Sprawdź ceny produktu

`Curl Secret` to pierwsza na świecie automatyczna lokówka, która pozwala zapomnieć o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków.
`Curl Secret` automatycznie wciąga pojedynczy kosmyk włosów, owija go wokół okrągłych ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka, po uprzednim sygnale dźwiękowym. Stylizacja odbywa się sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów.
Dzięki opcji zmiany czasu nagrzewania włosów oraz regulacji temperatury, możliwa jest zmiana wyglądu loków - odelikatnych fal, poprzez sprężyste skręty, aż po mocno skręcone loki.

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

8/10

Bardzo podoba mi się innowacyjność tej lokówki, dobrze złapane pasmo włosów samo się wciąga i wychodzi piękny lok.

Lokówka sama w sobie jest w porządku, jej waga nie jest zła. Niestety odgłosy plastikowych elementów dają wrażenie jakby lokówka miała się po chwili rozlecieć.

Pierwszy minus: Jej ułożenie dla osoby która robi sobie sama loki jest ok, problem zaczyna się gdy chcemy tą lokówką zrobić komuś włosy. Nie wiedziałam kompletnie jak mam ją chwycić, ponieważ zgodnie z instrukcją włos powinien być wciagany od góry, tzn mniejsza cześć lokówki powinna znajdować się na górze a część gdzie włos się wciąga i zostaje kręcony powinien być na dole. Gdy włosy robimy komuś, niestety nie jesteśmy w stanie trzymać lokówki w sposób opisany z instrukcji.

Lokówką posiada różne czasy kręcenia loków dzięki czemu możemy sobie zrobić lok który ma większy skręt lub mniejszy, tzn burzę loków lub ładne fale. Lokówka ta nie skręci nam też włosa od samej nasady tylko jakieś 5 cm od skóry głowy co mi osobiście się podoba bo fryzura wygląda bardziej naturalnie.

Drugim i bardzo dużym minusem dla tej lokówki jest to że zdarzy jej się wciągnąć włosy które potrafią się niemiłosiernie zaplątac w związku z czym musimy użyć dość dużej siły zeby włosy wyciągnąć z urządzenia. Nie jest to przyjemne uczucie ponieważ tyle razy ile mi się to zdarzyło za każdym razem powodowało u mnie przerażenie że będę musiała odciąć pasmo włosów, jednak na szczęście tej lokowki zawsze udaje mi się je rozplątać.

Wiadomo że lokówką ta jak większość urządzeń do stylizacji włosów przy bardzo częstym stosowaniu wysusza nam je. Jednak nie powoduje ona efektu spalonych włosów. Przy stosowaniu powiedzmy raz na tydzien nie zauważymy takiego efektu.

Od kiedy posiadam to urzadzenie, moja tradycyjna lokówką poszła w odstawke. Zdecydowanie efekt podoba mi się bardziej i włosy wydają się też zdrowsze niż po użyciu tradycyjnej lokówki. Czasowo wychodzi zdecydowanie szybciej, no i nie musimy się martwić tym że się oparzymy.

Używa produktu od: próbka

Mnie zawiodła

W tak ważnym dniu jakim jest ślub każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo,ja również,niestety chciałam mieć loki i moja fryzjerka postanowiła użyć tej właśnie cudownej lokówki.Nie życzę żadnej z Was tej sytuacji gdy lokówka wkręciła pasmo włosów i nie chce go puścić a tak właśnie się stało włoski trzeba było obciąć całe szczęście nie było to widoczne stąd moja negatywna opinia o tym urządzeniu

Wreszcie sobie ją zafundowałam :)

