Yes To, Grapefruit, Dark Circle Correcting Eye Cream (Krem pod oczy rozjaśniaśniający cienie pod oczami)

Formułę kremu oparto na wyciągach z grejpfruta, który zawiera likopen oraz kwasy owocowe pomagające rozjaśnić przebarwienia, a także z korzenia lukrecji, który uspokaja i łagodzi stany zapalne skóry, i pomaga zwalczać cienie wokół oczu.
Kosmetyk nie jest dostępny w Polsce

rozczarowanie

Lubie sobie poeksperymentowac z kosmetykami. Sprawia mi to wielka frajde, zwlaszcza gdy udaje mi sie odkryc jakas perelke, ktora potem moge polecic znajomym.

Ostatnio tez nasilil sie u mnie problem z cieniami pod oczami, dlatego tez bedac w drogerii przejrzalam dokladnie polki i trafilam na ten produkt.

Nie mialam nigdy stycznosci z ta firma. Zachwycila mnie jednak informacja, ze produkt zawiera 99% naturalnych skladnikow. Przegladajac pobieznie opinie na brytyjskich/amerykanskich stronach, dopatrzylam sie wielu pozytywnych recenzji (choc akurat tym niekoniecznie sie sugerowalam). Postanowilam sprobowac.

Krem, niestety w ogole u mnie nie zadzialal. Stosowalam go jedynie na noc, poniewaz nie sprawdzal sie pod makijazem. Po nalozeniu produkt sie w ogole nie wchlanial, a pod okiem zostawala plama w kolorze bezowym. Nie bylo mowy o wspolpracy z podkladem, korektorem, czy pudrem. Wszystko sie rolowalo, wiec wygladalo okropnie.

Nie zauwazylam zadnego nawilzenia, wygladzenia, niczego specjalnego. Rownie dobrze moglabym kremu nie nakladac.

Poza tym jego zapach jest niezbyt ciekawy, chyba mial przywodzic na mysl grejpfrut, ale wyszlo to bardzo sztucznie (chociaz zapach akurat nie jest tutaj najwazniejszy).

Jesli chodzi o opakowanie, to jest ono raczej standardowe i nie ulatwia nakladania produktu (raz wycisnie sie mniej, a raz wiecej - niezaleznie od sily i miejsca nacisku).

Szkoda wielka, bo zapowiadalo sie fajnie.

Niemniej jednak ciekawa jestem innych opinii na ten temat. Moze u kogos ten krem sie sprawdzi.

Używam tego produktu od: miesiaca