Color Naturals

Color Naturals

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

odżywcze
fluid / krem
farby
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 65

Nigdy więcej !!!

Jestem bardzo niezadowolona z tej farby. Nigdy w życiu już jej nie kupię...

Mam włosy na poziomie coś pomiędzy 6 a 7. Końcówki psikałam rozjaśniaczem w spreju i nabrały po pewnym czasie rudawego odcienia. Chciałam to lekko przygasić, więc zastosowałam tą farbę. Użyłam jej tylko na rozjaśnianą część (ok połowy włosów), oczywiście wszystko zgodnie z instrukcją. Po zmyciu farby byłam w szoku... wyszły ciemnobrązowe. Niestety mam teraz odwrotne ombre :( góra jaśniejsza, dół zimny brąz na poziomie 5. Wygląda to okropnie. Kolor w ogóle nie przypomina tego na pudełku. Nazwanie tego koloru "blond" to jakaś kpina...

Dodam jeszcze , że farba jest mało wydajna, niemiłosiernie śmierdzi (aż szczypie w oczy), a włosy są po użyciu widocznie bardziej wysuszone. Dobrze, że nie kładłam jej na skórę głowy, bo zapewne by mnie podrażniła.

Używałam kiedyś już tej farby - ok. 10 lat temu, kolor 6 i byłam równie niezadowolona, ale chciałam jej dać szansę, bo myślałam, że przez tyle lat, wraz ze zmianą opakowań coś zostało ulepszone, ale niestety znów się zawiodłam.

Załączam zdjęcie pudełka koloru 7 (ja mam trochę nowsze, w panią o jeszcze jaśniejszych włosach) oraz koloru jaki faktycznie otrzymałam (identyczny jak na pudełku 5)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219923].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Whaaat?

Czytając teraz inne recenzje tego konkretnego produktu odniosłam wrażenie, że ktoś tu masowo wstawia na zamówienie nieprawdziwe komentarze. Najlepszym dowodem jest na to komentarz gdzie ktoś napisał, że ta farba nie śmierdzi. Od niej WALI na kilometr. (komentarze o podobnych treściach znaleźć można pod farbami ten samej marki) (nie szukałam specjalnie jakiegoś oszustwa, po prostu rzuciło mi się to w oczu po dosłownie 3 min czytania kilu recenzji dwóch farb tej marki). !!!!!!

Nałożyłam kolor 4.15, ciemny brąz. Byłam przygotowana, że wyjdzie ciemniejszy, szybko się spłucze. Włosy za to przy myciu farby zaczęły wypadać mi jak nigdy. Przestraszyłam się, jeszcze nigdy po żadnej farbie tak nie miałam.

Po tym doświadczeniu nigdy więcej nie zdecyduje się na tę farbę i odradzam używania jej komukolwiek komu zależy na swoich włosach.
A szkoda.
Pozdrawiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199748].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 289

bardzo dobra farba

Mimo,że jestem jeszcze przed 30-stką moje włosy już dosyć mocno siwieją. W związku z tym nie mam innego jak wyjścia jak farbowanie. Na początku farbowałam farbą do włosów z Joanny ale nie kryla idealnie siwych włosów więc postanowiłam spróbować farby Garniera i jestem bardzo mile zaskoczona.
Przede wszystkim farba dobrze kryje siwe włosy,nie uczula, dość długo utrzymuje się na włosach,kolor "ciemny blond"choć ciemniejszy niż na opakowaniu,wyszedł bardzo ładny. Farba nie robi krzywdy moim włosom,nie zauważyłam żeby były w gorszej kondycji,bardziej się przesuszały itp.
Do tego plusem jest niewątpliwie niska cena,bo farbę można kupić za ok8-9 zł. Jedyne do czego mogę się przyczepić to dość mocny,nieprzyjemny zapach farby ale zmywa się z włosów po 2 myciu. Jeśli chodzi o wydajność to starcza na średniej długości włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165761].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 6

dobra farba

Bardzo dobra farba, niedroga, ładnie się rozprowadza na włosach. Kolor wychodzi bardzo ładny, ja używałam miedziany blond oraz miedzianą czerwień. Nie uczula.

Minusy ma tylko dwa - brzydko pachnie oraz niestety szybko się zmywa.

Ale jak najbardziej polecam, dobry produkt :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 65

Najlepsza farba jakiej używałam

Przez bardzo długi czas jestem wierna farbom z tej serii. Przez długi czas używałam czerni, później ciemnego brązu, później ciemnej czekolady a obecnie malinowej czerni. Farba utrzymuje się całkiem nieźle, cena po promocji to ok. 9 zł co uważam za plus, włosy po farbie nie wypadają bardzo (napewno mniej niż po Wellatonie czy Palette). Kolor malinowa czerń troche szybciej się wypłukuje niż pozostałe, ale to normalne dla farb zawierających sporo czerwonego pigmentu. Kolor jest bardzo ładny i jaśniejszy niż czerń, a nawet można powiedzieć, że to ciemny brąz z dodatkiem czerwieni, a o taki kolor właśnie mi chodziło i jestem z niego zadowolona. Minusem jest fakt, że mokre włosy po tej farbie (ale tylko przy malinowej czerni) przez długi czas farbują ręcznik na czerwono, ale niestety coś za coś.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053576].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 6

"Ratunek" dla przyszłych blondynek

Pierwszą marką farb jakiej zaufałam była farba Garniera odcień najpierw 4.3 naturalny złocisty brąz, później 4.brąz.
Kolorki wyszły bardzo fajnie, włosy pokryte od nasady po końce, miękkie w dotyku, nie przesuszone. Od niedawna postanowiłam
zejść z koloru rudego na blond. Nie bylo to łatwe, ale po wielu próbach wypłukania pigmentu wyjściowym kolorem stał
się jasno-żółto-rudawy brąz. Chcąc zmienić kolor włosów na blond postanowiłam zastosować właśnie farbę Garniera w odcieniu
7. Naturalny jasny blond. Jak dla mnie farba ma dobrą konsystencję, choć jest rzadka to bardzo dobrze się ją rozprowadza
na pasmach. Dwa opakowania spokojnie starczają na włosy o długości do połowy łopatek. Faktem jest, że farba śmierdzi, no ale
coś za coś, da się wytrzymać. Natomiast jeśli chodzi o rezultat końcowy, to byłam zaskoczona tym, że ta farba dała radę
pokryć rudość, a dokładniej wyrównać kolor włosów do naturalnego ciemnego blondu, który juz po kilku myciach nabrał
właściwego jasnego odcienia blond. Włosy po koloryzacji były miękkie w dotyku, bez oznak nadmiernego przesuszenia.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036376].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

dramat

dalam szanse tej farbie, bo kolezanka jej uzywala, a uzyskany kolor byl piekny.

mam wlosy w dosc dobrej kondycji, niezniszczone, nie suche, cienkie, rzadkie, ze sklonnoscia do wypadania. siegaja do lopatek, zeby je zafarbowac potrzebuje 2 opakowan farby.

plusy farby:
brak ?

minusy:
cena - niby jest tania, ale jak na taki shit zdecydowanie za droga

kolor - inny niz na opakowaniu, uzywalam ciemnego brazu (wychodzi czarny) i ciemnego blondu (wychodzi braz z rudym blaskiem)

zapach - smierdzi przeokrutnie, nawet po kilku myciach

nie kryje siwych wlosow, tzn kryje do dwoch myc, potem sie wyplukuje

wlosy wypadaja po niej koszmarnie, nei jestem w stanie tego opanowac na 1,5 mies po farbowaniu.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033195].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie dla koloru 3.3 wychodzi czarny

Oceniam kolor 3.3 ciemny brąz
Kupiłam tą farbę na przecenie w Rossmanie. Kosztowała ok. 10 zł. Kolor na opakowaniu ładny brązik. Zbliżony do mojego naturalnego, chciałam jedynie podkręcić efekt aby włoski były bardziej brązowe. Farbowała mi włosy moja mama, farba mało wydajna na mocno długie włosy mogą być potrzebne 2 opakowania. Ja mam włosy średnie i 1 opakowanie starczyło. Zapach drażniący typowy amoniak. Czas trzymania farby na włosach 25 minut. Po zmyciu szok włosy czarne jak heban. Tragedia!! Myłam włosy w szamponie przeciwłupieżowym, nakładałam miód, cytrynę i płukałam w rumianku. Podczas mycia leciała brązowa woda ale mimo to efekt prawie zerowy.. Nie mogłam wytrzymać w tych czarnych włosach wyglądało to strasznie. Dodam, że przy wielokrotnym myciu zapach amoniaku wciąż był obecny. Zdecydowałam się na dekoloryzację u fryzjera. Ta farba to straszny niewypał i naraziła mnie na duże koszty w związku z dekoloryzacją. Garnier powinien dołączać palety z wzornikami włosów ! Kolor na opakowaniu nie ma nic a nic wspólnego z tym co wyszło absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033000].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Nie dla mroźnych blondów !

Farba podkusiła mnie swoją ceną i atrakcyjnym blondem nr 111.
Producent zapewniał 4 tonowe rozjaśnienie.

Nałożyłam farbę, wszystko zapowiadało się dobrze.

Spłukałam i... szok !
Szaro-mysie włosy, na dodatek wysuszone na wiór.

Miało być pięknie, jednak zamiast rozjaśnienia otrzymałam wręcz przeciwny efekt.

Jakieś 5 lat temu wybrałam miedzianą czerwień, mając zamiar otrzymać fajną czerwień z miedzianym połyskiem. Była to moja pierwsza w życiu koloryzacja na rudo. I w tym przypadku garnier zawiódł- otrzymałam kolor coś na pograniczu wiśni z bordo.

Jestem zawiedziona i na pewno nie wybiorę koloryzacji farbami garniera :(.

Używam tego produktu od: Trudno określić, 3 razy na 5 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031505].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Zależy od koloru..

Mojej teściowej robie super jasny blond. Po kilku myciach ten super blond znika. Ogólnie odcień nie ładny. Ja robiłam przez długi czas ciemny brąz i byłam zadowolona.. Nie zmywał się, był w porządku, odcień też ładny. Niestety gdy zapragnęłam zmian i zrobiłam MALINOWĄ CZERŃ (której oczywiście nie polecam) to zmywała się przy każdym myciu... 2,5,10... A ponadto czerwony kolor zostawał na ręcznikach :/ Za to wieelki minus!

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: ok 7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030338].usefull || 0 }}% pomocna.