Garnier, Color Naturals

Garnier, Color Naturals

Cena już od 9,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

odżywcze
fluid / krem
farby
Trwałość
długotrwałe

Numer 7 = Zielono-bure włosy

Używałam tej farby 3 razy, za każdym razem innego koloru. 2 razy wyszła tak sobie, ale jeden raz pozostał w mojej pamięci....
Na dość chłodny, jasny blond nałożyłam farbę numer 7. Skończyłam z bardzo ciemnym szarym brązem, który w każdym świetle wyglądał na zielony. Za nic nie chciała się zmyć. Dużo łez wypłakanych i rozjaśnianie po drodze. Uważajcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408306].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie

Fatalna farba. Mam długie i kręcone włosy, które szybko rosną, więc często farbuję odrosty. Zużyłam kilka opakowań do blondu. Przede wszystkim:
- kolor nie jest trwały, zmywa się momentalnie, co powoduje ciągle jakiś inny odcień na moich włosach
- niszczy włosy, przesusza, nie chcą się rozczesywać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389646].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia !

Ostatnio chciałam lekko przyciemnic moje włosy do naturalnego blondu (posiadałam odcień jasnego blondu) użyłam farby 7.0 Blond i jestem załamana efektem trzymajac farbe nie całe poł godziny wyszły okropne bardzo ciemne prawie czarne z jakimis zielonkawymi refleksami ! strasznie sie zawiodłam na garnierze przestrzegam przed tą farbą nie tego oczekiwalam tym bardziej ze na opakowaniu kolor wydawal sie naprawde batrdzo ładny a to co wyszło blondu wgl nie przypomina , nie polecam !!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372711].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Popielaty blond.

Generalnie jestem fanką farb Loreal, zwłaszcza tych fryzjerskich. Po Garniera sięgam od czasu do czasu, w celu ochłodzenia blondu. Ma w swojej ofercie jedną taką farbę, która świetnie sprawdza sobie radzi. Popielaty blond? Farba jest wygodna w użyciu, nie pachnie zbyt mocno. Nie spływa z włosów. Łatwo sprać ją z ręczników, ubrań- w razie zabrudzenia. Nie podrażnia skóry głowy, ale wysusza włosy. Nawet po nałożeniu dołączonej odżywki są spuszone i zeelektryzowane. Popielaty blond bardzo ładnie tonuje zbyt ciepły odcień. Początkowo jest bardzo chłodny i szary, ale po kilku myciach włosy są przyjemnie słomkowe. Jest całkiem ok i przyjaznej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350916].usefull || 0 }}% pomocna.

Farba Color Naturals jest jedną z najczęściej używanych przeze mnie.
Zalety:
+ niska cena
+ nie podrażnia skóry
+ nie niszczy włosów
+ ma odpowiednią konsystencję i nie spływa z włosów
+ zapach jest znośny
+ jedno opakowanie wystarcza na pokrycie odrostów i reszty włosów (włosy średniej długości)
+ kolor (najczęściej używam ciemnych brązów) jest ładny i trwały
+ po zastosowaniu farby włosy są lśniące i gładkie.
Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282746].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej !!!

Jestem bardzo niezadowolona z tej farby. Nigdy w życiu już jej nie kupię...

Mam włosy na poziomie coś pomiędzy 6 a 7. Końcówki psikałam rozjaśniaczem w spreju i nabrały po pewnym czasie rudawego odcienia. Chciałam to lekko przygasić, więc zastosowałam tą farbę. Użyłam jej tylko na rozjaśnianą część (ok połowy włosów), oczywiście wszystko zgodnie z instrukcją. Po zmyciu farby byłam w szoku... wyszły ciemnobrązowe. Niestety mam teraz odwrotne ombre :( góra jaśniejsza, dół zimny brąz na poziomie 5. Wygląda to okropnie. Kolor w ogóle nie przypomina tego na pudełku. Nazwanie tego koloru "blond" to jakaś kpina...

Dodam jeszcze , że farba jest mało wydajna, niemiłosiernie śmierdzi (aż szczypie w oczy), a włosy są po użyciu widocznie bardziej wysuszone. Dobrze, że nie kładłam jej na skórę głowy, bo zapewne by mnie podrażniła.

