Makeup Revolution, Golden Sugar, Ultra Blush Palette (Paleta do konturowania twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Ultra Blush & Contour Palette Golden Sugar to profesjonalna paleta róży, bronzerów i rozświetlaczy do podkreślania policzków oraz konturowania twarzy. Doskonale napigmentowane i łatwe w aplikacji.

pudrowe

Revolution, zdecyduj się, proszę

Na opakowaniu bardzo wyraźnie jest napisane "ULTRA PROFESSIONAL BLUSH PALETTE"...i teraz nie wiem jak mam ten produkt oceniać. Jeżeli to wszystko to mają być róże to niestety, ale kasetka jest wielkim niewypałem. Szczerze mówiąc to nawet jako zestaw do konturowania prezentuje się całkiem słabo. Pierwszy spokojnie można używać jako rozświetlacz lub cień do powiek (najlepiej zwilżyć pędzel). Ten zaraz pod nim też można jakoś ugrać. Kolejna kolumna może służyć za bardzo błyszczące róże, jednak moim faworytem jest trzecie w kolejności kółeczko. Ma przepiękny delikatny różowy odcień i nie świeci się tak mocno jak poprzednie. Genialnie prezentuje się na policzkach. Pozostałe cienie to jakaś porażka. Za nic w świecie nie nałożyłabym ich na twarz. No chyba, że akurat chciałabym się przebrać za klauna ;). Jako, że mam bardzo jasna karnację, nie jestem w stanie nosić takich kolorów. Myślę, że dla kogoś o dużo ciemniejszej cerze, mógłby się sprawdzić. Ostatni bronzer w dolnym rzędzie jest jedynym matowym cieniem w tej paletce. Dla mnie się nie nadaje, gdyż jest za ciemny i za ciepły. Uważam też, że cienie są za suche. Dużą wadą jest opakowanie z plastiku o tragicznej jakości. Kasetka bardzo szybko się rozleciała i zarysowała, pomimo tego, że trzymałam ją w szufladzie. Zdecydowanie na plus - wielkość cieni, przez co można łatwo zanurzyć w nich duży pędzel. Ostatecznie daje jej 3,5 gwiazdki, ale tylko dlatego, ze jest tania i łatwo dostępna.

Fajna paletka, ale...

...na kolana nie powala. Ładne róże, rozświetlacz średni, trochę zbyt chłodny odcień jak dla mnie. Ale jak za taką cenę jest to naprawdę przyzwoity produkt.

Piękna, ale przeciętna

Jak zobaczyłam ją w Rossmannie z miejsca się zakochałam, bo paletka wyglada przepięknie. Jednak ogólnie jest dość przeciętna, mocno się sypie i jest średnio napigmentowana. Dużym plusem jest niska cena. Myśle, że do lżejszych/dziennych makijaży powinna być ok.

Spełniła moje oczekiwania

Używam tych najjaśniejszych kolorów ponieważ są łatwe w aplikacji i nie potrzeba tu jakiś wielkich umiejętności.
W palecie jest kilka kolorów do wyboru, każda znajdzie coś dla siebie.
Efekt jaki uzyskujemy to subtelnie ale widocznie rozjasniony makijaż. Ja stosuję je czasem jako cienie do powiek, i powiem Wam że dają radę. Nie rolują się ani nie ścierają.
Cena niezbyt wygórowana, więc jeśli chcemy mieć wachlarz kolorów do wyboru, to śmiało można kupować :)

Bardzo dobra

Róże nie powalają intensywnością, ale z drugiej strony, ciężko sobie zrobic nimi krzywdę:) Bronzer w porządku- ale mogłyby być dwa (jeden chłodniejszy i ciemniejszy a drugi właśnie taki jak ten w palecie.) Rozświetlacze robią robotę ! :) są świetne! kilka rodzajów, kilka odcieni, w zależności jakimi kolorami maluję oczy, taki dobieram rozświetlacz. Jestem zadowolona. Plusem jest duże lusterko! Opakowanie wydaje się dość solidne (ja już swoje rozwaliłam, ale jak na mnie to długo wytrzymało)

Całkiem niezła

Kupiłam ją w Hebe w promocji, musiałam coś dobrać żeby dostać paletkę cienie za 1gr. Do gustu przypadł mi szczególnie bronzer (prawy dolny róg paletki) i róż (dół paletki, drugi od lewej) i głównie tych dwóch kolorów tylko używam. Ładnie wyglądają na twarzy. Mają dobrą pigmentację, nie robią się plamy na twarzy podczas nakładania. Na szczególne okazje używam jeszcze rozświetlacza, który pięknie kończy makijaż.
Nie osypuje się, jest wydajna. Polecam.

