BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

`Curl Secret` to pierwsza na świecie automatyczna lokówka, która pozwala zapomnieć o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków.
`Curl Secret` automatycznie wciąga pojedynczy kosmyk włosów, owija go wokół okrągłych ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka, po uprzednim sygnale dźwiękowym. Stylizacja odbywa się sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów.
Dzięki opcji zmiany czasu nagrzewania włosów oraz regulacji temperatury, możliwa jest zmiana wyglądu loków - odelikatnych fal, poprzez sprężyste skręty, aż po mocno skręcone loki.

lokówki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Piękne loki w pół godziny

Mam średnio-długie włosy, dość cienkie i oklapnięte. Zawsze marzyłam o lokach. Ta lokówka pomogła mi spełnić marzenia.
i choć moje włosy dość szybko się prostują to i tak efekt jest wspaniały

Jest cudowna

Muszę przyznać, że dlugo zastanawiałam się nad jej zakupem spośród wielu innych dostępnych na rynku ale absolutnie nie żałuję swojego wyboru lokówka ta posiada 3 opcje skrętu włosa i 3 opcje wyboru temperatury. Jest prosta w obsłudze a robienie loków sprawia wiele radości patrząc jak każdy pojedynczy wyskakuje w mgnieniu oka

BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

Zdecydowanie moje ulubione urządzenie do robienia loków! Próbowałam zwykłej lokówki, prostownicy oraz papilotów z chin, ale dopiero automatyczna lokówka pozwoliła mi osiągnąć wymarzony efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

polecam

Bardzo dobra lokówka. Jest dziecinnie prosta w użyciu. Co najważniejsze nie zdarzyło sie by popaliła włosy albo by je splątała. Wyczarowuje pięknie i trwałe loki. Szybko się nagrzewa, wszystkie przyciski jak i kabel działają bez zarzutu. Jedyna mała wada jest taka, że lokówka jest dość ciężka

Polowałam na tą lokówkę od roku, ale nigdy nie miałam jej w ręku i bałam się wydać tyle pieniędzy na urządzenie, które może okazać się bublem. Dostałam na święta w prezencie

wow

Efekt wow faktycznie jest do ogarnięcia tym urządzeniem. Miałam przyjemność testować od koleżanki przez ponad tydzień. Nawet z Moich twardych długich włosów dało się zrobić loki bez użycia lakieru... jednakże nie stać mnie na tą lokówkę jest bardzo droga a nie jest to produkt bez którego nie da się żyć wręcz przeciwnie pozostaje przy moich prostych włosach.

Zdecydowanie hit.

Z natury mam krecone wlosy wiec nie uzywam lokowki czesto, jednak postanowilam wyprobowac tej z ciekawosci.
Jestem totalnie zaskoczona - wlosy fajnie sie wciagaja, lokuja i wychodza piekne spod tej lokowki. Trwaly skret - nawet po umyciu moje wlosy mialy jeszcze w jednym miejscu fajny lok.
Dlugi kabel i rzeczowa instrukcja. Warto ja przeczytac. Przy krotszych wlosach okazuje sie byc nieoceniona pomoc kolejnej pary rak by ladnie skrecic wlosy z kazdej strony.
Mam model C1300E i przyznam, ze najwieksza zaleta tej lokowki sa jej dwie nakladki o roznej mocy skrecenia.
Wlosy przed rozpoczeciem nalezy dobrze wysuszyc i dobrze je podzielic na czesci, zeby latwiej bylo je nawinac.
Wielki plus za mozliwosc ustawienia skretu i czasu na zrobienie loczkow.
Cena to kwestia sporna - lokowka jest jedna z drozszych ktore widzialam ale ma wiele wiecej pozytywow od tradycyjnych lokowek.

Zamówiłam tą lokówkę przez internet, ponieważ przykuła moją uwagę,gdyż była nowością na rynku.Produkt bardzo mi się podoba.Efekt końcowy jest trwały i piękny.
ZALETY:
-loki bardzo długo się trzymają
-można ustawiać sprężystość loków
-można ustawiać czas kręcenia włosów
WADY:
-bardzo ciężko wyciągnąć włosy z lokówki gdy się zaplączą

fajny sprzęt

U mnie loki zazwyczaj trzymały się tylko 2 godziny , po kręceniu tym urządzeniem trzymają się przez cała imprezę i jeszcze na drugi dzień. Polecam. Wystarczy kilka minut, na to aby fryzura wyglądała wystarczająco dobrze, żeby wyjść z domu.

lokówka babyliss

używam od niedawna ale bardzo ją polubiłam od pierwszego kręcenia, metodą prób i błędów udało mi się znaleźć optymalną szerokość pasma włosów które wkładam do lokówki, dzięki temu loki wychodzą idealnie, nie muszę machać lokówką i nawijać, czego w porzedniej mojej lokówce nie cierpiałam

TRAGEDIA!

Po tym jak naczytałam się setki pozytywnych komentarzy po prostu ubzdurałam sobie że muszę ją mieć. Dostałam ją w prezencie na urodziny. Na drugi dzień zabrałam się za testowanie. Na pierwszy rzut oka sprzęt wydaje się skomplikowany, na dodatek lokówka sama w sobie jest ciężka. Wkładałam pierwsze kilka pasm i nic... Włosy wychodziły lekko pofalowane albo proste. Następnie spotkał mnie nie przyjemny incydent. Mianowicie trzeba uważać pod jakim kątem wkłada się pasma włosów, włożenie ich pod złym kątem spowoduje że je wciągnie, lokówka się zatnie i wyłączy i będziecie musiały włosy zwyczajnie szarpać i wyrywać (tak było w moim przypadku). Po tym wydarzeniu całkowicie się do niej zniechęciłam. Producent nie informuje nigdzie do jakiej długości włosów jest lokówka... Mam włosy długie - prawie do pasa. Niestety z taką długością lokówka sobie w ogóle nie radzi. Trzeba oddzielać bardzo bardzo cienkie pasma żeby całe pasemko zmieściło się do środka, inaczej wchodzi tylko połowa pasma.

Niestety wielkie rozczarowanie... Myślałam że ten sprzęt ułatwi mi kręcenie włosów i przede wszystkim skróci czas a w przypadku długich włosów jest tutaj więcej pracy niż przy zwykłej lokówce.
ODRADZAM KAŻDEJ DZIEWCZYNIE Z DŁUGIMI WŁOSAMI!

Genialna

Mam włosy sięgające pasa których kręcenie to istna zmora. Ta lokówka znakomicie to ułatwia, pozwala mi uzyskać piękne loki w prosty i szybki sposób, dźwięki zapobiegają spaleniu włosów, kierunek skrętu można z łatwością kontrolować. Kilka razy zdarzyło mi się sprawić że włosy w niej utknęły, bardzo łatwo sobie z tym poradziłam, nie powodując uszkodzeń włosów, ogromny plus za blokadę dalszego wciągania włosa kiedy coś idzie nie tak. Jest to najlepsze urządzenie do zakręcania włosów z jakim kiedykolwiek miałam styczność. jedynym minusem jest dla mnie ograniczona grubość pasma które lokówka jest w stanie wciągnąć, ale nie jest to wielki problem.