Lilla Mai, Ujędrniający krem pod oczy z kofeiną

Lilla Mai, Ujędrniający krem pod oczy z kofeiną

Sprawdź ceny produktu

Krem na bazie hydrolatu różanego z dodatkiem masła Karite, oleju z pestek czerwonych malin i z pestek granatu doskonale regeneruje naskórek. Hydrolat różany zmiękcza i działa przeciwstarzeniowo. Ekstrakt z zielonej herbaty działa atyoksydacyjnie a ekstrakt z kawy likwiduje obrzęki. Olej z pestek malin posiada właściwości przeciwzapalne, olej z pestek granatu odżywia, nawilża i uelastycznia naskórek.

Świetny, bardzo udany krem.

Tego kremu używam już dosyć długo, jestem z niego bardzo zadowolona, jeden z nielicznych naturalnych kremów pod oczy, który rzeczywiście spełnia obietnice producenta i w dodatku ma bezproblemową konsystencję i fenomenalnie pachnie. Skórę wokół oczu mam już wymagającą, 30+ i do tego mam wrażliwe oczy, a moje powieki łatwo obciążyć zbyt treściwymi formułami, od których puchną mi oczy. Ten krem okazał się idealny i też nie działa w drugą stronę, tzn. nie mam uczucia, jak to się zdarzało przy innych kremach na bazie maseł i olejów, że mi się skóra po ich zmyciu lub dłuższym stosowaniu wyraźnie przesuszała.

Zapach, to zdecydowanie kwestia bardzo subiektywna, dla mnie ten krem nie pachnie zieloną herbatą, tylko bardzo mocną esencją czarnej, gorzkiej herbaty, tak mocnej, że aż bym powiedziała, tytoniowej. Uwielbiam ten zapach, uzależniłam się od niego, dla mnie jest piękny i bardzo energetyzujący.

Krem ma gęstą, treściwą konsystencję, jednakże bardzo dobrze się wchłania, nadaje się pod makijaż, wchłania się szybko i głęboko, ale w działaniu bardzo mile mnie zaskoczył, bo długotrwale i solidnie nawilża, wygładza, odżywia i naprawdę ujędrnia powieki, spojrzenie nabiera świeżego i młodzieńczego wyglądu i takiego rozświetlenia, skóra jest wygładzona, drobne linie i siateczka zmarszczek wypełniona. Naprawdę widać efekty, powieki są odprężone. Krem nie podrażnił mi nigdy oczu.

Produkt nigdy mi się też nie rozwarstwił, a słyszałam, że podobno niektóre egzemplarze mają do tego tendencję. Pomimo, że różnie go przechowuję, raz w lodówce, a czasem na półce w łazience lub w podróży i ma krótki termin ważności po otwarciu, tylko 3 miesiące, to chyba dzięki temu opakowaniu typu air-less bardzo dobrze zachowuje ten cudowny, naturalny, lecz mocny zapach i nie wysycha, ani nie jełczeje, a już go używam dłużej, niż ten określony przez producenta czas. Pompka też jest fajna, oszczędna, można dozować ilość kremu, nie pluje.

Dla mnie ten kosmetyk nie ma wad, ma świetny skład, jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to dostępność, cena i pojemność. Tragedii nie ma, ale wiadomo, zawsze by się chciało jeszcze więcej lub trochę taniej.

Szczerze polecam ten kosmetyk i na pewno do niego wrócę ponownie.

Rewelacyjny, bez dwóch zdań.

Krem stosowałam w ramach testów blogerskich jako Strudelka przez ponad miesiąc, w tym czasie zdecydowanie poprawiło się nawilżenie skóry pod oczami, ta delikatna część twarzy stała się bardziej promienna.
Krem tak bardzo mi podpasował, że kilkukrotnie zastosowałam go na całą twarz i może dlatego wystarczył mi tylko na taki okres.

Skład z naturalnych surowców jest bardzo przyjemny, a i u mnie nie wywołał żadnych podrażnień czy uczuleń przy mojej wrażliwej cerze.
Poziom odżywienia jaki dawał ten krem był bardzo dobry!

Jedynie zapach i konsystencja może budzić zniechęcenie ponieważ produkt rozwarstwia się i pachnie jakby anyżowo/ziołowo.
Jednak dla mnie najważniejsze jest cudowne działanie!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Dziwny

Jestem posiadaczką dojrzałej, raczej suchej cery . Mam niewielki "kurze Łapki w kącikach oczu, ale bez tragedii:) Moja skóra wokół oczu ma jednolity kolor i jest lekko przesuszona. Nie mam worków pod oczami. Tyle w kwestii opisu problemu:)
W składzie kremu znajdują się same naturalne składniki .Ważność 12 miesięcy od daty PRODUKCJI. Opakowanie higieniczne jakości raczej z niższej półki.
Krem ma lekką konsystencję w kolorze żółtym, zapach przyjemny ,lekko ciężkawy.
Wchłania się średnio przez oleje w składzie ,jak dostanie się do oczu w moim przypadku powoduje silne łzawienie. Ma tendencje do rozwarstwiania się.
Po miesiącu stosowania na pewno zdecydowanie poprawił nawilżenie skóry wokół moich oczu. Nie wywołał żadnej reakcji alergicznej o którą w moim przypadku jest niezwykle łatwo wiec duży plus w tej kwestii dla niego.
Dlaczego wiec tak niska ocena , z dlatego iż po miesiącu stosowania( mimo przydatności jeszcze przez 10 miesięcy) wziął i się zważył:( Przechowywany prawidłowo , opakowanie higieniczne a tu taki psikus.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie