Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

BH Cosmetics, Floral Duo Blush (Podwójny róż do policzków)

BH Cosmetics, Floral Duo Blush (Podwójny róż do policzków)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 11 ml
Cena 64,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Wyjątkowy, podwójny róż do policzków zamknięty w uroczym pudełeczku z lusterkiem. Występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: Rose, Tulip, Iris, Daisy, Lilac.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

uwielbiam ten duet

Oceniam kolor lilac.

Jestem tak zakochana w tym kosmetyku, że pozostałe moje róże (a to całkiem pokaźna kolekcja...) poszły w zapomnienie. Przede wszystkim kolor zarówno różu jak i rozświetlacza jest wprost idealny dla mojej karnacji. W makijażu wykonanym z użyciem tego duetu moja buzia wydaje się świeża, wypoczęta, promienna... Trafiłam z kolorem w 100%.
Mam bardzo jasną cerę i polecam róż wszystkim bladolicym kobietom.
Róż to piękny, chłodny kolor różu z domieszką fioletu gdzieś w tle. Jest przepiękny! Nie zawiera żadnych drobinek, nie świeci się, ma matowo-satynowe wykończenie. Nadaje delikatny kolor policzkom, bardzo łatwo się go nakłada i rozciera. Nie robi plam. Utrzymuje się cały dzień aż do demakijażu- tak jak i rozświetlacz.
Druga część kosmetyku czyli rozświetlacz nie daje żadnego wyraźnego koloru chociaż wydaje mi się, że ma w sobie różowe tony. Nakładam go na szczyt kości policzkowych, czasami na powiekę, pod brew- tam gdzie powinno aplikować się rozświetlacz. Daje on delikatny efekt błysku i subtelnej tafli. Cera wygląda z nim zdrowo i ładnie nie jak bombka. Możemy także zmieszać ze sobą obie części kosmetyku wtedy uzyskamy delikatny, chłodny, rozświetlający róż, który przepięknie modeluje policzki. Jednak nie potrafię powiedzieć czy u osób opalonych lub o ciemnej karnacji da się uzyskać taki efekt rozświetlenia tym kosmetykiem.

Jest to najlepszy róż jaki miałam i śmiało mogę powiedzieć że gdybym miała zdecydować się tylko na jeden róż to wybrałabym ten (i tak ostatnio nie używam żadnego innego).
Polecam!!

Używam tego produktu od: około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  265
  recenzji

  324
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  113
  recenzji

  291
  pochwał

  6,32

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  250
  pochwał

  5,80

Zobacz cały ranking