Bardzo przyzwoita

-produkty okropnie się sypią, po włożeniu pędzla mamy pył wszędzie dookoła, na ubraniach, na toaletce, wszędzie,
-nie mogę zrozumieć, dlaczego paletę, która zawiera róże, brązer i rozświetlacze nazwano paletą róży,
-nie lubię tych plastików MUR, są wyjątkowo mało trwałe, a co najgorsze, mają beznadziejne zamykanie, ja je muszę usunąć kombinerkami, ponieważ nie chcę się potem męczyć za każdym razem z otwieraniem (długie paznokcie),
-wydajność nie wydaje mi się być zbyt duża,
-dostępność taka sobie, musiałam chwilę na nią polować, online była wyprzedana, w końcu za którymś razem udało mi się ją kupić w Hebe,
-nie ma się co czarować, konsystencja tych produktów nie jest rewelacyjna, mnie to nie przeszkadza, bo nie mam aż takich wymagań, grunt, żeby na twarzy ładnie wyglądały, ale ktoś, kto lubi pracować z masełkowatą fakturą, z czymś, co łatwo się rozciera będzie raczej zawiedziony,
-są bardzo suche te "róże", dla mnie to też nie problem, ale wiem, że są osoby, które nie lubią takich konsystencji,
-twarz pomalowana tą paletą mimo wszystko nie wygląda na bardzo mocno pomalowaną, może i kolory są odjechane, pigmentacja, a i tak efekt jest subtelny, maksymalnie do średniego (nie mówię tu np. o nałożeniu kilograma różu i tony brązera, mówię o tym, że ciężko uzyskać mocny efekt i jednocześnie pomalować się ładnie),
-a jednocześnie dla osób, które lubią delikatny makijaż paleta będzie porażką,

-/+zastanawiam się, czy czasem nie kupiłam testera, co prawda na paletce nie ma takiej informacji, była też zaklejona, ale moja ma przezroczyste wieczko, a nie czarne jak na zdjęciu,
-/+cena średnia, nie jest taka aż znowu niska, ale myślę, że produkt jest wart swojej ceny,
-/+dobór kolorów jest raczej dziwaczny, nie powiem, że wszystkie jakoś bardzo mi się podobają, czy też rozumiem ich zamysł, używam wszystkich, to fakt, ale ja jestem w makijażu odważna:)
-/+efekt na twarzy jest różny, każdy musi się zastanowić, czy interesuje go aż tak dużo błysku,
-/+jakość tych produktów nie jest zunifikowana, niektóre trzymają się na twarzy cały dzień, niektóre znikają w połowie, inne znowu są niewidoczne od razu,

+moim zdaniem paleta warta jest zakupu, jest zróżnicowana, to coś nowego, oryginalnego, spodoba się fankom makijażu i eksperymentowania z nim,
+pigmentacja i jakość produktów jest bardzo dobra,
+estetyka palety mi się podoba,
+wszystkie produkty z palety współpracują z absolutnie każdym kosmetykiem, który znajdzie się pod spodem, wszystkie podkłady i pudry dają radę,
+zmywają się bez problemu,
+są jeszcze inne wersje tych palet i ja na pewno je zakupię, ta bardzo przypadła mi do gustu, to, że widzę jej wady nie oznacza, że mi nie odpowiada

