Makeup Revolution, Ultra All Day, Prime & Anti - Shine Balm (Matująca baza do twarzy)

Matująca, lekka, bezbarwna baza pod podkład. Pozwala uzyskać nieskazitelne wykończenie makijażu, ogranicza świecenie skóry, redukuje widoczność drobnych linii oraz zmarszczek oraz niedoskonałości cery. Ma jedwabistą, przejrzystą formułę, która rozprasza światło. Przedłuża trwałość makijażu. Całość zamknięta w praktycznym opakowaniu z lusterkiem wraz z gąbeczką. Kosmetyk może być użyty jako baza pod podkład lub na wybrane partie twarzy zamiast pudru aby wyeliminować błyszczenie.

Nie wiem co to miało być

Na fali mojej fascynacji MUR kupiłam ten gadżet. Ma ciekawą formę i bardzo ładne opakowanie, jest jednak kompletnie bezużyteczny.

W pięknej kasetce mamy zamknięty dziwny, klejący, woskowy kompakt. Do jego nałożenia producent dokłada nam gęstą, ale baaardzo miękką gąbeczkę. Złapanie jej i próba nałożenia kleistego, topornego balsamu kończy się porwaniem gąbeczki na kawałki i odkształceniem, w efekcie - gąbka nie mieści się już w kompakt.

Co do samego balsamu - tragedia. Nie wiem jak coś co samo w sobie jest woskowe ma powodować matowienie. Klei się na twarzy, produkty nałożone na niego rolują się, makijaż wygląda strasznie. W teorii miał zmniejszać pory skóry, ale tylko je podkreśla. Czy wtarty czy wklepany, pod czy na makijaż - jest po prostu okropnie.
Na dodatek sam kompakt po kilku próbach użytkowania zrobił się po prostu obrzydliwy - załapał kłaczki, zabrudził się innymi produktami, cały się kleił i był tłusty.

Ze wszystkich produktów od MUR jakie posiadałam - ten był zdecydowanie najgorszy. Nie da się tego używać.