Kallos, KJMN, Hair Pro-tox, Maska do włosów z keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym

Pojemność 1 000 ml

Specjalna formuła botoxu do włosów wzbogacona keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym w jedyny w swoim rodzaju sposób wzmacnia słabe, cienkowłókniste, suche i łamiące się włosy. Dzięki zawartości specjalnych składników wyjątkowo szybko odnawia i regeneruje strukturę uszkodzonych włókien włosów, jak również przywraca naturalną elastyczność włosów. Poprzez zastosowanie włosy odzyskają doskonałą strukturę, staną się olśniewająco błyszczące i zdrowe.

OK

Firma serwuje idealne odżywki dla osób, które szukają wydajnego produktu w niskiej cenie. Ja się tu świetnie wpasowałam :) Do tej pory wypróbowałam 3 różne maski tej marki i muszę przyznać, że ten produkt odpowiada moim włosom najbardziej. Nie obciąża ich, wygładza, nadaje blasku. Włosy szybko się rozczesują, są miękkie. Maskę zawsze nakładam na całe włosy i ogromnym plusem jest to, że po wyschnięciu nie są przetłuszczone tylko nawilżone.

Czy to jest najlepszy Kallos?

Włosy to bez wątpienia atut i wizytówka kobiety choć szkoda, ze przez jakiś rok, dwa rozleniwiłam się i zapomniałam o tym, zrezygnowałam z pielęgnacji ale w porę się otrząsnęłam :) Kallosy zwłaszcza niektóre to naprawdę dobre maski, które stawiam na równi z Kereastase. Zwłaszcza w tym przypadku.

Klasyczna dla Kallosów, jakze niewygodne, duze, ale jakze zacne dla porfela szczególnie studentki z długimi i gęstymi włosami, cały Litr <3

Zapach. Konsystencja
O ile konsystencja jest świetna, łatwo rozprowadza się na włosach, spłukuje, ale jednocześnie nic nie spływa. Maski kallos dla mnie moze z wyjątkeim Multivitamin mogłaby lepiej nie pachnieć niczym... Ale zapach maski, jeśli jest dobra nie jest dla mnie powodem do dyskwalifikacji.

Działanie
Ja jestem oczarowana, skład choć nieco chemiczny serwuje nam prawdziwe bomby w postaci kwasu hialuronowego i kolagenu i keratyny, ze juz po minucie od nałozenia stają się śliskie, mięsiste, elastyczne- chyba kazda dziewczyna która ma rozjaśniane włosy tak ubóstwia takie działanie :) potęzne odzywienie, ale jako ze moje włosy łatwo przekarmić proteinami to nie przesadzam z tymi dobrodziejstwami.

Ogólnie dla mnie to najlepsza maska spośród Kallosów, choć mam jeszcze trzy, które uwielbiam, to jednak jak zsumuję efekt, który zapewnia zarówno na stałe, jak i po jednej aplikacji, skład, a takze i stosunek jakości i wydajność do ceny, to na pewno zwycięza :)

Bomba proteinowa

Moje włosiaczki są cieniutkie, maskę zawsze nakładam na CAŁE włosy, od nasady a mimo to nie są przyklapione/przetłuszczone. Broń Boże nie są sztywne, szorstkie.

Kallosy niestety ze względu na niską cenę nie grzeszą jakością. Do ratowania bardzo zniszczonych włosów polecałabym użyć czegoś mocniejszego (choćby Biovax w niebieskim opakowaniu). Ale jako dodatek albo stosowany zamiennie z czymś lepszym sprawdza się!

UWAŻAJCIE, ŻEBY NIE PRZEPROTEINOWAĆ

Bardzo dobra!

Moje włosy mają tendencję do puszenia się, przesuszania. Słyszałam dobre opinie na temat produktów Kallos, więc postanowiłam się skusić. Nie przeliczyłam się. Włosy po tej odżywce są lśniące, dociążone, miękkie. Są o wiele bardziej gładkie i wyglądają na zdrowe. Dla mnie minusem jest fakt, że trzeba po 5 minutach zmywać maskę, ale wiedziałam, na co się piszę. Minus stanowi także opakowanie, ale wszelkie "techniczne" niedociągnięcia w pełni wybaczam na rzec działania.

Kolejny dobry Kallos

plusy:
+ w miarę ładny zapach
+ mocno nawilża
+ rozplątuje
+ wygładza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ ładne opakowanie
+ stosunkowo niska cena

Lepsza bananowa

Jeżeli chodzi o markę do włosów Kallos to powiem wam ze bardzo czesto sięgam po produkty właśnie tej firmy . Najczęściej są to maski do włosów . Wypróbowałam już parę rodzaji np mleczna , aloesowy ,jagodowa i bananowa. Ostatnio postanowiłam też przetestować odżywka z kreatyną. I powiem wam ze jakoś nie przypadła mi do gustu .
+opakowanie i pojemność (no i to rozumiem 1 L maski do włosów a nie mały pojemniczek jak to niektóre firmy robią .Opakowanie jest bardzo pozadnie wykonane ,jest praktyczne i wygodne w użyciu . Zawsze można wykorzystać je po zlyzyciu maski gdyż jest ono bardzo pakowne.)
+/-działanie (owszem maska bardzo dobrze wygładza i nawilża włosy ,ma ładny delikatnie mydlana zapach który bardzo długo utrzymuje się na włosach .Ale czy ta maska w jakiś sposin mnie zachwyciła . Raczej nie , jest poprawna ale robi to co większość masek tego typu . Jednak jak za ta cena myślę że produkt jak najbardziej nadaje się do wypróbowania )

według mnie ok

Oceniam działanie tej maski pozytywnie. Łatwo się aplikuje na włosy (nie spływa), ma przyjemny zapach, ułatwia rozczesywanie, a przede wszystkim nieco dociąża włosy i zmniejsza puszenie (choć u mnie nie likwiduje go całkowicie). Używam produktu zamiennie z innymi, żeby nie przeproteinować włosów, ale też dlatego, że nie mam pewności czy wystarczająco odżywia on włosy i je regeneruje. Moim zdaniem, nie jest to maska idealna, ale bardzo przyzwoita. Jeśli chodzi o opakowanie, nie jestem fanką tego typu "słoików", bo są one nieporęczne i zajmują dużo miejsca - zazwyczaj przekładam produkt do butelek, ale w tym przypadku jest to trudne, ponieważ maska jest dość gęsta. Stosunek jakości produktu do jego ceny jest jak najbardziej na plus.

Przeciętna

Lubię maski kallosa ze względu na Duże pojemności ,atrakcyjną cenę
i działanie.
Jednak ta mnie nie zachwyciła , na moich włosach nie sprawdza się zupełnie.
Nie widzę różnicy w kondycji włosów niezależnie czy trzymam ją 5 minut czy godzinę.
Robiłam do niej kilka podejść ale niestety
moje włosy po niej są szorstkie,ciężkie w rozczesywaniu i bez objętości.

Moje włosy ją kochają

Aż trudno uwierzyć, że za tak niską cenę maska będzie aż tak dobrym produktem. A jednak tak jest! Ta maska to istna bomba nawilżająca dla włosów. Nakładam ją na umyte końcówki włosów, nakładam czepek foliowy i ręcznik na głowę, czekam 15-20 min a maska robi swoje

Super produkt

Ten produkt sprawdził się genialnie do moich suchych, kręconych i wymagających włosów, pięknie wygładza lecz wogóle ich nie obciąża, włosy po nim są miękkie i łatwo się rozczesują jestem bardzo zadowolona, że tak tani produkt działa i sprawdza się świetnie.

Jestem zadowolona

Mam cienkie przesuszone włosy, ta maska jest ekstra, nawilza ale nie obciąża jak inne tego rodzaju maski z kreatyną, przez ktore musiałam codziennie myć włosy, włosy są błyszczące i gładkie, nie ma push up'u na głowie jak to zwykle miałam bo używam ziolowego szamponu, polecam serdecznie tym, którzy farbowali włosy, mają problem ze skórą głowy i rozczesywaniem, moja siostra ma kręcone włosy i kocha tą odżywkę, ma po niej super loczki i nie ma problemu z układaniem i rozczesaniem ich, szkoda że nie ma pompki bo latwiej by było używać, byłoby bardziej wydajnie, dość szybko mi się kończy a mam małą stacjonarną dostępność

Rewelacja

Jeden z lepszych produktów, jakie miałam okazję używać.
Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ dopełnieniem wszystkiego byłoby gdyby odżywka dodawała lekkości włosom, trochę mi tego brakuje.
Mam sztywne, grube i ciężkie włosy, które nabierają pięknego, zdrowego połysku po zastosowaniu maski. Według mojego fryzjera są dobrze nawilżone i wyglądają zdrowo, mimo że układam je na gorąco, co nie jest dla nich obojętne.

Nie mam się do czego przyczepić, mimo że lubię :) Jest to bardzo dobry produkt i jego cena nie ma tu nic do rzeczy.