BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

`Curl Secret` to pierwsza na świecie automatyczna lokówka, która pozwala zapomnieć o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków.
`Curl Secret` automatycznie wciąga pojedynczy kosmyk włosów, owija go wokół okrągłych ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka, po uprzednim sygnale dźwiękowym. Stylizacja odbywa się sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów.
Dzięki opcji zmiany czasu nagrzewania włosów oraz regulacji temperatury, możliwa jest zmiana wyglądu loków - odelikatnych fal, poprzez sprężyste skręty, aż po mocno skręcone loki.

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Wreszcie sobie ją zafundowałam :)

Co za ulga! Nie znoszę kręcić włosów i szczerze mówiąc mam dwie lewe ręce do robienia sobie jakichkolwiek fryzur. Raz, że jestem leniwa, a dwa, że mi to naprawdę nie wychodzi. Do włosów jestem wyjątkowym beztalenciem. I potrzebowałam produktu, który za mnie wszystko zrobi. I doczekałam się mojej upragnionej lokówki:)
Jestem w szoku,bo nawet ja sobie z nią radzę. Jest bardzo prosta w obsłudze. Przygotowuję cienkie pasmo włosa. Suszarka ją sama wciąga. Najpierw delikatnie pipka, że jeszcze nagrzewa kosmyk, a po chwili robi : pipipipipipi i wyciągamy gotowy loczek z maszyny. Bajer, rewelacja.
Gadżet trochę kosztuje. Ale jak się chce wygody, to trzeba za nią zapłacić. Za darmo umarło. Niestety. Ja też składałam na lokóweczkę cierpliwie :)
Ta lokówka nie niszczy szczególnie włosów, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ja tam kupiłam sobie spray z ochroną termiczną do włosów i przed kręceniem pryskam każde pasmo.
Lokówka robi ładne fale. Jak sobie inaczej ustawię, to mam takie prawie sprężynki. Każdy znajdzie coś dla siebie:) Polecam. Ta lokówka to bajer!
Wykonana jest też z solidnego plastiku.

Super wynalazek

To musiał wymyślić geniusz. Zrobienie świetnych loków trwa 10 minut.
Jednak za taka cenę nie kupię ponownie tego produktu dostałam na gwiazdkę i jestem zadowolona ale pewnie sama bym się nie skusiła.

Super gadżet.

Lubie ją i polecam. Loki zawsze wychodzą pięknie- lubie sprężynki. nie pali włosów choć mam wrażenie, że trochę wysusza końcówki. Robiłam już loki na dwóch głowach jedna po drugiej i na tej drugiej były lepsze (chyba za mało rozgrzana, choć przestało się migać światełko) Ogólnie jest super choć pod koniec kręcenia boli ręka- jest ciężka. W sumie to łatwa w obsłudze, bo nawet narzeczony kręcił mi loka :P

Robi fajne fryzurki

Rzeczywiście zapomniałam o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków :) Nie używam jej codziennie, ale zdarza mi się dość często i za każdym razem wychodzi mi jeszcze fajniejsza fryzura. Myślę, że warto mieć taki sprzęt w swoim domu.

Piękne loki w pół godziny

Mam średnio-długie włosy, dość cienkie i oklapnięte. Zawsze marzyłam o lokach. Ta lokówka pomogła mi spełnić marzenia.
i choć moje włosy dość szybko się prostują to i tak efekt jest wspaniały

Jest cudowna

Muszę przyznać, że dlugo zastanawiałam się nad jej zakupem spośród wielu innych dostępnych na rynku ale absolutnie nie żałuję swojego wyboru lokówka ta posiada 3 opcje skrętu włosa i 3 opcje wyboru temperatury. Jest prosta w obsłudze a robienie loków sprawia wiele radości patrząc jak każdy pojedynczy wyskakuje w mgnieniu oka

BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

Zdecydowanie moje ulubione urządzenie do robienia loków! Próbowałam zwykłej lokówki, prostownicy oraz papilotów z chin, ale dopiero automatyczna lokówka pozwoliła mi osiągnąć wymarzony efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

polecam

Bardzo dobra lokówka. Jest dziecinnie prosta w użyciu. Co najważniejsze nie zdarzyło sie by popaliła włosy albo by je splątała. Wyczarowuje pięknie i trwałe loki. Szybko się nagrzewa, wszystkie przyciski jak i kabel działają bez zarzutu. Jedyna mała wada jest taka, że lokówka jest dość ciężka

Polowałam na tą lokówkę od roku, ale nigdy nie miałam jej w ręku i bałam się wydać tyle pieniędzy na urządzenie, które może okazać się bublem. Dostałam na święta w prezencie

wow

Efekt wow faktycznie jest do ogarnięcia tym urządzeniem. Miałam przyjemność testować od koleżanki przez ponad tydzień. Nawet z Moich twardych długich włosów dało się zrobić loki bez użycia lakieru... jednakże nie stać mnie na tą lokówkę jest bardzo droga a nie jest to produkt bez którego nie da się żyć wręcz przeciwnie pozostaje przy moich prostych włosach.

Zdecydowanie hit.

Z natury mam krecone wlosy wiec nie uzywam lokowki czesto, jednak postanowilam wyprobowac tej z ciekawosci.
Jestem totalnie zaskoczona - wlosy fajnie sie wciagaja, lokuja i wychodza piekne spod tej lokowki. Trwaly skret - nawet po umyciu moje wlosy mialy jeszcze w jednym miejscu fajny lok.
Dlugi kabel i rzeczowa instrukcja. Warto ja przeczytac. Przy krotszych wlosach okazuje sie byc nieoceniona pomoc kolejnej pary rak by ladnie skrecic wlosy z kazdej strony.
Mam model C1300E i przyznam, ze najwieksza zaleta tej lokowki sa jej dwie nakladki o roznej mocy skrecenia.
Wlosy przed rozpoczeciem nalezy dobrze wysuszyc i dobrze je podzielic na czesci, zeby latwiej bylo je nawinac.
Wielki plus za mozliwosc ustawienia skretu i czasu na zrobienie loczkow.
Cena to kwestia sporna - lokowka jest jedna z drozszych ktore widzialam ale ma wiele wiecej pozytywow od tradycyjnych lokowek.

Zamówiłam tą lokówkę przez internet, ponieważ przykuła moją uwagę,gdyż była nowością na rynku.Produkt bardzo mi się podoba.Efekt końcowy jest trwały i piękny.
ZALETY:
-loki bardzo długo się trzymają
-można ustawiać sprężystość loków
-można ustawiać czas kręcenia włosów
WADY:
-bardzo ciężko wyciągnąć włosy z lokówki gdy się zaplączą