Far Away Sensual Embrace EDP

Far Away Sensual Embrace EDP

To kuszący zapach o erotycznych podtekstach, sugerujący wiele, ale niczego nie dopowiadający do końca. Otula nagle niczym spontaniczny, pełen emocji uścisk ciepłych i silnych ramion. Nęcący i powabny, prowokujący uwodzicielskie spojrzenia, a zarazem zachęcający kobietę, która go nosi, do uwolnienia seksapilu i promieniowania niebezpiecznym urokiem. Zapewnia bogactwo doznań i kontakt z tajemnicą.
Dla każdej kobiety, pragnącej przeżyć wyjątkową podróż w magiczne miejsce, gotowej podążyć tam, gdzie powiodą ją zmysły.
Linia butelki, uwodzicielsko wygięta w łuk, przypomina zarys leżącej sylwetki kobiecej. Elegancki i kuszący zarazem flakon wydaje się być wprost wymarzony, by stać na toaletce, tuż obok lustra powtarzającego jego odbicia. To prawdziwie piękny przedmiot, nadający każdemu wnętrzu zmysłowych akcentów.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowe: hibiskus, orchidea, kamelia, cyklamen, mimoza, passiflora, piżmo, ambra.

Cena: 69,90zł / 50ml

I tak i nie

wygrałam za parę złotych na allegro nówkę, więc czemu nie przetestuję. Na początku skojarzenia. Kojarzy mi się z moją nadwagą pociążową z moim ogromnym zimowym płaszczem i przeraźliwym mrozem.

Ale z drugiej znowu strony mam też miłe skojarzenia święta Bożego Narodzenia mój kilkumiesięczny synek, okres karmienia piersią.

Mam mieszane uczucia....

Sam zapach jest zwyczajny raczej słodki mocno kwiatowy nadający się zarówno na dzień jak i na wieczór taki dziewczęcy chyba. Opakowanie wstrętne zupełnie mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: październik-marzec w sumie mam do dzisiaj większość flakonika
Ilość zużytych opakowań: może 1/4

elegancki zapach

Woda perfumowana ma bardzo ładny, niespotykany zapach. Długo utrzymuje się na skórze. Jest jednak trochę za słodka jak dla mnie. Po kilku użyciach mdliło mnie od niej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Lubię:

Mam próbki tego zapachu.Szkoda że nie jest już dostępny w katalogu, bo kupiłabym cały flakon.
Śliczny jest ten zapach- romantyczny, czarujący, przenosi w swiat marzeń.Po prostu poezja.
Chyba jeden z lepszych zapachów dostępnych w Avonie(choć prawie wszystkie mi się podobają), zdecydowanie lepszy od tego tradycyjnego Far Away, który jest trochę za mocny i nadaje się dla dojrzalej kobiety.
Natomiast ten zapach nadaje się dla każdego. Idealny na wieczorne wyjścia np. do teatru, gdy jest użyty w większej ilości, ale również doskonale sprawdza się w ciągu dnia, użytyw ilości minimalnej.
Potrafi każdego zauroczyć...Polecam.

Używam tego produktu od:raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:próbki

Avon Mark - relacja

Szkoda, że juz go nie ma

Udało mi się nabyć te perfumki jakis rok temu w jakiejś promocji, ale tak normalnie to ich nie ma. Były śliczne i miło je wspominam. Wielka szkoda, że już ich nie ma.

Używam tego produktu od:miałam je może rok temu
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie

świetny :)

Jeden z najładniejszych zapachów z avonu. Szkoda, że już nie można go zamawiać. Zapach naprawdę świetny :) Ten pierwszy Far Away jest okropny, ale ten Sensual jest genialny... Polecam :)

Używam tego produktu od:

To co lubię!

Naprawdę piekny zapach!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Uwielbiam takie delikatne i slodziutkie zapachy...a ten jest jakby stworzony dla mnie....delikatny długo sie utrzymuje ....mimo ze ja go juz nie czuje to inni mowia "ale ślicznie pachniesz" wkoncu jak mowia najlepsze to te perfumy ktorych samemu sie nie czuje....opakowanie równiez bardzo estetyczne i eleganckie..napewno kupie je jeszcze raz

Bardzo przyjemny

Oceniam nie jako użytkownik zapachu, ale jako jego stały wąchacz ;) Ponieważ tej wody perfumowanej używa moja mama. Na początku zaraz po psiknięciu zapach jest bardzo intensywny, słodki, zaczepny. Później staje się delikatniejszy, ma jakieś nutki świeżości :D Uważam, że jest oryginalny i dość trudny do zidentyfikowania, gdybym nie wiedziała, to bym nie powiedziała, że są to perfumy Avonu ;) Bardzo kobiece i eleganckie. Dla zmysłowych, pięknych kobiet z klasą. :D

Delikatny i subtelny

Zapach bardzo mi się podoba, jest ciekawy, delikatny kobiecy. Dużo bardziej mi sie podoba mi far away . Trwałość.....hmm...czuję ją przez ok 10 godzin. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze ją kiedyś kupię.

****

Zapach fajny, lekki ,nie nachalny ,dla mnie bardziej się podba niż jego poprzednik. Urzymuje się jak na wodę toaletową Avonu nawte długo. Ogolnie oceniam pozytywnie.

A mnie się podoba!

Polubiłam go od pierwszego powąchania. Nie za słodki, nie za ostry, taki na codzień. Bardzo trwały. Buteleczka też ładna, nie "toporna" jak wiele innych avonowych. Mam nadzieję, że jeszcze się w katalogu pokaże.

Ładny ale ...

No cóż, opis wody w zgłoszeniu szalenie zachęcający do kupna. Ja tę wodę kupiłam raczej z ciekawości gdyż większość zapachów z Avonu nie jest zbyt ładna. I muszę przyznać że ten zapach ma coś w sobie. Naprawdę bardzo mi się podoba i jest zgodny z opisem w zgłoszeniu. Ale niestety ma jedną, dla mnie olbrzymią wadę - trwałość a raczej jej brak !! Na mnie pachnie dosłownie pół godziny a potem już nic. Ulotny jak wiaterek. A to woda perfumowana przecież :-( Ale i tak będę jej używać gdyż kupiłam okazyjnie na Allegro za 1/3 ceny katalogowej :-)

załamujący

Hmmm... opis naprawdę ciekawy i zachęcający do kupna;) Ale niestety, niewiele mający wspólnego z prawdziwymi doznaniami:) Zapach niesamowicie spodobał mi się jak mi psiknięto na rękę. Kupiłam go... i teraz nie mogę go znieść na sobie, przeszkadza mi, że go ciągle tak intensywnie wszędzie czuję. Zapach ten jest kolejnym zapachem z rodziny Avonu (a myslalam już ze pachnie jakos inaczej) niestety, wyczuwa się tę duszną nutę i tę przesłodzoną słodycz...:(
Parę razy psiknełam, a juz tak mam go dość...:(
Trwałość duża, bo to woda perfumowana... ja czułam ten zapach jeszcze następnego dnia, pomimo ze sie wyszorowałam dokładnie, nawet w nocy mi przeszkadzał:( :(
Buteleczka? Ładniej wyglądała w katalogu... taka zwykła, "tania"...

Używam tego kosmetyku od tygodnia
ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze