Garnier, Color Naturals (stara wersja)

Garnier, Color Naturals (stara wersja)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

Farba rewelacja

Farba Garnier colour naturals to świetny produkt ,który warto kupić.Za niewielkie pieniądze w domu możemy poczuć się jak w salonie fryzjerskim i taki też otrzymać efekt farbowania włosów. Produkt jest łatwy w aplikacji ,ma łagodny zapach ,konsystencja kremowa.Efekt przerósł moje oczekiwania. Włosy idealnie gładkie ,miękkie ,lśniące i odżywione a kolor nie odbiegający od tego na zdjęciu opakowania.Co dla mnie najważniejsze farba przykryła siwe włosy bez trudu i nadl ich nie widać .Będę polecać produkt .

Farba nr 1

Garnier Color Naturals to farba nr 1 dla mnie i chyba nie tylko dla mnie, po jej zastosowaniu moje włosy nabrały blasku, odzyskałam kolor, który dawno już utraciłam, nie widać tych nie lubianych siwych pasemek. SUPER!

Naturalny efekt i odżywienie

Kolor złapał tak jak zakładałam, włosy są odżywione i świetnie wyglądają. Włosy prezentują się naturalnie, nie ma żadnych dziwnych przebarwień. Sama aplikacja farby nie sprawiła mi problemu. Minus za to że przy dlugości włosów do łopatek zdecydowanie minimum 2 opakowania są potrzebne żeby dobrze zafarbować włosy. (ale to typowe dla drogeryjnych farb) Myślę że 3 moje włosy tez by przyjęły. Fabra nie powoduje u mnie żadnej alergii.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Już nie proszę fryzjera o termin na farbowanie - koloryzacja w domowych warunkach stała się moim najprzyjemniejszym i systematycznym rytuałem każdego miesiąca.

Dotychczas byłam zwolennikiem farbowania włosów u fryzjera. Jednak dzięki poleceniu przez moją fryzjerkę farby Garnier Color Naturals nie bałam się o koloryzację w domowym zaciszu. Farba jaką aktualnie nakładam na włosy to Garnier Color Naturals o odcieniu Ciemny Blond 6.0. produkt zapakowany jest w estetyczny kartonik, zawiera instrukcje użytkowania w formie pisemnej i obrazkowej. Wewnątrz znajduje się mieszanka farby, rękawiczki ochronne, preparat utleniający do farby oraz odżywka po koloryzacji. W związku z tym , że mam suche oraz puszące się włosy bałam się jak zareagują one na pigment zawarty w produkcie . Po nałożeniu w miarę gęstej konsystencji produktu na odrost uzyskałam pełne krycie siwy oraz nie zauważyłam aby na skalpie zrobiło się odcięcie między kolorem z odrostu . Następnie nałożyłam mieszankę na pozostałą część włosów po czym po określonym czasie spłukałam produkt i nałożyłam maskę odżywczą. Ku mojemu zdziwieniu farba nie wysuszyła włosów. Za to nadała im miękkości , charakterystycznego zapachu ( ale nie jest on drażniący ) oraz blasku . Dzięki tej farbie, nie stresuje się , że mój fryzjer nie ma dla mnie terminu w momencie ,w którym czuję potrzebę aby zamaskować odrost i pogłębić kolor. Zdecydowanie to jedna z lepszych farb jaką miałam kiedy kolwiek na głowie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Efekt jak z salonu fryzjerskiego

Jestem bardzo zadowolona z tej farby. Uzyskałam piękny kolor włosów, co nie zawsze udaje mi się nawet w salonie fryzjerskim. Garnier idealnie pokrył siwe włosy. Aplikacja jest bardzo łatwa i nie ma żadnego problemu, aby wykonać ją w domowych warunkach. Kolor jest bardzo trwały, praktycznie w ogóle się nie wypłukał. Po użyciu farby moje włosy były odżywione i lśniące. Produkt nie obciąża włosów. Farba spokojnie wystarczyła na pokrycie włosów średniej długości. Zapach jest przyjemny i zdecydowanie nie drażniący. Produkt mnie nie podrażnił, a skóra głowy mnie nie swędziała i nie piekła. Odżywka dołączona do opakowania to mój nowy ulubieniec. Pozytywnie zaskoczyłam się również, gdy zobaczyłam cenę- nie jest wysoka, a produkt jest bardzo dobrej jakości. Na pewno kupię ją ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Farbowanie włosów w domu z Garnier

Farba Garnier ma kremowa konsystencje, nie śmierdzi jak inne farby, doskonale się rozprowadza na włosach, pozostawiając na nich pożądany kolor. Trochę się obawialam sama farbować w domu, jednak dzięki Garnier stało się to proste, łatwe i przyjemne, a najważniejsze uzyskałam efekt, który ciężko było uzyskać u fryzjerki, także drogie Panie, czas na farbowanie samemu w domu włosów, by mieć efekt lepszy niż w salonie.

Garnier Color Naturals

Kolor po zastosowaniu zadowalający, włosy miękkie, odżywione nie jak po niektórych farbach. Krycie siwych włosów tak na 95%. Niestety, opakowanie ledwo starcza na odrost, także na włosy długości do ramion minimum dwa opakowania. Na swoje zużyłam 3 opakowania (włosy do łopatek). Podsumowując, farba spełnia oczekiwania. Osobiście polecam zakup.

Świetna koloryzacja

Włosy farbuje w domu juz od ponad 10 lat i przyznam się szczerze , że do farb Garnier Color Naturals wracam dość często .

Odcień 9.13 - bardzo jasny beżowy blond jest moim najulubieńszym . Wyglada bardzo naturalnie i jest trwały. Koloryzacja w odstępach sześciu tygodni wystarczy aby zachować piękny kolor.

Farba nie powoduje przesuszenia włosów ani nadmiernej łamliwości . Włosy maja ładny połysk , są miękkie i ładnie się układają .

Co do aplikacji jest bardzo prosta i każdy da sobie radę w domowym zaciszu.

Intensywny, trwały kolor

Moje włosy są dość cienkie, „dziecięce”, obciąża je farbowanie, które stosuje od lat. Farba Garnier ma dobry skład jak na farby drogeryjne. Kolor wyszedł ciekawy, intensywny rudy. Ładny zapach.

Rudości

Recenzuję kolor nr. 6 i muszę powiedzieć, że niestety nie spełnił on moich oczekiwań. Nakładałam go na odrosty w kolorze jasnego popielatego blondu i farba wyszła bardzo ruda.
Garnier olia w tym samym odcieniu wychodzi zawsze nautralnie, a tutaj niestety zawód. Do tego produkt niestety bardzo śmierdzi.
Wysusza włosy bardziej, niż Olia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niestety to nie produkt dla moich włosów

Niestety ta farba nie polubiła się moimi naturalnymi włosami. Całe życie farbuje włosy na blond czasem cieply czasem zimny, mam mam fryzjerkę więc to na zawsze opiekuje się moim kolorem. Tak było i tym razem , wzięłam farbę pod pache i pojechałam do jej zakładu.
Farba jak na farbę miała stosunkowo przyjemny zapach, pamiętam zdecydowanie gorsze, mama powiedziała, że konsystencja jest ok fajnie się nakładało. W trakcie trzymania jej na włosach już na moim odroście okolo 4 centymetrowym zaczął pojawiać się zołty kolor. Trochę mnie to zaniepokoiło , kryzys pojawił sie po umyciu włosów i wysuszeniu. Niestety na moich naturalnych włosach pojawił sie "tandetny" kolor blondu mocno żółty.....tam gdzie miałam juz wcześniej nakładana farbę kolor wyszedł ładny taki chłodny blond. Ale chyba nie po to kupuje się farbę aby nałożyć ją na inna tylko aby przykryć odsrost lub zakryc siwe włosy. Dodam, że mój naturalny kolor włosów to sredni blond. Dobrze, że byłyśmy u mamy w Zakładzie Fryzjerskim i nałożyła m,i od razu inna farbę na to "żółtko".
Jedyny plus to rewelacyjna odżywka dołączona do opakowania, cudownie wygładziła i ukoiła zmęczone farbowaniem włosy.

Jak najbardziej na plus

Garnier Color Naturals w stu procentach spełnił moje oczekiwania, włosy po farbowaniu stały się jedwabiście gładkie, pozbyłam się także siwych włosów i uzyskałam żądany kolor. W czasach pandemii jest to bardzo ważne, aby trafić na farbę, która pomoże nam zadbać o siebie w domu, a nie jak dotychczas - w salonie.