Używałam kiedyś już tej farby - ok. 10 lat temu, kolor 6 i byłam równie niezadowolona, ale chciałam jej dać szansę, bo myślałam, że przez tyle lat, wraz ze zmianą opakowań coś zostało ulepszone, ale niestety znów się zawiodłam.

Załączam zdjęcie pudełka koloru 7 (ja mam trochę nowsze, w panią o jeszcze jaśniejszych włosach) oraz koloru jaki faktycznie otrzymałam (identyczny jak na pudełku 5)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219923].usefull || 0 }}% pomocna.

Whaaat?

Czytając teraz inne recenzje tego konkretnego produktu odniosłam wrażenie, że ktoś tu masowo wstawia na zamówienie nieprawdziwe komentarze. Najlepszym dowodem jest na to komentarz gdzie ktoś napisał, że ta farba nie śmierdzi. Od niej WALI na kilometr. (komentarze o podobnych treściach znaleźć można pod farbami ten samej marki) (nie szukałam specjalnie jakiegoś oszustwa, po prostu rzuciło mi się to w oczu po dosłownie 3 min czytania kilu recenzji dwóch farb tej marki). !!!!!!

Nałożyłam kolor 4.15, ciemny brąz. Byłam przygotowana, że wyjdzie ciemniejszy, szybko się spłucze. Włosy za to przy myciu farby zaczęły wypadać mi jak nigdy. Przestraszyłam się, jeszcze nigdy po żadnej farbie tak nie miałam.

Po tym doświadczeniu nigdy więcej nie zdecyduje się na tę farbę i odradzam używania jej komukolwiek komu zależy na swoich włosach.
A szkoda.
Pozdrawiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199748].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra farba

Mimo,że jestem jeszcze przed 30-stką moje włosy już dosyć mocno siwieją. W związku z tym nie mam innego jak wyjścia jak farbowanie. Na początku farbowałam farbą do włosów z Joanny ale nie kryla idealnie siwych włosów więc postanowiłam spróbować farby Garniera i jestem bardzo mile zaskoczona.
Przede wszystkim farba dobrze kryje siwe włosy,nie uczula, dość długo utrzymuje się na włosach,kolor "ciemny blond"choć ciemniejszy niż na opakowaniu,wyszedł bardzo ładny. Farba nie robi krzywdy moim włosom,nie zauważyłam żeby były w gorszej kondycji,bardziej się przesuszały itp.
Do tego plusem jest niewątpliwie niska cena,bo farbę można kupić za ok8-9 zł. Jedyne do czego mogę się przyczepić to dość mocny,nieprzyjemny zapach farby ale zmywa się z włosów po 2 myciu. Jeśli chodzi o wydajność to starcza na średniej długości włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165761].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra farba

Bardzo dobra farba, niedroga, ładnie się rozprowadza na włosach. Kolor wychodzi bardzo ładny, ja używałam miedziany blond oraz miedzianą czerwień. Nie uczula.

Minusy ma tylko dwa - brzydko pachnie oraz niestety szybko się zmywa.

Ale jak najbardziej polecam, dobry produkt :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124586].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza farba jakiej używałam

Przez bardzo długi czas jestem wierna farbom z tej serii. Przez długi czas używałam czerni, później ciemnego brązu, później ciemnej czekolady a obecnie malinowej czerni. Farba utrzymuje się całkiem nieźle, cena po promocji to ok. 9 zł co uważam za plus, włosy po farbie nie wypadają bardzo (napewno mniej niż po Wellatonie czy Palette). Kolor malinowa czerń troche szybciej się wypłukuje niż pozostałe, ale to normalne dla farb zawierających sporo czerwonego pigmentu. Kolor jest bardzo ładny i jaśniejszy niż czerń, a nawet można powiedzieć, że to ciemny brąz z dodatkiem czerwieni, a o taki kolor właśnie mi chodziło i jestem z niego zadowolona. Minusem jest fakt, że mokre włosy po tej farbie (ale tylko przy malinowej czerni) przez długi czas farbują ręcznik na czerwono, ale niestety coś za coś.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1053576].usefull || 0 }}% pomocna.