Avon Solutions, Pure Pore-Fection, Purifying Cleansing Gel (Żel do oczyszczania twarzy)

Delikatny, wyjątkowo odświeżający, dobrze pieniący się żel do mycia twarzy, zastępujący mydło. Skutecznie usuwa makijaż, nadmiar sebum i wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia. Oczyszcza i zmniejsza pory.
Zawarty w nim ekstrakt tawuły ma działanie ściągające i antybakteryjne. Po użyciu skóra staje się świeża i czysta. Kompleks roślinnych substancji nawilżających chroni skórę przed utratą wilgoci, zaś grupa aktywnych utleniaczy (m.in. ekstrakt morwy) zwalcza niebezpieczne wolne rodniki.
W wyjątkowo duzym opakowaniu i rzyjemnie pachnie.
Posiada neutralne pH, hipoalergiczny.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl, hydroxysultaine, glycerin, peg-120 methyl glucose dioleate, lauramidopropyl betaine, lauramide dea, linoleamide, parfum, ppg-5-ceteth-20, methylparaben, imidazolidinyl urea, ppg-12-buteth 16, disodium edta, benzophone-4, phosphoric acid, polyquaternium-2, spiraea ulmaria flower extract, morus alba root extract, alcohol denat., lecithin, c12-15 alkyl benzonate, propylene glycol, phenoxyethanol, butylparaben, isobutylparaben, isopropylparaben, retinyl palmitate, ascorbyl palmitate, beta-carotene, ethylparaben, helianthus annus seed oil, propylparaben, tocopherol, ci 42090.

Cena: 19,90zł / 200ml

Bez szału.

Miałam go jakieś 7 lat temu.
Żadnych efektów nie zauważyłam, po prostu mył skórę, nic poza tym.
No, jeszcze w miarę przyjemnie pachniał.
Był dość wydajny, nie podrażniał skóry ani oczu, nie wysuszał, ale też i nie pielęgnował.
Kupiłam go tylko raz, bo nie był wart tego, żeby przy nim zostać.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

dla mnie raczej nie dobry

Użyłam tylko 3 razy :( Od razu mnie uczulił, skóra zaczęła sie łuszczyc itd. :( Pierwszy raz mnie cos takiego spotkało :( Mojej mamie (która ma zupełnie inna cerę) również nie służył - mówiła, że bardzo ja wysusza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/6 opakowania

Heh...:/

Po pierwszym uzyciu czulam sie jakbym miala skore na twarzy o 2 rozmiary za mala... A rano zauwazylam ze luszczy mi sie jak nie powiem co. Wysuszyl ,sciagnal, w ogole nie zwezyl porow. Tylko tyle ze niezle oczyscil. Teraz stoi prawie calosciowo w lazience na polce i czeka az sie zlituje:/ moze przyjda lepsze czasy. Jedyne co mi sie w nim podoba to zapach i konsystencja- gesta= wydajnosc z ktorej wcale sie nie ciesze. Nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: już nie używam:]
Ilość zużytych opakowań: może z 5 razy użyłam i zaluje...

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

oj nie!

Dla mnie jedyną zaletą tego żelu jest jego wydajność (z czego jednak nie mogę być zadowolona na obeznym etapie).
-bardzo wysusza skorę - jest spięta, podrażniona, aż widać odstające skórki
-żel nie daje sobie rady z tuszem do rzęs i mocniejszym podkładem
-nie ma przyjemnego zapachu
-średnio się pieni
-co do pryszczy to nic sie nie zmieniło.
ilość zużytych opakowań: wykańczam z trudem pierwsze.

z daleka ode mnie

Dramat i tragedia po prostu! Kupilam go jakis czas temu, kolezanka konsultatnka bardzo go chwalila, ze oczyscil buzke. No wiec pelna dobrych przeczuc uzylam raz, buzka szczypala ale po posmarowaniu kremem przestala. Drugi raz - znowu szczypie, krem nie pomaga, skora ma kolor pomidora i strasznie ciagnie. Rano obudzilam sie z paskudnymi czerwonymi plamami i schodzaca platami skora. A nie mam szczegolnie wrazliwej cery. Leczylam podraznienia ok 2 tygodni. Wyrzucialam do kosza bez zalu! I bede omijac szerokim lukiem.

****

Właśnie kończę pierwsze opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Żel ladnie oczyszcza i odświeża twarz, nie powoduje jej wysuszenia. Duża tuba starcza na długo, ponieważ żel jest bardzo skoncentrowany. Jedyne co mnie zniechęca do niego to kiepskie zamknięcie - mi, mojej mamie i mojej koleżance prawie na samym początku się popsuło... Oprócz tej jednej małej wady żel jest bardzo fajny. :)

Spełnia swoje zadanie;-)

Nie mogę mu w sumie nic wielkiego zarzucić;-) Jest zabójczo wydajny, fajnie się pieni. Dobrze oczyszcza, radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs :-D Duży plus daję mu za to, że nie wysusza mojej buźki;-) Ma delikatny, przyjemny zapach i poręczne opakowanie. Przystępna cena- oczywiście w promocji :-D.

Nic specjalnego

Zel przede wszystkim starcza na dlugo i ladnie pachnie. Ale nie mam z nim jakichkolwiek szczegolnie milych wspomnien... No jakos tam oczyszcza ta buzke, ale czasami skora bywa po nim sciagnieta i intensywnie nawilzajacy krem jest niezbedny. Poszukam czegos lepszego.

pozytywnie zaskoczona:)

po tym jak garnier mi porzadnie wysuszył skórę sięgnęłam po ten żel :) i rzeczywiście jest dobrze :) jakby jeszcze fajnie matowił cerę dałabym 5 gwiazdek, a tak to do zalet moge wliczyc to że mnie na pewno nie wysusza policzków (mam cerę raczej mieszaną), łagodnei pachnie i jest bardzo wydajny, używam jedno opakowanie już ponad pół roku :) (tyle że przez jakies 4 miesiace na zmianę z innym żelem - jednak ten starcza na 2 razy dłużej :) :) co też jest zaletą wolę to zamknięcie niż pompka np. garniera bo potem mam problemy z zamknięciem żelu - beznadziejne w podróży :) a tego tylko prztykam i jest ok :D

dobry

Napewno nie rewelacja, ale chyba i tak najlepszy z dostepnych preparatów do mycia twarzy avon. Duzy i wydajny. Dokładnie oczyszcza twarz, nie pieni sie az tak strasznie, pory nie są jakos super sciągniete (ah ten moj nos) ale da sie przezyc. Czasami na policzkach miałam uczucie sciągniecia.

duuuuuży

No właśnie o nim wspominałam przy okazji ostatniego postu ( tonik ) żel też mnie ucieszył i zaskoczył przede wszystkim bo ma naprawde duże opakowanie, porównywane z tubą Cztery pory roku - balsam, a może nawet większe, ładnie oczyścił mi buzię i nie podrażnił suchych parti mojej twarzy , naprawde godny polecenia, ale nie dam mu 5 g bo coś mu brakuje

wydajny!

Najlepszy z moich żeli i najwydajniejszy,usunął w cień nawet Garniera;-) Fajne opakowanie,miły zapach,dobrze oczyszcza a co ważne,jest bardzo wydajny. Ogółem fajna tuba;-)

ilość zużytych opakowań: 1