Oriflame, The ONE, EverLasting Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Oriflame, The ONE, EverLasting Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Zalety:
- trwałość 24 H, odporność na ścieranie się i spływaniem
- odżywia, wygładza i chroni skórę
- efekt od średnio do mocno kryjącego, podkład odpowiedni do każdego typu cery,
- lekka i jedwabista formuła.

CIEKAWA OPCJA

Podkład bardzo dobrze kryjący, nie należy jednak do podkładów lekkich. Idealny dla cer mieszanych i tłustych. Przy delikatnych cerach może być zbyt przytłaczający. Aczkolwiek na duże wyjścia idealny pod względem trwałości super.

świetny

Jest to jeden z niewielu podkładów, do których wracam. Nie jest ciężki, ma umiarkowane krycie i nie wysusza skóry.
Po całonocnej imprezie nadal się trzymał na skórze, czego bym się nie spodziewała po poprzednich podkładach.

strzał w 10

tego podkładu uzywam już od dawna i sie sprawdza jest dość wydajny i wart swojej ceny
plusy: wydajny
niska cena
opakowanie
trwały ( u mnie utrzymuje sie do 8 h)
minusy:
niektóre odcienie ciemnieją po kilku minutach

Zakochałam się

podklad kupilam na promocji (15zl) nie oczekując od niego efektu WOW jednak taki zobaczylam juz po pierwszym wykonaniu makijażu z jego udziałem. Podkład dobrze kryje, jest lekki, nie wchodzi w zmarszczki, bardzo wydajny (przy jedym makijażu używam 2 pompki), wygodne opakowanie, przez które widać zużycie podkładu, poleciłam go rodzinie i znajomym i takze sa zadowoleni :)

Mój podkładowy HIT

W końcu znalazłam idealny odcień dla siebie! Zawsze miałam problemy z doborem podkładu ponieważ mam bardzo jasną cerę. Odcień porcelain jest dla mnie idealny, a w dodatku doskonale matuje i kryje niedoskonałości, jakich u mnie nie brakuje. Z czystym sumieniem polecam. Tym bardziej, że w Oriflame często jest promocja na ten podkład, a w tedy kosztuje grosze

Hit

Kupowałam kilka lat podkład, który przebija niektóre z górnej półki. Dobrze kryje,jest wydajny i ładnie adaptuje się z cerą mieszaną. Chyba muszę sprawdzić czy po kilku latach również wprowadza w zachwyt podaczas jego użycia.

Ulubiony

Bardzo rzadko używam podkładów, ale jeśli już się na to decyduję, to najczęściej mój wybór pada na ten, odcień Porcelain. Bardzo lubię w nim to, że nie tworzy maski na twarzy. Niektóre osoby narzekają na jego słabe krycie, dla mnie akurat jest to plus, bo nie potrzebuję aż tak mocno kryjącego podkładu, ten wygląda na twarzy naturalnie, pięknie ją rozświetla i ujednolica wygląd skóry. Opakowanie posiada pompkę, dzięki czemu fajnie się go wydobywa, do tego podkład bardzo ładnie pachnie.

jest OK>

Jako konsultantka ORIFLAME znam masę kosmetyków. Używałam tego podkładu kiedy chodziłam do liceum. Przystępna cena pozwalala na zakup. Podkład ma fajną konsystencje, fajnie się aplikował. Odcienie dopasowane nie tworzące efektu maski. Byłam zadowolona i chwaliłam sobie podkład THE ONE

Polecam!

Nie byłam jakoś przekonana do kosmetyków Oriflame, jednak wpadł mi w ręce katalog, A że u mnie ciężko z doborem idealnego podkładu, postanowiłam jednak wypróbować owy podkład z The One, nie nastawialam się na wielkie Wow, jednak bardzo się zdziwiłam, gdy dostalam zamówienie! Za podkład zapłaciłam 14.99 na promocji, pięknie się aplikuje na twarzy, wtapia się, nie ma efektu maski, nie waży sie, po 6 godzinach od zaaplikowania nie dostrzegłam różnicy, cera była jak po jego nałożeniu, kolor Light Ivory idealny do mojej cery, zdecydowanie polecam!

Świetny

Nie byłam przekonana do kosmetyków kolorowych z Oriflame. Ale zakupu tego podkładu nie żałuję. Konsystencje ma lekką, jest wydajny A przede wszystkim pozostaje uczucie, że skora twarzy nadal oddycha

u mnie się sprawdza

To chyba jeden z fajniejszych podkładów, jakie Oriflame ma w swojej ofercie. Z lekkimi poprawkami jest w stanie przetrwać na buzi od rana do wieczora. Nie tworzy efektu maski, nie włazi w załamania, dość dobrze kryje i przyjemnie pachnie. Niestety odcień Natural Beige wcale nie jest taki naturalny, jest dla mnie za ciemny, mimo, że do bladziochów nie należę, nada się do mocno opalonej buzi.

Świetny!

ODCIEŃ NATURAL BEIGE
mam karnację śniadą łamaną na oliwkową

MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU SUCHEJ

Podkład kupiła moja mama, a ja jej go notorycznie podkradałam, dlatego, że jest po prostu bardzo dobry.

KOLOR
Ma ładny lekko żółty odcień, bardzo naturalny, który minimalnie oksyduje, ale ogólnie dobrze się wtapia w cerę, idealnie współgra z odcieniem mojej szyi.

WYGLĄD
Pozostawia skórę satynową. Nie jest to ani błysk, ani mat. Jest bardzo komfortowy. Ja go zazwyczaj przypudrowuję, ponieważ mając mieszaną cerę, po prostu siłą rzeczy prędzej czy później zaczęłabym się świecić w strefie T. Dostawałam komplementy na temat jednolitości swojej cery, jaka jest ładna, jak świetnie wygląda... podkład wygląda tak naturalnie, że nieraz widziałam szczere zdumienia, jak tłumaczyłam, że mam na sobie makijaż twarzy i to po prostu podkład ukrył mi wszelkie żyłki i wyrównał koloryt. Dodatkowo jako posiadaczka cery mieszanej mam widoczne pory na nosie, ale też trochę na czole, a których ten podkład nie podkreśla. W momencie gorszego stanu mojej skóry, która się delikatnie przesuszyła nie powodował dyskomfortu, nie podkreślał suchych skórek. Jest fajnie nawilżający, nie przesusza, nie ściąga... super.

TRWAŁOŚĆ
Zdarzało się, że wychodziłam na parę godzin nie zabierają ze sobą pudru, byłam w klubie, w pubie, ze znajomymi... i zawsze podkład wyglądał dobrze. Nie wycierał się , nie świeciłam się jak bombka, nie czułam, że wszystko mi spływa, więc trwałość jest bardzo dobra. Dodatkowo on ciągle dobrze wygląda. pomimo upływu godzin.

Bardzo polecam i na pewno będę kupować ponownie. :)