Sleek Make Up, Lash Out Mascara (Tusz do rzęs pogrubiajaco - wydłużający)

Sleek Make Up, Lash Out Mascara (Tusz do rzęs pogrubiajaco - wydłużający)

Tusz wzbogacony jest we włókna nylonowe, które nadają rzęsom objętości oraz działają wydłużająco tworząc efekt sztucznych rzęs. Szczoteczka jest cieńka i dość długa w kształcie spirali, dzięki czemu dociera do wszystkich rzęs. Jej koniec jest tak zbudowany, że pozwala dotrzeć do kącików wewnętrznych bez tworzenia smug czy grudek.
Tusz wydłuża i podnosi rzęsy od nasady do wierzchołka,nie tworząc przy tym zbitych grudek.Po nałożeniu jednej warstwy oko wygląda naturalnie, subtelnie i kobieco.Po nałożeniu dwóch warstw uzyskasz efekt sztucznych rzęs.

Tragedia

Tusz kupiłam, bo lubię markę Sleek. Ale ten tusz okazał sie porażką. Dostaje ode mnie pół gwiazdki za ładne opakowanie. I na tym jego zalety sie kończą. Wady:
- tusz po otwarciu okazał sie gęsty, suchy
- szczoteczka, która miała być w założeniu producenta ze spiralnym włosiem, okazała się masakrą- włosia praktycznie brak, tym samym nie dało się użyć tuszu

Nie wiem jak tusz zachowuje się po nałożeniu, bo nawet przy próbie użycia go z inną szczoteczką nie dało rady...tusz jest gęsty, kluchowaty, suchy- jednym słowem nie dało się go użyć. Być może trafiłam akurat na takie felerne opakowanie. Tusz trafił do kosza. Jestem zawiedziona.

Używam tego produktu od: Nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: Jedno