l`Orient, Olej jojoba

l`Orient, Olej jojoba

Wskazany do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi takimi jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łupież, egzema. Łagodzi stany zapalne i reguluje wydzielanie sebum, a to podstawy dbania o cerę z trądzikiem. Przy łuszczycy, egzemie czy łupieżu działa nawilżająco i łagodząco, co powoduje regenerację naskórka, zmiany skórne stają się mniej widoczne lub całkowicie znikają. Ma również działanie bakteriostatyczne, co jest bardzo istotne przy wyżej wymienionych problemach.

Dla pragnących ładnej opalenizny i odpowiedniej ochrony olej jojoba pełni funkcję naturalnego filtra przeciwsłonecznego o faktorze około 4. Skutecznie chroni przed szkodliwym promieniowaniem i poparzeniami słonecznymi.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Ulubiony olej

Olej jojoba włączyłam do pielęgnacji wieczornej i byłam bardzo zaskoczona tym, jak dobrze działał na moją skórę. Mam tendencję do przetłuszczania twarzy w strefie T, zaskórników i wyprysków. Olej jojoba łagodził moje stany zapalne, uelastyczniał skórę twarzy, a przede wszystkim regulował wydzielanie sebum. Stosowałam również na włosy i dawał super rezultaty, a moje włosy nie lubią się ze wszystkimi olejami. Mam za sobą kilka zużytych butelek, ale na pewno jeszcze nie jedną kupię, bo moja skóra tęskni za wieczornym olejowaniem.

Po prostu super

To był strzał w 10!
Olej jojoba nadaje się zarówno do cery suchej, jak i tłustej, gdyż odpowiedzialny jest za regulację wydzielania sebum.
Myślałam, że natłuszczając swoją cerę, już tłustą, zapcham tylko pory, co zrodzi zaskórniki i inne piękne wykwity na mej twarzy. A tu? ZASKOCZENIE! Skóra jest miękka, nawilżona i zdrowa. Co więcej, olej nadaje się również pod makijaż! Idealnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Odkąd go mam używam codziennie.

Idealnie się łączy z savon noir... Po umyciu buzi czarnym mydłem stosuję olej i mojej buzi nic więcej już nie potrzeba. Żadnych maści wysuszających, peelingów czy innych cudów. W końcu czuję, że cera nie musi walczyć :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy