Pollena-Ostrzeszów, Dzidziuś, Krem ochronny na każdą pogodę

Pollena-Ostrzeszów, Dzidziuś, Krem ochronny na każdą pogodę

Krem od pierwszych dni życia. Chroni przed działaniem naturalnych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, zimno, suche powietrze oraz promienie słoneczne. Do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, pielęgnuje skórę poprzez odpowiednie nawilżanie i natłuszczanie. Ekstrakt z kwiatów stokrotki odbudowuje i przywraca funkcjonalność bariery skórnej, dzięki czemu skóra jest chroniona przed utratą wody. Hipoalergiczna lanolina naśladuje i wzmacnia funkcje lipidów naskórka, co stwarza idealne środowisko dla gojenia się ran i stanów zapalnych. Pantenol polecany przy oparzeniach posłonecznych działa regenerująco i łagodząco, wnika w głąb skóry skutecznie ją nawilżając. Tlenek cynku tworzy na powierzchni skóry naturalną zaporę dla promieni UV Oparty na naturalnych olejach oraz emulgatorach. Krem nie zawiera: parabenów, alergenów, barwników, silikonów i parafiny.

Świetny krem

Jako, że jestem mamą 2 córek, dbam też o ich skórę, bo wiadomo czym skorupka za młodu ... :) Kupiłam ten krem, ponieważ nie ma kilometrowego składu, jest hipoalergiczny co dla mnie ważne, bo moje dziewczyny mają raczej wrażliwą skórę, skłonną do alergii. Kolejnym argumentem przemawiającym za kupnem tego kremu jest jego przeznaczenie od pierwszych dni życia, czyli idealnie dla nas bo Najmłodsza miała może 2 miesiące a starsza 2 lata czyli jeden krem dla 2 :) Ale do sedna krem ładnie i delikatnie pachnie, ma treściwą konsystencję, dobrze się rozprowadza i nawet szybko się wchłania, jest wydajny, nawilża i natłuszcza skórę dziecka. Chroni przed zimnem, wiatrem suchym powietrzem i promieniowaniem słonecznym . Opakowanie jest wygodne , cena też w porządku a do tego polska marka.Polecam wszystkim rodzicom.