Co za ulga! Nie znoszę kręcić włosów i szczerze mówiąc mam dwie lewe ręce do robienia sobie jakichkolwiek fryzur. Raz, że jestem leniwa, a dwa, że mi to naprawdę nie wychodzi. Do włosów jestem wyjątkowym beztalenciem. I potrzebowałam produktu, który za mnie wszystko zrobi. I doczekałam się mojej upragnionej lokówki:)
Jestem w szoku,bo nawet ja sobie z nią radzę. Jest bardzo prosta w obsłudze. Przygotowuję cienkie pasmo włosa. Suszarka ją sama wciąga. Najpierw delikatnie pipka, że jeszcze nagrzewa kosmyk, a po chwili robi : pipipipipipi i wyciągamy gotowy loczek z maszyny. Bajer, rewelacja.
Gadżet trochę kosztuje. Ale jak się chce wygody, to trzeba za nią zapłacić. Za darmo umarło. Niestety. Ja też składałam na lokóweczkę cierpliwie :)
Ta lokówka nie niszczy szczególnie włosów, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ja tam kupiłam sobie spray z ochroną termiczną do włosów i przed kręceniem pryskam każde pasmo.
Lokówka robi ładne fale. Jak sobie inaczej ustawię, to mam takie prawie sprężynki. Każdy znajdzie coś dla siebie:) Polecam. Ta lokówka to bajer!
Wykonana jest też z solidnego plastiku.

Super wynalazek

To musiał wymyślić geniusz. Zrobienie świetnych loków trwa 10 minut.
Jednak za taka cenę nie kupię ponownie tego produktu dostałam na gwiazdkę i jestem zadowolona ale pewnie sama bym się nie skusiła.

Super gadżet.

Lubie ją i polecam. Loki zawsze wychodzą pięknie- lubie sprężynki. nie pali włosów choć mam wrażenie, że trochę wysusza końcówki. Robiłam już loki na dwóch głowach jedna po drugiej i na tej drugiej były lepsze (chyba za mało rozgrzana, choć przestało się migać światełko) Ogólnie jest super choć pod koniec kręcenia boli ręka- jest ciężka. W sumie to łatwa w obsłudze, bo nawet narzeczony kręcił mi loka :P

Robi fajne fryzurki

Rzeczywiście zapomniałam o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków :) Nie używam jej codziennie, ale zdarza mi się dość często i za każdym razem wychodzi mi jeszcze fajniejsza fryzura. Myślę, że warto mieć taki sprzęt w swoim domu.

Piękne loki w pół godziny

Mam średnio-długie włosy, dość cienkie i oklapnięte. Zawsze marzyłam o lokach. Ta lokówka pomogła mi spełnić marzenia.
i choć moje włosy dość szybko się prostują to i tak efekt jest wspaniały

Jest cudowna

Muszę przyznać, że dlugo zastanawiałam się nad jej zakupem spośród wielu innych dostępnych na rynku ale absolutnie nie żałuję swojego wyboru lokówka ta posiada 3 opcje skrętu włosa i 3 opcje wyboru temperatury. Jest prosta w obsłudze a robienie loków sprawia wiele radości patrząc jak każdy pojedynczy wyskakuje w mgnieniu oka

BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

Zdecydowanie moje ulubione urządzenie do robienia loków! Próbowałam zwykłej lokówki, prostownicy oraz papilotów z chin, ale dopiero automatyczna lokówka pozwoliła mi osiągnąć wymarzony efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

polecam

Bardzo dobra lokówka. Jest dziecinnie prosta w użyciu. Co najważniejsze nie zdarzyło sie by popaliła włosy albo by je splątała. Wyczarowuje pięknie i trwałe loki. Szybko się nagrzewa, wszystkie przyciski jak i kabel działają bez zarzutu. Jedyna mała wada jest taka, że lokówka jest dość ciężka

Polowałam na tą lokówkę od roku, ale nigdy nie miałam jej w ręku i bałam się wydać tyle pieniędzy na urządzenie, które może okazać się bublem. Dostałam na święta w prezencie

wow

Efekt wow faktycznie jest do ogarnięcia tym urządzeniem. Miałam przyjemność testować od koleżanki przez ponad tydzień. Nawet z Moich twardych długich włosów dało się zrobić loki bez użycia lakieru... jednakże nie stać mnie na tą lokówkę jest bardzo droga a nie jest to produkt bez którego nie da się żyć wręcz przeciwnie pozostaje przy moich prostych włosach.