Kolory, od lewej, górny rząd potem od lewej dolny rząd:
+(1)rozświetlacz, wyjątkowo biały, jak perła, bardzo się skrzący, mnie odpowiada, bo daje efekt ślicznej tafli, podejrzewam, że dla "zwykłego śmiertelnika" będzie nie do zaakceptowania,
-/+(2)róż, tak bardzo delikatny, że niestety ciężko uzyskać efekt zadowalający, bardziej do delikatnego ożywienia twarzy,
+(3)róż, bardzo ładny kolor, wpadający w delikatny fiolet, zaskakująco dobrze wygląda na twarzy, szczególnie na twarzy blondynki:)
+(4)brązer, niech nikogo nie zwiedzie ten żółty kolor, to jest normalny brązer, którym bardzo ładnie można wykonturować twarz, ale także ją ocieplić, jest matowy, w stronę satyny,
-(5)rozświetlacz, którego nie lubię, używam go, jakoś tak, żeby po prostu zużyć, ale prawda jest taka, że jest tak subtelny, że niemal niewidoczny, w kolorze mojej skóry (owszem, mam skórę bardzo jasną, ale nie ma koloru rozświetlacza:) ), powinien trochę bardziej błyszczeć, w moim odczuciu,
+(6)róż/rozświetlacz, to taka idealna hybryda, w zasadzie można powiedzieć, że to różowy rozświetlacz, nakładam go tam gdzie róż i tam, gdzie rozświetlacz, a więc policzki, kości jarzmowe aż ponad łuk brwiowy, szalenie podoba mi się efekt jaki daje, taki szampański, w stronę jasnego różu, chyba mój ulubiony z całej palety,
-(7)brązer, ale tylko dla odważnych, ja w zasadzie uważam, że to jest brązowy cień do powiek pełen drobinek, używam go jako brązera, ale wyglądam trochę, jakbym właśnie wróciła z Karaibów, po roztarciu traci swoje drobinki, ale ma bardzo mocną pigmentację, nie da się go rozetrzeć tak całkiem, mimo moich usilnych starań i tak jestem bardziej brązowa, niż bym chciała,
-/+(8)brązer, bardzo tradycyjny, dający ładne wykończenie, trochę za pomarańczowe jak dla mnie, ale znośne, tyle tylko, że jego pigmentacja jest trochę za duża, trzeba go bardzo długo rozcierać, żeby nie wyglądał jak plama, a szczerze powiedziawszy, łatwo o to

Dla mnie paleta mimo wszystko jest udana, lubię jej używać i często po nią sięgam. Polecam fankom odważnych makijaży:)

przyjemna

Paleta ma w sobie kilka odcieni , zarówno błyszczące jak i matowe , Jest to zestaw którym spokojnie wyczaruje się kilka makijaży. Duże lusterko , porządny plastkik opakowania podnoszą jej pozycję . Uzywam już długo a zużycie niewielkie także wydajność bardzo dobra. Polecam serdecznie

Przyzwoite

+ różne odcienie (choć mogą się niektóre wydawać za ciemne dla osób z jasną cerą i wtedy ich nie zużyją)
+ rozświetlacze bardzo ładne, mocne - wystarczy nałożyć odrobinę
+ długo się utrzymują
+ ładnie się wtapia - nie ma efektu maski
- opakowanie się brudzi przy używaniu
- przy dużym pędzlu rozmazuję więcej niż jeden kolor
- niektórych kolorów w ogóle nie używam
- opcja do konturowania jako wykończenie, na pewno nie jako osobne produkty

Przyzwoita

Przyzwoita paleta za przyzwoitą cenę.
Rozświetlacze utrzymują się bardzo długo na twarzy.
Duży wybór wykończeń i kolorów rozświetlaczy.
Bronzer trochę za ciepły.

Uwielbiam

Jako maniaczka rozswietlaczy i róży paletka jest dla mnie idealna. Pasuje do cieplej tonacji, mamy piękne złociste i różowe odcienie. Jedynie ten biały rozświetlacz jest trochę dziwny, ma dosyć spore drobinki. Pigmentacja jest świetna, tak samo jak i trwałość produktu. Używam jej całkowicie do konturowania. Kupiłam ja w uk za Ok 7 funtów i był to dobry zakup.

Nie żałuję, że uległam

Zanim zdecydowałam się na zakup tej palety długo biłam się z myślami. Kolory wydawały mi się za jasne dla mnie i zbyt chłodne. Gdy już uległam (choć nadal bez przekonania) okazało się, że tylko po części moje obawy były słuszne, ponieważ oprócz chłodnych kolorów są w niej także cieplejsze i obok jasnych, sa tez ciut ciemniejsze. Co ciekawe, nawet te chłodne i jasne polubiłam i dobrze się w nich czuję.
Moim faworytem jest drugi róż od lewej w dolnym rzędzie - jest mocno błyszczący, więc traktuje go bardziej jako rozświetlacz, ale kolor ma bardzo oryginalny. Kolor po jego lewej stronie także wyróżnia się odcieniem i mimo, że jest jasny, to jednak go widać na mojej skórze.
W paletce są także dwa brązery - po prawej stronie. Jeden jest z drobinkami, drugi matowy, co sprawia, że paletka może być użyta także do konturowania (choć ja w konturowaniu lubię użyć jeszcze matowego lub satynowego rozjaśniacza, którego brak w palecie)