Garnier, Color Naturals (stara wersja)

Garnier, Color Naturals (stara wersja)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Dość dobra

Farbę Garnier łatwo się nakłada na włosy.
Dobrze radzi sobie z koloryzacją odrostu.
Włosy po farbowaniu fajnie się błyszczą i są przyjemne w dotyku.
Kolor farby (w moim przypadku ciemny brąz) wygląda na włosach bardzo naturalnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Farba ktora sprawila ze chyba znow zacznę dbac o wlosy w domu

Farbę dostałam w konkyrsie na wizaz.pl dzięki przynależności do klubu recenentki
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jaki sprawila na moich włosach. Kolor bardzo mi sie spodobal, chociaż jak wiadomo zawsze wychodzi ciut inaczej niż na opakowaniu.
Bardzo dobrze trzyma się na włosach, jednolity kolor.
Odżywka która była dołączona do farby nadala moim włosa blasku, lekkości i przede wszystkim sprawila ze super lekko się rozczesują.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wlosy jak po koloryzacji w salonie fryzjerskim

Farba bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Zazwyczaj farbowanie na blond kojarzy się nam z szorstkimi i mało przyjemnymi w dotyku włosami, dzięki tej farbie można o tym zapomnieć. Po jej użyciu mamy włosy jak po koloryzacji u fryzjera za kilka stówek, a to tylko niepozorna farba Garnier. Bardzo dobrze pokrywa siwe włosy, jednak trzeba potrzymać ją troszkę dłużej, niż zaleca producent. Kolor jest trwały i intensywny, nie wypłukuje się szybko, kolor schodzi stopniowo. Jeśli można powiedzieć, że farba odżywia włosy, to ta farba właśnie to robi. Nie pozostawia włosów matowych i szorstkich, tylko bardzo dobrze nawilżone i sypkie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Doskonała farba do włosow

Farba Garnier to bardzo dobra farba.Polecam ja wszyskim tym,które do tej pory nie odnalazły odpowiedniej farby dla siebie.Właśnie ta farba będzie odpowiednim wyborem.Włosy po koloryzacji są lśniące i miękkie.Kolor jest niezwykle wyrazisty.

Skuteczna koloryzacja

Farba ma fajna konsystencję. Nie spływa z włosów, ani nie 'zastyga' na nich. Nie wymywa się z włosów w szybkim tempie. Włosy po koloryzacji są lśniące i jakby odżywione. Sama koloryzacja była prosta i skuteczna.

Nie polecam

Pierwsze wrażenie było super. Mieszankę nakładało się fajnie, włosy się nie plątały i nie sklejały - dla mnie to bardzo ważne, ponieważ mam długie włosy. Wydawało się, że jest wydajna, ale już po kilkunastu minutach wszystko jakby wyschło na włosach i wtedy czar minął. Podczas spłukiwania okazało się, że razem z mieszanką pozbyłam się naprawdę sporej ilości włosów... Rozczesywanie natomiast było łatwe, więc akurat to jest na plus.
Podsumowując, kolor wyszedł bardziej miedziany niż blond, straciłam wiele włosów. Ogólnie nie polecam.

Bardzo dobra farba.

Kolor jest fantastyczny i dla osób, które lubią odważne intensywne odcienie.Moje obecnie wpadają w odcień pomarańczy i wyglądają rewelacyjnie. Farba ma fajna konsystencję, nie spływa z włosów. Włosy po koloryzacji są lśniące,farba ich nie zniszczyła dodatkowo- niestety moje włosy od połowy (mam do ramion) są zniszczone.Nie podrażnia skóry głowy chociaż jest z rozjasniaczem.
Zalety:
Fantastyczny kolor
Brak podrażnień
Wady:
Czuć rozjasniaczem

Super blond od Garnier

Zdecydowanie jestem zadowolona - blond Garniera wyszedł naturalny, jasny, odpowiedni - taki jak oczekiwałam. Na szczęście pokrył siwe włosy i nie wymywa się z nich w szybkim tempie. Sama koloryzacja była prosta i skuteczna, włosy zaś po niej lśniące i odżywione. Nie były matowe czy suche. Garnier Color Naturals sprawdził się w 100%

GARNIER Color Naturals Creme 6 Ciemny Blond

Farba GARNIER Color Naturals Creme 6 Ciemny Blond to farba naprawdę dobrze kryjąca i o intensywnym kolorze. Piękne błyszczące włosy i zapach odżywki jest fajny. Mam swój naturalny kolor jasnego blondu więc wyszła mi taka słodka mleczna czekoladka . Podoba mi się ale co po niektórzy uważają ,że to rudawy. Ja tego nie widzę , ogólnie jestem zadowolona.

Świetna farba

Farba doskonale pokrywa włosy. Kolor wyszedł dokładnie taki, jaki chciałam. Po zastosowaniu produktu włosy są lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. O dziwo ma się wrażenie jakby były bardziej odżywione, jakbym wyszła proto z salonu fryzjerskiego. Farba jest wygodna w aplikacji i nie podrażnia skóry głowy. Jeśli chodzi o trwałość to za krótko jestem po farbowaniu, żeby móc ocenić.

Zadziwiająco dobra

Farbę kupiłam w promocji, skuszona ceną wybrałam odcień beżowego blondu.
Farbę rozrabiamy w miseczce, nie ma dołączonego dozownika, więc trzeba mieć własne akcesoria. Wymaga starannego wymieszania składników, gdyż robią się grudki. Zapach jest dość intensywny, amoniakowy i niestety przez pierwsze minuty może podrażniać skórę głowy. Mija to uczucie po jakiejś chwili.
Mam włosy do ramion i opakowanie w zupełności wystarczyło.
Po użyciu dołączonej maski i wysuszeniu włosów ukazał się piękny i błyszczący kolor. Odrosty zostały dobrze zafarbowane i pokryte. Ogólnie jestem zadowolona.

Dobra farba

Do domowej koloryzacji farba jest idealna. Łatwo się rozrabia, nie ma przykrego zapachu, dobrze się nakłada i przy tym nie spływa. Kolor bardzo trwały, nie wypłukuje się szybko, pokrywa dobrze siwe włosy. Cena przestępną jak za farbę drogeryjna. Włosy po niej nie są zniszczone a wręcz przeciwnie - lśniące, lejące mimo że to farba blond. Ogólne wrażenie oceniam na 5