Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Garnier, Color Naturals

Garnier, Color Naturals

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

odżywcze
fluid / krem
farby
Trwałość
długotrwałe

Skład jest w trakcie moderacji.

• INGREDIENTS (9N) KREM KOLORYZUJĄCY: aqua/water, cetearyl alcohol, propylene glycol, deceth-3, laureth-12, ammonium hydroxide, oleth-30, lauric acid, hexadimethrine chloride, glycol distearate, polyouaternium-6, ethanolamine, silica dimethyl silylate (nano) / silica dimethyl silylate, CI 77891 / titanium dioxide, p-aminophenol, m-aminophenol, ascorbic acid, sodium metabisulfite, olea europea oil / olive fruit oil, thioglycerin, toluene-2,5-diamine, 2-methyl-5-hydroxethylaminophenol, dimethicon, pentasodium pentetate, carbomer, resorcinol, parfum MLECZKO UTLENIAJĄCE : aqua /water, hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, sodium stannate, trideceth-2 carboxamide mea, pentasodium pentetate, phosphoric acid, ceteareth-25,tetrasodium pyrophosphate, glycerin ODŻYWKA PO KOLORYZACJI: aqua /water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, peg-180, cetyl esters, niacinamide, ribes nigrum seed oil / black currant seed oil, saccharum officinarum extract / sugar cane extract, tocopherol, hydroxyethylcellulose, olea europea oil / olive fruit oil, phenoxyethanol, trideceth-6, chlorhexidine dihydrochloride, camellia sinensin leaf extract, benzyl alcohol, linalool, amodimethicon, isopropyl alcohol, pyrus malus fruit extract / apple fruit extract, pyriodoxine hci, persea gratissima oil / avocado oil, methylparaben, butyrospermum parkii butter / shea butter, citric acid, cetrimonium chloride, butylphenyl methylpropional, citrus limon peel extract / lemon peel extract, bth, glycine soja oil / soybean oil, parfum

Nie dla mnie

Myślałam, że tylko to moje wrażenie, ale po konsultacjach ze znajomymi okazuje się, że to nie pogłoski - ta farba nie może wyjść dobrze na włosach. Kupowałam farbę kilkukrotnie i za każdym razem byłam rozczarowana. Kolor jest zupełnie inny od tego oczekiwanego, za każdym razem, niezależnie od koloru wyjściowego, niezależnie od tego czy decydujemy się na małą czy dużą zmianę, z ciemniejszego na jaśniejszy czy odwrotnie. Rosyjska ruletka, równie dobrze mogliby kolorów na opakowaniu w ogóle nie pokazywać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564526].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładne blondy

Z farb do włosów, jakich miałam okazję używać, ta dawała na moich włosach zdecydowanie najładniejszy odcień blondu.

Oceniam odcień: 111 superjasny popielaty blond (używałam też innych, ale aktualnie stanęło na tym).

Kolor jest pozbawiony żółtych refleksów, za co ogromny plus. Żółte tony nie pojawiają się też z czasem, jak zdarzało się to przy innych farbach.
Kolor trzyma się w niezmienionej formie do kolejnego farbowania, nie traci na intensywności ani połysku.

Konsystencja: jedyne moje zastrzeżenie - jest nieco rzadka, utrudnia to aplikację, łatwo się ochlapać, farba może też spływać z włosów.

Otrzymywany kolor na moich włosach jest dość wiernym odzwierciedleniem moich oczekiwań - nieprzesadnie jasny blond o naturalnym, niezbyt zimnym odcieniu, ale bez rudych czy żółtych refleksów (oczywiście wszystko zależy od wyjściowego odcienia naszych włosów - na moich taki efekt udaje się osiągnąć).

Oczywiście, jak to farba, nie ma dobrego wpływu na włosy, szczególnie gdy mówimy o odcieniach rozjaśniających. Jednak w porównaniu z wieloma innymi farbami, ta pozostawiała moje włosy w dużo lepszym stanie i przy rozważnym nakładaniu tylko na odrosty, nie wywoływała szkód, co przy moich delikatnych włosach jest sporym osiągnięciem.
Nie podrażnia skóry głowy.

Niestety dołączane do opakowania rękawiczki, które są tragiczne, to standard - lepiej kupić sobie osobno zwykłe gumowe rękawiczki jednorazowe.

Nie wiem, jak w przypadku innych odcieni, ale ten (i kilka naturalnych jasnych blondów) z czystym sumieniem mogę polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548256].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra w swojej cenie

Mam za sobą już kilka zużytych farb w ciemnych odcieniach. Kolorek zawsze był perfekcyjny, gorzej z trwałością. po miesiącu włosy są już wyblakłe i trzeba poprawiać.. Plus to cena i dostępność, oraz gama kolorystyczna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513131].usefull || 0 }}% pomocna.

