Lilla Mai, Ujędrniający krem pod oczy z kofeiną

Lilla Mai, Ujędrniający krem pod oczy z kofeiną

Krem na bazie hydrolatu różanego z dodatkiem masła Karite, oleju z pestek czerwonych malin i z pestek granatu doskonale regeneruje naskórek. Hydrolat różany zmiękcza i działa przeciwstarzeniowo. Ekstrakt z zielonej herbaty działa atyoksydacyjnie a ekstrakt z kawy likwiduje obrzęki. Olej z pestek malin posiada właściwości przeciwzapalne, olej z pestek granatu odżywia, nawilża i uelastycznia naskórek.

Rewelacyjny, bez dwóch zdań.

Krem stosowałam w ramach testów blogerskich jako Strudelka przez ponad miesiąc, w tym czasie zdecydowanie poprawiło się nawilżenie skóry pod oczami, ta delikatna część twarzy stała się bardziej promienna.
Krem tak bardzo mi podpasował, że kilkukrotnie zastosowałam go na całą twarz i może dlatego wystarczył mi tylko na taki okres.

Skład z naturalnych surowców jest bardzo przyjemny, a i u mnie nie wywołał żadnych podrażnień czy uczuleń przy mojej wrażliwej cerze.
Poziom odżywienia jaki dawał ten krem był bardzo dobry!

Jedynie zapach i konsystencja może budzić zniechęcenie ponieważ produkt rozwarstwia się i pachnie jakby anyżowo/ziołowo.
Jednak dla mnie najważniejsze jest cudowne działanie!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Dziwny

Jestem posiadaczką dojrzałej, raczej suchej cery . Mam niewielki "kurze Łapki w kącikach oczu, ale bez tragedii:) Moja skóra wokół oczu ma jednolity kolor i jest lekko przesuszona. Nie mam worków pod oczami. Tyle w kwestii opisu problemu:)
W składzie kremu znajdują się same naturalne składniki .Ważność 12 miesięcy od daty PRODUKCJI. Opakowanie higieniczne jakości raczej z niższej półki.
Krem ma lekką konsystencję w kolorze żółtym, zapach przyjemny ,lekko ciężkawy.
Wchłania się średnio przez oleje w składzie ,jak dostanie się do oczu w moim przypadku powoduje silne łzawienie. Ma tendencje do rozwarstwiania się.
Po miesiącu stosowania na pewno zdecydowanie poprawił nawilżenie skóry wokół moich oczu. Nie wywołał żadnej reakcji alergicznej o którą w moim przypadku jest niezwykle łatwo wiec duży plus w tej kwestii dla niego.
Dlaczego wiec tak niska ocena , z dlatego iż po miesiącu stosowania( mimo przydatności jeszcze przez 10 miesięcy) wziął i się zważył:( Przechowywany prawidłowo , opakowanie higieniczne a tu taki psikus.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie