Makeup Revolution, Golden Sugar, Ultra Blush Palette (Paleta do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Blush & Contour Palette Golden Sugar to profesjonalna paleta róży, bronzerów i rozświetlaczy do podkreślania policzków oraz konturowania twarzy. Doskonale napigmentowane i łatwe w aplikacji.

pudrowe

Bardzo dobra

Róże nie powalają intensywnością, ale z drugiej strony, ciężko sobie zrobic nimi krzywdę:) Bronzer w porządku- ale mogłyby być dwa (jeden chłodniejszy i ciemniejszy a drugi właśnie taki jak ten w palecie.) Rozświetlacze robią robotę ! :) są świetne! kilka rodzajów, kilka odcieni, w zależności jakimi kolorami maluję oczy, taki dobieram rozświetlacz. Jestem zadowolona. Plusem jest duże lusterko! Opakowanie wydaje się dość solidne (ja już swoje rozwaliłam, ale jak na mnie to długo wytrzymało)

Całkiem niezła

Kupiłam ją w Hebe w promocji, musiałam coś dobrać żeby dostać paletkę cienie za 1gr. Do gustu przypadł mi szczególnie bronzer (prawy dolny róg paletki) i róż (dół paletki, drugi od lewej) i głównie tych dwóch kolorów tylko używam. Ładnie wyglądają na twarzy. Mają dobrą pigmentację, nie robią się plamy na twarzy podczas nakładania. Na szczególne okazje używam jeszcze rozświetlacza, który pięknie kończy makijaż.
Nie osypuje się, jest wydajna. Polecam.

Bardzo przyzwoita

-produkty okropnie się sypią, po włożeniu pędzla mamy pył wszędzie dookoła, na ubraniach, na toaletce, wszędzie,
-nie mogę zrozumieć, dlaczego paletę, która zawiera róże, brązer i rozświetlacze nazwano paletą róży,
-nie lubię tych plastików MUR, są wyjątkowo mało trwałe, a co najgorsze, mają beznadziejne zamykanie, ja je muszę usunąć kombinerkami, ponieważ nie chcę się potem męczyć za każdym razem z otwieraniem (długie paznokcie),
-wydajność nie wydaje mi się być zbyt duża,
-dostępność taka sobie, musiałam chwilę na nią polować, online była wyprzedana, w końcu za którymś razem udało mi się ją kupić w Hebe,
-nie ma się co czarować, konsystencja tych produktów nie jest rewelacyjna, mnie to nie przeszkadza, bo nie mam aż takich wymagań, grunt, żeby na twarzy ładnie wyglądały, ale ktoś, kto lubi pracować z masełkowatą fakturą, z czymś, co łatwo się rozciera będzie raczej zawiedziony,
-są bardzo suche te "róże", dla mnie to też nie problem, ale wiem, że są osoby, które nie lubią takich konsystencji,
-twarz pomalowana tą paletą mimo wszystko nie wygląda na bardzo mocno pomalowaną, może i kolory są odjechane, pigmentacja, a i tak efekt jest subtelny, maksymalnie do średniego (nie mówię tu np. o nałożeniu kilograma różu i tony brązera, mówię o tym, że ciężko uzyskać mocny efekt i jednocześnie pomalować się ładnie),
-a jednocześnie dla osób, które lubią delikatny makijaż paleta będzie porażką,

-/+zastanawiam się, czy czasem nie kupiłam testera, co prawda na paletce nie ma takiej informacji, była też zaklejona, ale moja ma przezroczyste wieczko, a nie czarne jak na zdjęciu,
-/+cena średnia, nie jest taka aż znowu niska, ale myślę, że produkt jest wart swojej ceny,
-/+dobór kolorów jest raczej dziwaczny, nie powiem, że wszystkie jakoś bardzo mi się podobają, czy też rozumiem ich zamysł, używam wszystkich, to fakt, ale ja jestem w makijażu odważna:)
-/+efekt na twarzy jest różny, każdy musi się zastanowić, czy interesuje go aż tak dużo błysku,
-/+jakość tych produktów nie jest zunifikowana, niektóre trzymają się na twarzy cały dzień, niektóre znikają w połowie, inne znowu są niewidoczne od razu,

+moim zdaniem paleta warta jest zakupu, jest zróżnicowana, to coś nowego, oryginalnego, spodoba się fankom makijażu i eksperymentowania z nim,
+pigmentacja i jakość produktów jest bardzo dobra,
+estetyka palety mi się podoba,
+wszystkie produkty z palety współpracują z absolutnie każdym kosmetykiem, który znajdzie się pod spodem, wszystkie podkłady i pudry dają radę,
+zmywają się bez problemu,
+są jeszcze inne wersje tych palet i ja na pewno je zakupię, ta bardzo przypadła mi do gustu, to, że widzę jej wady nie oznacza, że mi nie odpowiada

Kolory, od lewej, górny rząd potem od lewej dolny rząd:
+(1)rozświetlacz, wyjątkowo biały, jak perła, bardzo się skrzący, mnie odpowiada, bo daje efekt ślicznej tafli, podejrzewam, że dla "zwykłego śmiertelnika" będzie nie do zaakceptowania,
-/+(2)róż, tak bardzo delikatny, że niestety ciężko uzyskać efekt zadowalający, bardziej do delikatnego ożywienia twarzy,
+(3)róż, bardzo ładny kolor, wpadający w delikatny fiolet, zaskakująco dobrze wygląda na twarzy, szczególnie na twarzy blondynki:)
+(4)brązer, niech nikogo nie zwiedzie ten żółty kolor, to jest normalny brązer, którym bardzo ładnie można wykonturować twarz, ale także ją ocieplić, jest matowy, w stronę satyny,
-(5)rozświetlacz, którego nie lubię, używam go, jakoś tak, żeby po prostu zużyć, ale prawda jest taka, że jest tak subtelny, że niemal niewidoczny, w kolorze mojej skóry (owszem, mam skórę bardzo jasną, ale nie ma koloru rozświetlacza:) ), powinien trochę bardziej błyszczeć, w moim odczuciu,
+(6)róż/rozświetlacz, to taka idealna hybryda, w zasadzie można powiedzieć, że to różowy rozświetlacz, nakładam go tam gdzie róż i tam, gdzie rozświetlacz, a więc policzki, kości jarzmowe aż ponad łuk brwiowy, szalenie podoba mi się efekt jaki daje, taki szampański, w stronę jasnego różu, chyba mój ulubiony z całej palety,
-(7)brązer, ale tylko dla odważnych, ja w zasadzie uważam, że to jest brązowy cień do powiek pełen drobinek, używam go jako brązera, ale wyglądam trochę, jakbym właśnie wróciła z Karaibów, po roztarciu traci swoje drobinki, ale ma bardzo mocną pigmentację, nie da się go rozetrzeć tak całkiem, mimo moich usilnych starań i tak jestem bardziej brązowa, niż bym chciała,
-/+(8)brązer, bardzo tradycyjny, dający ładne wykończenie, trochę za pomarańczowe jak dla mnie, ale znośne, tyle tylko, że jego pigmentacja jest trochę za duża, trzeba go bardzo długo rozcierać, żeby nie wyglądał jak plama, a szczerze powiedziawszy, łatwo o to

Dla mnie paleta mimo wszystko jest udana, lubię jej używać i często po nią sięgam. Polecam fankom odważnych makijaży:)

przyjemna

Paleta ma w sobie kilka odcieni , zarówno błyszczące jak i matowe , Jest to zestaw którym spokojnie wyczaruje się kilka makijaży. Duże lusterko , porządny plastkik opakowania podnoszą jej pozycję . Uzywam już długo a zużycie niewielkie także wydajność bardzo dobra. Polecam serdecznie

Przyzwoite

+ różne odcienie (choć mogą się niektóre wydawać za ciemne dla osób z jasną cerą i wtedy ich nie zużyją)
+ rozświetlacze bardzo ładne, mocne - wystarczy nałożyć odrobinę
+ długo się utrzymują
+ ładnie się wtapia - nie ma efektu maski
- opakowanie się brudzi przy używaniu
- przy dużym pędzlu rozmazuję więcej niż jeden kolor
- niektórych kolorów w ogóle nie używam
- opcja do konturowania jako wykończenie, na pewno nie jako osobne produkty

Przyzwoita

Przyzwoita paleta za przyzwoitą cenę.
Rozświetlacze utrzymują się bardzo długo na twarzy.
Duży wybór wykończeń i kolorów rozświetlaczy.
Bronzer trochę za ciepły.

Uwielbiam

Jako maniaczka rozswietlaczy i róży paletka jest dla mnie idealna. Pasuje do cieplej tonacji, mamy piękne złociste i różowe odcienie. Jedynie ten biały rozświetlacz jest trochę dziwny, ma dosyć spore drobinki. Pigmentacja jest świetna, tak samo jak i trwałość produktu. Używam jej całkowicie do konturowania. Kupiłam ja w uk za Ok 7 funtów i był to dobry zakup.

Nie żałuję, że uległam

Zanim zdecydowałam się na zakup tej palety długo biłam się z myślami. Kolory wydawały mi się za jasne dla mnie i zbyt chłodne. Gdy już uległam (choć nadal bez przekonania) okazało się, że tylko po części moje obawy były słuszne, ponieważ oprócz chłodnych kolorów są w niej także cieplejsze i obok jasnych, sa tez ciut ciemniejsze. Co ciekawe, nawet te chłodne i jasne polubiłam i dobrze się w nich czuję.
Moim faworytem jest drugi róż od lewej w dolnym rzędzie - jest mocno błyszczący, więc traktuje go bardziej jako rozświetlacz, ale kolor ma bardzo oryginalny. Kolor po jego lewej stronie także wyróżnia się odcieniem i mimo, że jest jasny, to jednak go widać na mojej skórze.
W paletce są także dwa brązery - po prawej stronie. Jeden jest z drobinkami, drugi matowy, co sprawia, że paletka może być użyta także do konturowania (choć ja w konturowaniu lubię użyć jeszcze matowego lub satynowego rozjaśniacza, którego brak w palecie)

Rozswietlacz moim numerem uno!

Tak jak w tytule, slicznie wyglada i sie nie kruszy. Zostaje na skorze do samego konca. Uzywalam bardzo dlugo bronzera do konturowania ale po pewnym czasie stwierdzam, ze to nie byl moj kolor. Ten bardziej wpada w cieply ton a ja potrzebuje zimniejszego. Fajny jest tez ten roz (?) fioletowy. Wszystkie maja super pigmentacje i az oko sie cieszy gdy sie na nie patrzy :) Uzywam od konca czerwca 2016 roku, codziennie, i do tej pory jest go bardzo duzo. Szkoda, ze opakowanie nie jest lepsze bo raz mi spadla i niestety lekko sie polamala. Na szczescie, nie spowodowalo zadnych szkod dla lusterka czy tego, co jest w srodku.

Fajny mix kolorów

Z palety jestem zadowlona w 75%. Już wyjaśniam dlaczego ...

Powody, dlaczego jestem za:

1. W tej palecie można znaleźć praktycznie wszystko, co jest niezbędne do konturowania naszej twarzy, począwszy od bronzera poprzez róż i rozświetlacz,
2. Wszystko dostępne jest w jednym pudełku, nie trzebakupować niepotrzebnie kilku produktów i niepotrzebnie zagracać kosmetyczki,
3.Wszystkie produktu są świetnie napigmntowane, są aksamitne, łatwo się aplikują,
4. Trwałość to około kilka godzin, wypróbowałam go w różnych warunkach atmosferycznych i w każdych z nich zachowuje się podobnie,
5. Duża różnorodność kolorystyczna:
- dwa klasyczne rozświetlacze (jeden delikatnie pozłacany, drugi jak mroźne srebro),
- dwa róże (jeden bardzo jasny, świetlisty, drugi ciemniejszy i intensywniejszy w kolorze),
- jeden róż bardzo mocno napigmentowany, bardzo błyszczący, ciężko okreslić czy to róż czy rozświetlacz, ze względu na jego intensywną barwę,
- jeden bronzer o barwie pomaranczowo-złotej, bardzo mocno napigmentowany, błyszczcy,
- dwa bronzery (jeden ciemny o ciepłej barwi, bez drobinek, drugi wpadający w kolor złota),
6. Multifukcyjność produktu - mozna stosować go na wiele sposobów; jako cień, rozświetlacz, bronzer, róż,
7. Nie osypuje się,
8. Pojedyncze produkty są dosyć duże i wydajne,
9. Cena, ok.30 zł

Dlaczego jestem przeciwna:
1. Te dwa dziwne kolory, błyszczący jakby róż i bronzer, zupełnie mi nie odpowiadają. Nie wiem nawet do końca jak je używać, bo mają taki dziwny kolor. Może gdy skóra jest ładnie opalona to one fajnie nadadza jej blasku ... sama już nie wiem.
2. Bardzo słaba jakość opakowania. Szybko się połamało przez co produkty są słabo chronione,
3. Bronzer mógłby być w zimnym odcieniu a te dwa dziwne kolory zstapione jakimiś innymi.

Ogólna ocena to 4. Raczej nie kupię go ponownie.

Dobre za niską cenę.

Paleta pt."wszystko w jednym" :) Rozświetlacze, róże i bronzery (matowy i błyszczący). Wielofunkcyjna, o przyzwoitej jakości. Z upływem dnia trochę scierają się z twarzy, ale jak na ta cenę jakość i tak jest powalająca.
Plusy:
+pigmentacja
+kolory
+fajna opcja na wyjazdy,
+cena
+dostępność.

Minusy:
-w ciagu dnia troche tracą na intensywności

Jest ok jeśli chodzi o rozświetlacze!

Paleta bardzo ciekawa, zwlaszcza jesli chodzi o 6 rozswietlaczy. Kolory sa rozne: od srebra, po róz i pomarancz. Jesli chodzi o 2 brazy, to jeden jest matowy, a drugi posiada lekki blysk. Tez ok. Jesli lubisz kolorowe rozswietlenie, a nie tylko nudny srebrny czy roz to ta paleta jest dla Ciebie