Garnier, Color Naturals

Garnier, Color Naturals

Intensywny krem koloryzujący GARNIER Color Naturals z naturalnym olejkiem z oliwek. Po zastosowaniu kremu koloryzacyjnego włosy są błyszczące, pełne życia i miękkie w dotyku.
Dzięki naturalnemu olejkowi z oliwek, mającego właściwości ochronne i odżywcze, włosy są zdrowe i wygładzone.

odżywcze
fluid / krem
farby
Trwałość
długotrwałe

Skład jest w trakcie moderacji.

• INGREDIENTS (9N) KREM KOLORYZUJĄCY: aqua/water, cetearyl alcohol, propylene glycol, deceth-3, laureth-12, ammonium hydroxide, oleth-30, lauric acid, hexadimethrine chloride, glycol distearate, polyouaternium-6, ethanolamine, silica dimethyl silylate (nano) / silica dimethyl silylate, CI 77891 / titanium dioxide, p-aminophenol, m-aminophenol, ascorbic acid, sodium metabisulfite, olea europea oil / olive fruit oil, thioglycerin, toluene-2,5-diamine, 2-methyl-5-hydroxethylaminophenol, dimethicon, pentasodium pentetate, carbomer, resorcinol, parfum MLECZKO UTLENIAJĄCE : aqua /water, hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, sodium stannate, trideceth-2 carboxamide mea, pentasodium pentetate, phosphoric acid, ceteareth-25,tetrasodium pyrophosphate, glycerin ODŻYWKA PO KOLORYZACJI: aqua /water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, peg-180, cetyl esters, niacinamide, ribes nigrum seed oil / black currant seed oil, saccharum officinarum extract / sugar cane extract, tocopherol, hydroxyethylcellulose, olea europea oil / olive fruit oil, phenoxyethanol, trideceth-6, chlorhexidine dihydrochloride, camellia sinensin leaf extract, benzyl alcohol, linalool, amodimethicon, isopropyl alcohol, pyrus malus fruit extract / apple fruit extract, pyriodoxine hci, persea gratissima oil / avocado oil, methylparaben, butyrospermum parkii butter / shea butter, citric acid, cetrimonium chloride, butylphenyl methylpropional, citrus limon peel extract / lemon peel extract, bth, glycine soja oil / soybean oil, parfum

Porażka!

Wybrałam miedzianą czerwień. Włosy miałam trochę jaśniejsze niż kolor na opakowaniu. Wyszedł mi kasztan. Dużo ciemniejszy niż miał być. Tyle czasu doprowadzałam włosy do jasnego koloru i jedno farbowanie zniszczyło mój trud.

Ulubiona farba odkąd pamiętam

Od wielu lat już kupuję prawie za każdym razem tą samą farbę z tej serii czyli 8 Jasny Blond i za każdym razem wychodzi od przepięknie a jeśli zdecyduję się czasem na coś innego to po kilku dniach żałuję decyzji.

Farba ładnie i równomiernie "łapie".
Kolor nawet jak trochę się wypłukuje to nadal wygląda bardzo ładnie a włosy są włosy błyszczące.

Jestem zadowolona

Przez wiele lat farbowałam włosy wyłącznie w salonach fryzjerskich ale po przeprowadzce zaczęłam sama farbować włosy .
Przez długi czas nie mogłam się zdecydować jakich farb używać , farby Palette strasznie niszczyły mi włosy , farby Joanna były nietrwałe i w końcu w ręce wpadła mi farba Garnier .
Aplikacja bardzo mi się spodobała a efekt po koloryzacji jeszcze bardziej
Włosy nie były spłatane , idealnie pokryte farba , kolor nie zszedł po tygodniu tak jak przy niektórych farbach .
Generalnie jestem mile zaskoczona jakością farby.
Używam jej już od kilku miesięcy zawsze w odcieniach czerni i nawet tak nie niszczy włosów jak inne farby.
Nie ma porównania do Palette która paliła końcówki
Poza tym jest naprawdę w dobrej cenie

Rewelacja

Gdy nie ma czasu na fryzjera to właśnie farby marki Garnier najczęściej lądują na moich włosach .Color Naturals jest jedną z ulubionych ,nadaje włosom piękny i intensywny kolor który pomimo częstego mycia dość dobrze się trzyma .Nie wysusza moich włosów i mam wrażenie że po farbowaniu są one o wiele mocniejsze i odporniejsze na wszelkie suszarki i kosmetyki do stylizacji.Farba ma bardzo niską cenę dodatkowo w Rossmanie często są promocje i można ją kupić naprawdę za parę groszy .Nie podrażnia skóry i nie uczula ma bardzo ładny delikatny zapach.

Nr 1 Czerń.

Od dłuższego czasu farbuję włosy wyłącznie u fryzjera. Jako naturalna brunetka, nosiłam już czerń, odcienie brązu, czekolady, a ostatnimi czasy ombre, co wymagało znacznego rozjaśnienia moich pasm. Teraz z racji niemożności wizyty u fryzjera, zdecydowałam się na zakup farby drogeryjnej i powrót do swojego ulubionego koloru, czyli do czerni. Padło na farbę Garnier - pamiętam, że kiedyś byłam z niej zadowolona.

Mam włosy sięgające niemal do pośladków, do tego gęste i grube, zakupiłam więc 3 opakowania - a i to starczyło mi na styk, że tak to kolokwialnie ujmę.
Farba jest tania (11,40zł/szt.), tak więc nawet w moim przypadku koloryzacja nie wychodzi drogo.

W opakowaniu znajdziemy: tubę z farbą, butelkę z utleniaczem, saszetkę z odżywką, jednorazowe rękawiczki oraz instrukcję obsługi. Produkt nakładamy na suche, nieumyte włosy.
Niestety, to farba tradycyjna, warto więc przygotować wcześniej miseczkę do rozrobienia produktu - ja zrobiłam to w zwykłej, plastikowej. Farba śmierdzi i to jest fakt. Smród amoniaku był tak silny, że TŻ mało się nie przewrócił od tych oparów i dostałam ochrzan za zatruwanie powietrza i uzycie broni chemicznej -a to tylko i aż upiększanie, musi więc wytrzymać chłopina ;)

Rozrobiłam, wytrzymałam aromaty niezwykłej maści i przystąpiłam do nakładania. No i tutaj nastąpił moment kulminacyjny i towarzyszący temu stek wyzwisk pod adresem farby - bo chlapie to to straszliwie, łazienka, ręczniki, dywanik łazienkowy, moje nogi i ręce, wszystko było w farbie, choć wprawę mam, bo latami farbuję włosy. Ale dobra, jakoś nałożyłam to ustrojstwo i dajesz, czekamy 35 minut. Rozprowadzona na włosach całe szczęście nie spływała, więc zasiadłam przed komputerem i czekałam.

Po upływie tego czasu, spłukałam i tu nastąpiło pierwsze, przyjemne tym razem, zaskoczenie. Włosy nie były splątane (choć farbowałam je, mając łepetynę w dół, bo inaczej nie dałabym rady zafarbować takiej ilości włosów), były miękkie i takie...sypkie. Nałożyłam dołączoną odżywkę wymieszaną z genialną maską TREsemme, spłukując ową mieszankę po 10 minutach.

Efekty?
Włosy gładkie, lśniące, miękkie, absolutnie nie były poplątane. Kolor intensywny i równomierny, nawet na włosach rozjaśnianych - choć miałam w dwóch miejscach leciutkie prześwity, ale to moja wina, wiem na pewno - poprawiłam to na drugi dzień.
Czerń klasyczna, chłodna, nie wyglądająca sztucznie, niezwykle głęboka. Do mojego typu urody (ciemna karnacja, kawowe oczy, ciemne brwi i rzęsy) jak znalazł :)

Noszę z dumą tego Garniera od 18 dni, myłam włosy kilkukrotnie w tym czasie i kolor jest nadal wspaniały. Aha, zapach amoniaku utrzymywał się na nich do 3 mycia - dość długo, niestety.
Farba nie uczula i nie podrażnia, jak na razie nie zauważyłam destrukcyjnego wpływu na moją bujną czuprynę - jak robiła wrażenie, tak robi nadal, zachwycając głębokim i lśniącym kolorem.

Przyznam, że jestem zadowolona z efektów koloryzacji i ze stanu moich włosów. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to tragiczna jakość rękawiczek (lepiej kupić jednorazowe, lateksowe) i to nieszczęsne chlapanie - odrobinę gęściejsza konsystencja lub też butelka z odrywanym dziubkiem rozwiązałyby problem natychmiastowo.

Moja ocena? Dobra, bo to po prostu dobra farba z minusami czysto technicznymi. Warto wypróbować.

NATURALNY ZŁOTY BLOND 7.3

Używam tej farby od x czasu. Jestem zdziwiona tak niska oceną. Owszem zdarzało się i tak że po farbowaniu moje włosy odbiegały od tego co powinno wyjść,ale po kilku umyciach kolor już jako tako przypominał to co producent obiecał. Dla mnie to nie problem. Nigdy nie zniszczył mi włosów pomimo drastycznych zmian. Ciemny-jasny, jasny-Ciemny i tak w kółko. Od jakiegoś czasu farbuje tylko jednym odcieniem (7.3) i jestem w nim zakochana. Dla niego 5/5.

Naturalny jasny blond 8n

Nie wiem skąd takie niskie oceny, bo to moja ulubiona farba! Za śmieszną cenę mam naprawdę fajny produkt. Zazwyczaj używam dwóch opakowań, bo mam dłuższe włosy. Kolor 8n jest dla mnie idealny. Naturalnie mam szary, bury, mysi blond. Dzięki tej farbie moje włosy mają naturalny odcień blondu, nie jest bardzo jasny. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku po koloryzacji (a zdarzały mi się farby, które robiły mi siano). Kolor ładnie utrzymuje się aż do farbowania odrostu, nie wypłukuje się. Używałam różnych farb, bo lubię testować nowości, ale jeśli jakaś farba zrobi mi krzywdę to śmiało wracam do tej.

lubię

Farba ta dobrze działa i moje włosy farbuje równomiernie. Konsystencja mi bardzo odpowiada. Po nałożeniu nie spływa z włosów, a nakładanie jest bardzo łatwe i robię to często samodzielnie- rękami. Produkt jest bardzo łatwy do przygotowania. Farba ta dobrze i łatwo się spłukuje. Po użyciu, zmyciu farby włosy są łatwe w rozczesaniu. Po ich wyschnięciu widać, że są ładne, odświeżone, a do tego są miękkie. Nie widać żadnego zniszczenia. Intensywność koloru również mi odpowiada tak samo jak jego trwałość. U mnie farba się sprawdza i ją polecam.

Dobra farba

Używam, chciałoby się powiedzieć, od wieków. Z małymi przerwami na różne farbiane wynalazki. Zawsze wracam do Garniera. Kupowałam różne odcienie - zawsze w okolicach brązów i rudości. Naturalne włosy miałam niegdyś czarne, dziś mocno poprzetykane siwizną. Ważne dla mnie jest, by farba w miarę równomiernie pokrywała siwe i ciemne włosy, a szczególnie siwawy odrost przy przedziałku. Garnier sobie radzi dobrze, choć włosy wcześniej farbowane, niestety, trochę czernieją. Moje są wysokoporowate, suche, spuszone, czasem się kręcą. Farbę chwytają w mig. Dla mnie ważne jest, że nie wychodzą mi po farbowaniu, że nie są przesuszone bardziej niż zwykle, że nie zmienia się ich struktura. Ładnie się układają, są miękkie. Farba śmierdzi jak każda farba, choć ja nie czuję, bo ją lubię:) Kolor wychodzi dobry, może nie zawsze idealny, ale zbliżony do tego na opakowaniu. Lubie tę farbę i zawsze do niej wracam.

4/5

Produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Włosy tuż po użyciu są miękkie i lśniące – wyglądają pięknie i zdrowo. Co do intensywności koloru to jestem trochę zawiedziona, spodziewałam się bardziej płomiennego odcienia. Kolor utrzymywał się dosyć długo, więc jestem tym mile zaskoczona. Zapach farby jest dość przyjemny, a samo nakładanie proste więc bez problemu produktu można użyć w zaciszu swojego domu. Polecam

TOTALNE NIE

Zachęcona pięknym kolorem o nazwie gorzka czekolada - ukazanym na opakowaniu - postawiłam kupić i pofarbować moje włosy. To była najgorsza decyzja jaką podjęłam ostatnimi czasy. Zamiast wymarzonego brązu wyszły czerwono-fioletowe włosy. Efekt masakryczny, nie polecam tej farby!

Nie dla mnie

Myślałam, że tylko to moje wrażenie, ale po konsultacjach ze znajomymi okazuje się, że to nie pogłoski - ta farba nie może wyjść dobrze na włosach. Kupowałam farbę kilkukrotnie i za każdym razem byłam rozczarowana. Kolor jest zupełnie inny od tego oczekiwanego, za każdym razem, niezależnie od koloru wyjściowego, niezależnie od tego czy decydujemy się na małą czy dużą zmianę, z ciemniejszego na jaśniejszy czy odwrotnie. Rosyjska ruletka, równie dobrze mogliby kolorów na opakowaniu w ogóle nie pokazywać.