Konferencja babyliss

Najlepsza od lat

Kupuję tą farbę już od dobrych kilku lat. Używałam już Syoss, Schwarzkopf i niestety nie sprawdziły się tak dobrze jak ta. Wiele dziewczyn wcześniej uważa, że produkt jest słaby, jednak dla mnie to wciąż nr 1. Nie jest strasznie droga, ma idealnie pasujący do mnie odcień blond 010, a co najważniejsze nie pozostawia żółtych refleksów, a tego nie znoszę. Blond jest naturalny, jasny, po 3 tygodniach zaczyna nieco ciemnieć, ale nie jest to żółty kolor, tylko o ton ciemniejszy niż ten uzyskany na początku farbowania. Dzięki temu kolor włosów jest naturalny przez cały miesiąc. Nie wyobrażam sobie koloryzacji bez tej farby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473806].usefull || 0 }}% pomocna.

Garnier Color Naturals Farba do włosów nr 1 Czarny

Od kilku miesięcy używam do farbowania odrostów (kolor czarny - nr 1). Za opakowanie płacę 10 zł.

Jeżeli chodzi o jakość , nie mam jej nic do zarzucenia. Swoje naturalne włosy posiadam w kolorze mysi, ciemny blond,, bez siwych włosów. Farba radzi sobie z nimi doskonale. Nie podrażnia mi skóry, nakładam pędzelkiem - konsystencja ok,, nie spływa z włosów i nie kapie naokoło. Jeżeli chodzi o kolor, ja farbuję włosy z uwagi na jasne odrosty co miesiąc, kolor nie płowieje między malowaniami. Nie przesusza mi też włosów.
Przechodząc do wad, to niestety wydajność oraz zapach. Jedno opakowanie starcza mi na odrosty z lekkim przeciągnięciem po włosach. Mam gęste włosy do połowy łopatek oraz końcówki w innym kolorze, także nie farbuję całej głowy, ale patrząc na wydajność tej farby musiałabym wyposażyć się w 2 pewne opakowania + 1 opakowanie awaryjne. Ponadto farba posiada drażniący zapach, mnie osobiście przyprawiający czasami o mdłości.

Podsumowując
Zalety:
- jakość,
- kolor ,
- trwałość,
- nie niszczy włosów,
- cena .

Minusy
- okropny zapach,
- wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467207].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 7 = Zielono-bure włosy

Używałam tej farby 3 razy, za każdym razem innego koloru. 2 razy wyszła tak sobie, ale jeden raz pozostał w mojej pamięci....
Na dość chłodny, jasny blond nałożyłam farbę numer 7. Skończyłam z bardzo ciemnym szarym brązem, który w każdym świetle wyglądał na zielony. Za nic nie chciała się zmyć. Dużo łez wypłakanych i rozjaśnianie po drodze. Uważajcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408306].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie

Fatalna farba. Mam długie i kręcone włosy, które szybko rosną, więc często farbuję odrosty. Zużyłam kilka opakowań do blondu. Przede wszystkim:
- kolor nie jest trwały, zmywa się momentalnie, co powoduje ciągle jakiś inny odcień na moich włosach
- niszczy włosy, przesusza, nie chcą się rozczesywać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389646].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia !

Ostatnio chciałam lekko przyciemnic moje włosy do naturalnego blondu (posiadałam odcień jasnego blondu) użyłam farby 7.0 Blond i jestem załamana efektem trzymajac farbe nie całe poł godziny wyszły okropne bardzo ciemne prawie czarne z jakimis zielonkawymi refleksami ! strasznie sie zawiodłam na garnierze przestrzegam przed tą farbą nie tego oczekiwalam tym bardziej ze na opakowaniu kolor wydawal sie naprawde batrdzo ładny a to co wyszło blondu wgl nie przypomina , nie polecam !!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372711].usefull || 0 }}% pomocna.

Popielaty blond.

Generalnie jestem fanką farb Loreal, zwłaszcza tych fryzjerskich. Po Garniera sięgam od czasu do czasu, w celu ochłodzenia blondu. Ma w swojej ofercie jedną taką farbę, która świetnie sprawdza sobie radzi. Popielaty blond? Farba jest wygodna w użyciu, nie pachnie zbyt mocno. Nie spływa z włosów. Łatwo sprać ją z ręczników, ubrań- w razie zabrudzenia. Nie podrażnia skóry głowy, ale wysusza włosy. Nawet po nałożeniu dołączonej odżywki są spuszone i zeelektryzowane. Popielaty blond bardzo ładnie tonuje zbyt ciepły odcień. Początkowo jest bardzo chłodny i szary, ale po kilku myciach włosy są przyjemnie słomkowe. Jest całkiem ok i przyjaznej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350916].usefull || 0 }}% pomocna.

Farba Color Naturals jest jedną z najczęściej używanych przeze mnie.
Zalety:
+ niska cena
+ nie podrażnia skóry
+ nie niszczy włosów
+ ma odpowiednią konsystencję i nie spływa z włosów
+ zapach jest znośny
+ jedno opakowanie wystarcza na pokrycie odrostów i reszty włosów (włosy średniej długości)
+ kolor (najczęściej używam ciemnych brązów) jest ładny i trwały
+ po zastosowaniu farby włosy są lśniące i gładkie.
Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282746].usefull || 0 }}% pomocna.