Lakier do zdobienia paznokci

Lakier do zdobienia paznokci

Jak sama nazwa wskazuje lakier ten nie służy malowaniu całej płytki paznokcia lecz tylko upiększeniu dowolnym, własnoręcznie stworzonym motywem (kropeczki, kreseczki, kwiatuszki, esyfloresy). Możliwość taka stwarza buteleczka przypominająca korektor (biurowy); naciskając na koncówkę wypływa lakier - to wersja po ściągnięciu nakrętki. Zaś po odkręceniu mamy cieniutki pędzelek, jak w eyelinerze którym możemy malować kreseczki. Lecz to nie wszystko ... ta część a'la korektor może się zapchać lub resztki lakieru mogą zaschnąć, żeby nie było problemu, to odrywając etykietę z podstawy lakieru wypadnie nam cieniutka igiełka do przepychania.
Wybór kolorów ok. 10

Bez większych rewelacji.

Kupiłam kiedyś, bo chciałam mieć piękne zdobienia na paznokciach. Miałam kolor biały, niebieski, zielony, żółty i czarny. I muszę przyznać, że najlepiej prezentował się biały. Wszystkie kolory miały dziwne pędzelki, a aplikator punktowy często się przytykał i trzeba było go przetykać igłą. Bardzo szybko zgęstniały wszystkie.
Kiedyś może kupię, ale wrócę tylko do koloru białego. Jako jeden spełnił względnie moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 5 różnych kolorów.

Niezły, ale bez rewelacji

Jakiś czas temu miałam fazę na malowanie wzorków na paznokciach. Zakupiłam więc kilka lakierów do zdobienia (biały, czarny, granatowy, srebrno-szary) i szybko okazało się, że wszystko zależy od konkretnej sztuki... Najlepiej na paznokciach prezentował się biały (i najłatwiej się go używało!), a najgorzej srebrno-szary opalizujący. Dodatkowo cześć z zakupionych przeze mnie lakierów miała dziwnie "wystrzępiony" pędzelek, co uniemożliwiało precyzyjne malowanie wzorków. Z aplikatora punktowego korzystałam zarówno w przypadku lakieru białego, jak i czarnego. Do rysowania kropeczek sprawdzał się nieźle, tyle że z czarnym lakierem trzeba było być ostrożnym, bo był nieco rzadszy niż biały i czasem zbyt dużo się "wyciskało". Wadą aplikatora punktowego było jednak to, że często się przytykał i trzeba było przepychać igłą. Ale wystarczyło to wykonać profilaktycznie przed rozpoczęciem zdobienia i problem znikał. Niestety po jakimś czasie lakiery zaczęły gęstnieć. Ale ogólnie produkt fajny - tyle że w momencie gdy jest nowy i świeży. Wraz z upływem czasu maluje się nim coraz trudniej i efekt jest gorszy niż na początku. Jak dla mnie to za duża ilość produktu znajduje się w opakowaniu - powinien być nieco mniejszy i tańszy - wtedy można byłoby wykorzystać lakier do końca. Nie wiem czy kupie kolejny, bo aktualnie zrezygnowałam ze zdobienia paznokci tym sposobem.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Mój Ci on

Lakier do zdobienia paznokci jest mi zawsze potrzebny tylko jeden - biały. Jak łatwo się domyślić chodzi o używanie go do frencha.
Wymagam od takiego lakieru cienkiego pisaka i utrzymywania się dłuzej niż 2 dni:D Ten utrzymuje się do 4-5 dni przy codziennym częstym myciu naczyń. Do tego ma super pędzelek.Płacę za niego o ile się nie mylę 21 zł wystarcza około na pół roku przy używaniu co 4-5 dni.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Inglot swatche sypkie cienie

Bubel jakich mało!

Kilka miesięcy temu, w chwili nudy do głowy wpadł mi świetny pomysł na manicure. Potrzebny był do tego biały lakier z cienkim pędzelkiem do wzorków. Przekonana o świetnej jakości lakierów z Inglota, swój egzemplarz kupiłam właśnie tam, i co? Ta jakość jednak nie jest taka najlepsza :(
Pierwsze wrażenie było pozytywne - pędzelek był cieniutki, równo ścięty, a do pełnego krycia wystarczyła jedna warstwa. Do wzorków był świetny, a z drugiej strony miał maleńką igiełkę do robienia precyzyjnych wzorków. W moim przypadku się ona nie sprawdziła - co chwilę się przytykała i trzeba było przepychać ją szpilką, lakier na niej zasychał i trzeba było czyścić ją zmywaczem, a w dodatku lakier wypływał z niej nierównomiernie, co skutkowało smugami, bąbelkami i krzywym wzorkiem. Po co to komu? Nie wiem, ale z drugiej końcówki, pędzelka, byłam zadowolona, więc nie żałowałam zakupu...do czasu.
Po kilku tygodniach od otwarcia lakier tak zgęstniał, że namalowanie estetycznego wzorku graniczyło z cudem. Zrobiły się tzw. "glutki", które niesamowicie utrudniały malowanie. Ciągnęły się po pędzelku, który był cały posklejany. W dodatku powstawały straszne smugi, a lakier wysychał godzinami. Top dodany po 30 minutach potrafił go rozmazać, więc dla mnie to porażka. Kolejną wadą tego lakieru była kiepska trwałość - potrafił odprysnąć z paznokcia po trzech dniach. Inglot ma ode mnie dużego minusa. Nie kupię ponownie i Wam też nie polecam.

Podsumowując:
Kolor: 5/5
Trwałość: 3/5
Cena: 3/5
Krycie: 5/5
Szybkie wysychanie: 3/5
Brak smug: 1/5
Łącznie: 20/30

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy?

najlepszy do zdobienia

Mam 2 kolorki z tej serii, niestety leżą nieużywane, bo gdzieś przeszła mi mania na malowanie kwiatuszków i innych wzorków. Kiedy ich używałam byłam wniebowzięta! Bardzo fajny jest ten aplikator punktowy, ciężej jednak jak się zapcha i igiełka gdzieś zaginie :P no, ale to już wyłącznie moja wina :)
Ładnie się robiło nim najróżniejsze wzorki. Pędzelek też niczego sobie, jak dla mnie mógłby być krótszy, ale ten też jest ok. Głównie do kresek, bo kwiatuszków czy jakichś serduszek nie idzie nim zrobić (od tego jest aplikator).
Dłuuugo zachowuje swoją konsystencję.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 niedokończone

Fajne

Bardzo fajne. Lubie je i wracam do nich szczególnie latem kiedy praktykuje kolorowy franche. Sprawdza się wtedy super. Tania to sprawa a bardzo przyjemna i ładnie wyglądająca. Lakier utrzymuje się długo,ma bardzo praktyczne opakowanie, fajną gamę kolorystyczną i bardzo dobrze się go aplikuje. Ja polecam gorąco.
Bardzo tani i bardzo dobry- czego więcej chcieć ^^

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście - kilkadziesiąt..

Niezastąpiony

Jak żaden inny lakier do zdobień przypadł mi do gustu. Jakość firmy w połączeniu z podwójnym sposobem aplikacji (igła i pędzelek) daje naprawdę znakomity efekt.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 różne kolory w buteleczkach po 11 ml

Jak dla mnie - świetny.

Jest to idealne rozwiązanie do ozdabiania paznokci. Osobiście jestem fanką pędzelków, ponieważ nimi lepiej mi się ozdabia. Lakier jest świetny, nie odpryskuje, trzyma się na paznokciu, dosyć szybko wysycha. Posiadam kolor czarny i jestem z niego bardzo zadowolona.
Właściwie brak minusów :)

Całkiem fajne

Dają rade, są fajne ciekawe kolorki, zwłaszcza nr32: pomarańcz przechodząca w czerwień ,przypadł mi do gustu :) tym bardziej, że w tym sezonie jest modny kolor pomarańczy będzie idealnie współgrać z nr979 z nowej kolekcji cytrusowych odcieni.
nie odpryskuje, trzymie się długo :)

Lakiery przypadłu mi do gustu

Lakiery są bardzo fajne. Jest dużo kolorów więc łatwo znaleźć coś dla siebie. Aplikator punktowy i pędzelek się przydają - w zależności co chcemy zrobić. Miałam jednak parę problemów z odkręceniem. Trzeba co jakiś czas go czyścić, aby nie mieć podobnych problemów. Aplikator punktowy idealnie nadaje się do wykonywania małych wzorków. Lakier nie gęstnieje, jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Taki sobie

Posiadam biały lakier z tej serii i początkowo było fajnie... Jednak w miarę używania zauważam coraz więcej negatywów:
- bardzo szybko odpryskuję
- pęka (tworzą się takie "pajęczynki" )
- ciągnie się

Początkowo fajnie się malowało tym aplikatorem ale po pewnym czasie lakier zgęstniał i koniec zabawy...

Za taką cenę raczej się nie opłaca, ale fajnie było spróbować nowej metody aplikacji ;)

bo ja wiem.....

Mam biały... moim zdaniem buteleczka mogłaby być połowę mniejsza (bo większość się wyrzuca) i połowę tańsza (20 zł to zdecydowanie za dużo). ale szczerze mówiąc do tej pory lepszego do french nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa