Aquina, Komfort SPA, Żel pod prysznic

Aquina, Komfort SPA, Żel pod prysznic

Komfort - to linia przeznaczona dla amatorów subtelnych kwiatowych i morskich nut zapachowych.
W niebieskiej Aquinie Spa zarówno w żelu jak i peelingu znajdziemy chłodną morską nutę zapachową, która wpływa odprężająco, zapewniając uczucie przyjemnego relaksu. Zapach chłodnej, morskiej toni zapewnia uczucie przyjemnego relaksu. Wpływa odprężająco oraz wyraźnie poprawia samopoczucie. Intensywnie nawilża skórę zapobiegając nadmiernej utracie wody. Doskonale pielęgnuje i skutecznie wygładza naskórek. Tworzy delikatną, aksamitną pianę, która uprzyjemnia kąpiel. Działa łagodnie na skórę i nie powoduje podrażnień.
Substancje aktywne:
prowitamina B5 (D-panthenol), gliceryna, naturalne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Cena: 7 zł / 220 ml

Oj ta cudowna kremowa piana:D

Żel ma bardzo fajny zapach...trudno go opisać-trzeba powąchać;) i kupic!!! Nalewam kropelke na myjke i w połaczeniu z nia żel wytwarza taką super przyjemna kremowa piane:) W ogóle dla mnie to chyba najlepszy żel jakiego uzywałam! Jest bardzo wydajny i nie wysusza skóry, po prysznicu mam uczycie przyjemnego odświeżenia i dokładnego oczyszczenia...Szkoda tylko ze zapch nie utzymuje sie dłużej na skórze, ale i tak polecam, bo za taka cene (zapłaciłam 4.5) to trzeba spróbować!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Piękny zapach

Używałam już wcześciej ale parę dni temu odświeżyłam znajomość.Po pierwsze bardzo podoba mi się przezroczytsta butelka z kuszącą lodowato turkusową zawartością(szczególnie podczas morderczych upałów z upodobaniem sięgam po takie kolory :) ).Po drugie zapach-nie wiem czy jest to mrka toń,mi przypomina bardziej owoce ale nie mniej jednak jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający.Kolejnym atutem jest niewątpliwie śmieszna cena(w Superpharmie nieco ponad 4zł).Właściwości myjące jak najbardziej w porządu,nie wysusza,nie podraznia.
Polecam!Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3 albo 4

PORANNA BRYZA

Dla mnie jest cudowny, ponieważ spełnił wszystkie moje oczekiwania związane z żelem pod prysznic.
Na pierwszy rzut zachwyciłam mnie przejrzysta butelka, dzięki temu widzę, co jest i ile w środku. Zapach przeuroczy takie połączenie morskiej bryzy z bardzo delikatna domieszką kwiatową.
Konsystencja lekka, czyli odpowiednia dla mnie. Pieni się wyśmienicie, no i co najważniejsze myje. Nie pozostawia zapachu na skórze.
I cena dla każdego.

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI

dzienny smoky eyes

ma w sobie to coś;)

W tym kosmetyku najbardziej lubię zapach... jest nietypowy, świeży, bardzo interesujący. Trochę sztuczny, nie przeczę, ale bardzo mi odpowiada. Co do innych właściwości - nieźle się pieni, fajnie nawilża, ma praktyczne opakowanie. Nie jest to bynajmniej mój KWC, ale przyjemny, niedrogi żelik który kupuję co jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: kilka

ok

z przykrością stwierdzam, że zapach traci przy bliższym poznaniu, z butelki bardzo mi się podobał, w użyciu już mniej, pieni się średnio dobrze, ale wytwarza delikatną piankę, myje dobrze, nie wysusza, wydajny, ogólnie dobry, można
spróbować

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Ja go lubię!

Dla mnie super. Może rzeczywiście nie pieni się obficie ale za to nie wysusza, łagodnie odświeża i nie podrażnia. Uwielbiam zapach tego żelu! Do spółki z peelingiem rewelacja, jeżeli ktoś oczywiście nie jest zby przywiązany do gęstych mleczek.

taki sobie........

Jestem nim rozczarowana ,zapach dosyć sympatyczny ale na tym jego zalety się kończą. Konsystencja jak luźny kisiel , kiepsko się pieni, nie nawilża i do tego jest mało wydajny. Nic ciekawego. Nie polecam ....

Super zapach

Super żel-najładniejszy zapach z całej serii,niezła cena 3 zł.Uwielbiam go używać-czuję się wtedy jak na jakiejś tropikalnej wyspie.Zapach czuć długo na skórze :)

kisiel

Pieni się nieprzekonująco, za to nie wysusza skóry. Konsystencję ma galaretowato-kisielowatą, za czym osobiście nie przepadam. Do tego nie jest wydajny, przyczyną jest zapewne owa konsystencja. Kupiłam, tak jak wszystko ostatnio, w biegu, niewiele sie zastanawiając - był tani a zapach wypróbowałam na peelingu i mnie uwiódł. Tu również zdecydowanie umila stosowanie kosmetyku. Jeśli jednak znów odczuje potrzebę wwąchiwania sie w niego, wrócę do peelingu.

ilość zużytych opakowań: 1

super

bardzo dobry kosmetyk, pienie sie wbrew opiniom niektórych i to fajnie, ślicznie pachnie a skóra robi sie niebywale gładka i mięciutka.Stanowczo polecam.

***

Kupiłam go 3.5. Pachnie zielonym jabłuszkiem a nie bryzą ;) Jest lepszy niż pomarańczowy - dobrze się pieni, starcza na ciut dłużej. Nawet bym go kupiła ponownie gdyby nie ciągłe próbowanie coraz to nowych żeli ;)

ładnie pachnie

Zalety:
mało detergentów- dlatego nie wysusza skóry i byc może dla niektórych za słabo się pieni; ja jednak zawsze używam siatkowej myjki i dla mnie piany jest wystarczająco
bardzo przyjemny zapach
świetna cena
Wady:
mała wydajność; być moze wynika to ze specyficznej konsystencji (jak kisiel)