Oeparol, Eliftance, Serum ujędrniająco - liftingujące 50+ na szyję i dekolt

Oeparol, Eliftance, Serum ujędrniająco - liftingujące 50+ na szyję i dekolt

Sprawdź ceny produktu

Serum ujędrniająco - liftingujące 50+ na szyję i dekolt Oeparol Eliftance zwalcza skutki starzenia hormonalnego skóry dzięki innowacyjnemu połączeniu oleju z nasion wiesiołka z multifunkcyjnym peptydem nowej generacji. Lipidowy komponent kompleksu Oleo-PeptoCell umożliwia jego przenikanie w głąb skóry, stymulowanie komórek do odbudowy kolagenu oraz hamowanie aktywności czynników degradujących składniki strukturalne skóry. Arjuna Lift poprawia mikrokrążenie i stymuluje syntezę elastyny - włókien sprężystych. Przywraca gęstość skóry i wykazuje silne działanie ujędrniające
i liftingujące.
Serum Oeparol Eliftance stosować rano i wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę szyi i dekoltu.

polubiłam

Bardzo lubię testować różne nowości przeznaczone do pielęgnacji szyi i dekoltu. Przy okazji zakupów skusiłam się na Oeparol chociaż skład kosmetyku nie jest zachwycający. Serum nie kosztowało wiele więc postanowiłam zaryzykować. I cieszę się, że kosmetyk trafił do mojej łazienki :)

Serum ma postać lekkiego kremo-żelu. Przyjemnie pachnie.
Plusy kosmetyku:
-serum ma lekką formułę, szybko się wchłania i dzięki temu nie kleją mi się do dekoltu włosy
-bardzo dobrze nawilża- moja skóra teraz w okresie grzewczym potrzebuje intensywnego nawilżenia i odżywienia a to lekkie serum mi to zapewnia
-skóra po jego użyciu jest gładziutka, promienna, ładna

Minusy
- minusem jest niewątpliwie skład. Myślę, że jeszcze wrócę do tego serum ale równocześnie będę się rozglądać za czymś z antyoksydantami, ochroną uv a bez takich składników jak m. in Polyacrylamide
-brak spf

Do 50 brakuje mi jeszcze 20 lat dlatego nie mogę zweryfikować zapewnień producenta co do ujędrnienia skóry czy zmniejszenia zmarszczek ale jestem przekonana że pielęgnacja skóry i jej dobre nawilżenie zaprocentuje na przyszłość. A tak jak pisałam powyższe serum doskonale nawilża.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania