Makeup Revolution, Acid Brights, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Makeup Revolution, Acid Brights, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Paletka skrywa 12 cieni dających przepiękne matowe i satynowe wykończeniem, lecz w bardzo zdecydowanych i odważnych kolorach. Za jej pomocą stworzysz odważny makijaż, który najlepiej prezentuje się latem.

Efekt
matowe, satynowe
paletki cieni
prasowane

Coś innego

Paleta urzekła mnie swoimi barwami. Może nie są to kolory, które będziemy nosić na co dzień ale na imprezę czemu nie. Sama paleta jest wytrzymała. Mam ją już jakiś czas i nic się z nią nie dzieje. Jednak ma też parę minusów. Cienie dosyć mocno się osypują i ich pigmentacja mogłaby być lepsza. Z jednej strony jest to plus bo możemy stopniować kolor ale z drugiej strony by dojść do satysfakcjonującego efektu musimy się sporo napracować.

MOGŁYBY BYĆ BARDZIEJ NAPIGMENTOWANE

Cienie zachwyciły mnie swoją kolorystyką. Dużym plusem jest cena i sama marką, ponieważ MUR uwielbiam całe. Jednak cienie są takie sobie. krycie daje sobie wiele do życzenia. Nawet używane na bazie pod cienie. Nie mam jeszcze na nie pomysłu przez to.

fajna dla początkujących

po pierwsze to produkt ma zły opis, a przynajmniej nie do końca zgodny z prawdą (-:
natomiast jeśli chodzi o sam produkt to ja jestem zadowolona. generalnie lubię nosić mocniejszy makijaż, w sensie bardziej wyrazisty, nie czarny. lubię odważne kolory. i ta paleta jest o tyle fajna, że nie ma za dużo pigmentów, czyli nadaje się na słaby kolorowy makijaż nawet do pracy. wiem, że dla wielu dziewczyn różowy makijaż do pracy jest nie do pomyślenia, ale ja lubię i taki zdarza mi się nosić.
i wcale nie uważam, aby kolorowy makijaż był odpowiedni tylko latem. a co z karnawałem np? albo halloween... albo tak zwyczajnie zaszaleć w piątek albo środę. więcej odwagi dziewczynki. kolory są fajne!
z cieniami lepiej pracuje się na mokro. nie sypią się jakoś szczególnie mocno, ale nawet gdyby to przecież to można naprawić bez szkód na makijażu. paletka dobrze współgra z innymi cieniami tej marki. i w zasadzie tak najlepiej jej używać, bo sama w sobie nie stworzy nam ciekawego makijażu.
nie ścierają się, nie rolują i są dość trwałe jak na taką cenę.

Szału nie ma.

Paletkę kupiłam aby dodać nieco kolorów do mojej kosmetyczki, kosztowała ona 18,42zł i zachęciły mnie do jej kupna piękne swatche na internecie.
Niestety nie spisała się tak jakbym chciała, ponieważ cięzko nimi cokolwiek wyczarować. Cienie pracują najlepiej na mokro, chociaż niektóre z nich mają dobrą pigmentację również na sucho.
Ogólnie mówiąc za tą cenę nie można było spodziewać się czego innego.

Bez rewelacji...

Kupiłam tę paletkę dwa lata temu, gdy zaczynałam zabawę z bardziej odważnymi makijażami i nie chciałam na początku inwestować w drogi kosmetyk. I właśnie - na początek jest w sam raz, ale szybko jakość cieni zaczęła mi przeszkadzać.

W paletce mamy 12 cieni, z czego 8 to maty, a pozostałe 4 perłowe. Żeby uzyskać jakiekolwiek nasycenie koloru na powiece, trzeba się troszkę namęczyć, co jest nieco frustrujące, ale przynajmniej się za bardzo nie osypują. Trwałość również nie należy do fantastycznych, cienie lekko znikają podczas noszenia.

Nie żałuję zakupu tej paletki, ponieważ czasem nadal sięgam po te najbardziej jaskrawe odcienie, jednak na pewno nie kupiłabym jej ponownie, nawet za tak niską cenę. Dodatkowo opakowanie jest kiepskie, z bardzo cienkiego plastiku, który rysuje się przy każdym kontakcie z jakimkolwiek innym przedmiotem.

Jestem mocno zawiedziona

Minusy:
-jestem bardzo zawiedziona tą paletką, kupiłam ją zachęcona wieloma zachwytami vlogerek i blogerek, tymczasem w tym momencie jestem bliska wyrzucenia jej,
-nie mam wielkich wymagań co do cieni, moje powieki współpracują z każdym rodzajem produktu, nawet nie potrzebuję bazy; trzymają się na mnie wszystkie cienie, wszystkie - poza tymi,
-samo opakowanie wygląda dosyć tandetnie,
-za ciężko się otwiera,
-wybór kolorów może i jest duży, ale co z tego, skoro jakość kiepska,
-pigmentacja tak słaba, że na oku wyglądają tak, jakby ich nie było, neutralne beże z innych palet są o wiele bardziej wyraziste,
-źle się je nabiera, te paski są za wąskie,
-podczas blendowania znikają całkiem, więc chyba pozostaje ich używać tylko do dolnej powieki/kącika/zaznaczania akcentów.

Cechy neutralne:
-w opakowaniu jest aplikator,
-nie ma lusterka.

Plusy:
-szeroko dostępna, prawie w każdym sklepie,
-cena dosyć niska, jednak biorąc pod uwagę jej jakość to i tak uważam, że przepłaciłam,
-trzymają się cały dzień, ale wątpliwa to zaleta, biorąc pod uwagę znikomą pigmentację.

EDIT: Jednak po dłuższym czasie używania zmieniam zdanie. To tylko niektóre kolory mają słabą pigmentację, np. żółty, różowy, natomiast inne, np. zielone są bardzo ładne, chociaż pigmentacja nie jest super mocna, to jednak ładnie.

Idealna paleta na wiosnę!

Skusiła mnie kolorami. Intensywne, dobrane niemal w 100% pode mnie. Do tego cena... Nie mogłam jej się oprzeć i nie żałuję swojej słabej woli ;)

Plusy:
+ dobra pigmentacja
+ wydajne cienie
+ aksamitne wykończenie na powiece
+ utrzymują się wystarczająco długo - za wyjątkiem czerni i szarości, te się u mnie okropnie osypują
+ kolory neonowe bardzo dobrze kryją!
+ cena
+ dołączony aplikator daje radę :)

Minusy:
- wspomniane wyżej szarości i czerń - osypują się
- dostępność
- opakowanie nie jest najlepszej jakości, nie polecam podróżowania z tą paletą;)