Institut Claude Bell, Hair Jazz Baume (Odżywka do wypadających włosów)

Institut Claude Bell, Hair Jazz Baume (Odżywka do wypadających włosów)

Hair Jazz udziela gwarancji na 5 wyników:
- nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów,
- bardziej miękkie i błyszczące włosy,
- wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
- wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów,
- wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów.
Wyniki testów klinicznych z 2001 r., na które powołuje się dystrybutor tego kosmetyku, zostały przez niego zinterpretowane jako potwierdzające (po 30 dniach stosowania):
- trzykrotnie szybszy wzrost włosów
- maksymalny wzrost 4,5 cm,
- średni wzrost próby 2,9 cm.
Produkty do pielęgnacji włosów Hair Jazz są wysoko stężoną mieszanką naturalnie występujących białek, które są niezbędne do wzmocnienia rdzenia włosa i wzmagają jego wzrost:
- chityna,
- hydrolizowana keratyna,
- białka sojowe, a także
- wyciąg ze skorupki jajka.
W ciągu 4 miesięcy włosy mogą osiągnąć większy wzrost niż wcześniej w ciągu roku.

NIE DZIAŁA

Dobry marketing. I tyle. Odżywkę stosowałam wraz z przygotowującym do jej przyjęcia szamponem przez ponad dwa miesiące (jak to zwykle bywa odżywka skończyła się przed szamponem, a szampon bez odżywki jest bezużyteczny) rezultatów nie odnotowałam. Strata pieniędzy i niestety, biorąc pod uwagę czasochłonność aplikacji, tez czasu.

szkoda pieniedzy

Proukt zakupilam w zestawie z szamponem. Używalam według instrukcji. Poza pięknym zapachem działanie jest zerowe, nie zauważyłam aby moje włosy rosly szybciej przy używaniu tego produktu.

Włosy strasznie zaczęły wypadać

Odżywka ma biały kolor jak przy normalnej odżywce. W miarę ładny zapach. Ją się trudniej nakładało na skórę głowy, ponieważ ma całkowicie inną konsystencje niż szampon i wcale tak łatwo się nie rozprowadza. Najbardziej zdziwiło mnie to, że w załączonym liście jest napisane, że odżywkę należy nanosić i wmasowywać tylko w skórę głowy, zaś na samym opakowaniu "Po umyciu włosów szamponem nanieś niewielką ilość odżywki na całe włosy". Niech się zdecydują.
Tak czy siak po używaniu szamponu i odżywki moje włosy zaczęły strasznie wypadać. Istny koszmar. Początkowo myślałam, że może wypadają te słabe włosy i teraz będą rosnąć jakieś nowe, ale przy każdym myciu wyciągałam pełno włosów i tyle. Zero efektów.

Zmarnowane pieniądze

Odżywka o wiele mniej wydajna od szamponu, ładniej pachnie od niego, ale równie problematycznie się go nakłada i nic nie zrobił z włosami. Nie zauważyłam po tej kuracji NIC KOMPLETNIE, ŻADNYCH EFEKTÓW. Mimo to, że stosowałam produkt zgodnie z zaleceniem producenta. Lżejszy portfel a zero przyrostu, zero poprawy wypadania włosów, włosy szybciej się przetłuszczały, osoby wrażliwe na alkohol może bardzo podrażniać, a niektóre nawet przeproteinować. 3x NIE

ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUP TEGO KIEPSKIEGO PRODUKTU!!!

Niestety jedyne co przychodzi mi do głowy to fakt, że równie dobrze mogłam wydane na ten wstrętny pseudo specyfik pieniądze podrzeć. Żałuję, że nie wydałam ich na dobry cel, tak by się komuś przydały, a nie nabijały kieszeń oszustom.
Niestety Hair Jazz od A do Z jest to naciąganie naiwnych (niestety muszę tak to określić, ponieważ jestem zła na siebie za tak idiotyczny zakup). Używałam obu produktów zgodnie z instrukcją (jako, że niedawno pod wpływem chandry miałam jeden z boków głowy obcięty na 6mm łatwo mi obliczyć ile moje włosy rosną bez takich pseudo wspomagaczy) Dziś mija miesiąc - i dokładnie dziś kończy się odżywka, o konsystencji mleczka do twarzy (wszystkim radzę przed zakupem spróbować smarować skórę głowy taką konsystencją uważając przy tym by nie smarować za bardzo samych włosów...) Natomiast szamponu pozostało więcej niż połowa...
PRODUKT OCENIAM NA ZERO GWIAZDEK - choć odgórnie musiałam zaznaczyć pół gwiazdki:
- ma nieprzyjemny, chemiczno-mentolowy zapach.
- włosy są trudne do uczesania, w konsystencji przypominają watę (mimo, że bardzo uważnie nakładałam produkt)
- włosy zaczęły wypadać
- kuracja nie przyspieszyła ich wzrostu
- produkt nie jest wydajny
-niewygodny w użyciu (trzeba wsmarowywać w skórę głowy - uważając przy tym by nie szorować wszystkich włosów bo może nastąpić przeproteinowanie
- wysoka cena (a działania brak)

Odradzam wszystkim zakup tej pseudokuracji - radzę poszukać dobrych ampułek w aptece i wspierać włosy sprawdzonymi sposobami (dobry szampon i odżywka, maski, okłady z czarnej rzepy etc.) ja też używam tabletek, które dostarczają witamin włosom i paznokciom.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

FATALNA I DROGA POMYŁKA

Używałam obu produktów zgodnie z instrukcją, wcierając do 2 dzień (włosy musiałam myć regularnie co 2 dni, bo któryś z produktów je przetłuszczał) i zostawiając na kilka minut. Kuracje rozpoczęłam 12.01, po zafarbowaniu włosów.
14.02 mam odrost na poziomie 1,2cm. Dodam, że w skali miesiąca włosy rosły mi bez tego specyfiku między 1,2-1,4cm, dlatego odrost ten nie robi na mnie wrażenia.
Produkt ten nie spełnia żadnej z obiecanych gwarancji:

Hair Jazz udziela gwarancji na 5 wyników:
* Nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów, -brak wzrostu ponad normę
* Bardziej miękkie i błyszczące włosy, -włosy po myciu kudliły się miałam duży problem z rozczesaniem
* Wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
* Wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów, -szampon jest wydajny, odżywka w konsystencji mleczka, niestety nie
* Wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów, -włosów zaczęło wypadać mi bardzo dużo- nie mówię, że to wina produktu, może zimy- ale szampon z odżywką nie wzmocniły moich włosów, ani trochę. Mam porównanie z szamponem Bioxine (+ampułki), który rewelacyjnie odbudował moje włosy w ubiegłym roku.

Napisałam dwukrotnie reklamację- NIKT NIE ODPISAŁ, telefonu NIKT NIE ODBIERA, a 120 zł to zbyt dużo jak na takie testy...

Używam tego produktu od: 1,5 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 op