybciej niż zwykle przetłuszczają się.Mimo to godny polecenia.

Jestem zadowolona!

Patrząc na oceny poprzedniczek, zastanawiam się czy oceniamy ten sam produkt, bo mam zupełnie odmienne zdanie, ale do dzieła :-)Maseczkę (z pomarańczowym paskiem: włosy suche i zniszczone) zaczęłam stosować bo nieudanym zabiegu fryzjerskim (pasemka) w przypadkowym salonie, po którym od połowy długości wychodziły mi włosy :(. Za namową mojej sprawdzonej fryzjerki kupiłam serię Vivality z pomarańczowym paskiem: maseczkę, szampon i piankę. O ile pianka nie zrobiła na mnie większego wrażenia, to z szamponu i maseczki jestem bardzo zadowolona.Początkowo (pierwsze 3 tygodnie) stosowałam maseczkę 2 razy w tygodniu, teraz używam jej raz na tydzień lub na dwa tygodnie. Włosy rzeczywiście się zregenerowały, widocznie wzmocniły i odwdzięczyły za kurację. Od owego felernego zabiegu upłynął już prawie rok, a podczas mojej ostatniej wizyty u fryzjerki, powiedziała mi- oceniając stan moich włosów- że jest ze mnie bardzo zadowolona. Ja tym bardziej :)Należy stosować niewielką ilość tego produktu i dobrze spłukiwać po paru minutach. Ma ładny zapach i delikatną kremową konsystencję. Dzięki stosowaniu produktu, moje włosy- z tendencją do splątywania się- lepiej się rozczesują. Jedyny minus, jaki dostrzegam, jest taki, że w okresie stosowania produktu 2 razy w tygodniu włosy szybciej sie przetłuszczały, ale teraz jest ok. Uważam, że jest to produkt godny polecenia!

do niczego!

Zgadzam się z Mgiełką - w zasadzie to nie wiadomo, co to jest. Faktycznie "rozpuszcza" się na włosach, po prostu znika zaraz po nałozeniu; nie ma efektu jedwabistych, gładkich włosów, jak zwykle po odżywkach. Na raz zużywa się pół opakowania, a i tak nie mogłam rozczesać włosów. Do tego po prostu ma okropny zapach - CHEMICZNY!! I ani z tego nie ma przyjemności używania, ani jakiekolwiek efektu. Zmarnowane pieniądze!

Co to w ogóle jest?

Chyba drugi raz w życiu spotkałam się z maseczką, która w ten sposób się zachowuje. Po prostu znika z włosów! Niezależnie ile bym jej nie nałożyła - rozpływała się. Normalnie po nałożeniu maseczki włosy są śliskie (przynajmniej przed spłukaniem). A tu nic. Tak jakby się zupełnie rozpuszczała na wilgotnych włosach? Zużyłam 1/3 opakowania na raz i nic! Miałam jednak nikłą nadzieję, że może nawet jeśli jej nie czuję na włosach, coś się stanie. Nadzieja znikła gdy włosy wyschły i spróbowałam je rozczesać. Koszmar. Nie polecam osobom z suchymi, długimi włosami. Szkoda kasy.

Oceniam na 2.00

A ja mam wrecz odwrotne wrazenie. Uzywam tej maseczki raz w tygodniu, pozostawiam ja na 5 max 10 minut a potem dokladnie i dlugo splukuje. Uzywam jej przez kilka tygodni po balejażu. Niestety bardzo szybko przetluszczaja mi sie po niej wlosy (a sa z gatunku delikatne z tendencja do przetluszczania). Moim zdaniem ta maseczka regenerujaca obciąza i przetłuszcza włosy. :-(