BeneFit, Core Color Cream (Cienie do powiek w kremie o przedłuzonej trwałości)

BeneFit, Core Color Cream (Cienie do powiek w kremie o przedłuzonej trwałości)

Pojemność 4,5 ml

BeneFit, Core Color Cream to cienie do powiek o wyjątkowo trwałej formule. Te jedwabiście kremowe cienie nakłada się na powieki wyjątkowo łatwo. Można je mieszać i nakładać na siebie. Cienie w kremie BeneFit Core Color Cream stosuje się solo lub w duecie z cieniami w pudrze.

Mocno napigmentowany, trwały

Do produktów benefit przekonałam się niedawno korzystając ze sporych promocji w sephorze (wpływ na decyzje miały oczywiście również animatorki benefitu, ale tym razem to były dobre rady)
Cień mam w kolorze two cents (albo jakoś podobnie)- taki miedziany brąz, który pięknie podbija niebieskie oczy.
Kolejny który wpadl do mojej kosmetyczki do jaśniutki, rozświetlający, ktory przygarnęłam wraz z zestawem \\\'The Bronze of Champions\\\'
Nakładanie jest banalne- smyram cień palcem a potem wklepuję w powiekę. Duża wersja ma idealną wielkość po której można sobie paluchem pojeździć i nie wbić paznokcia, z małym jest nieco gorzej, ale cóż robić...

Efekt można stopniować, jest metaliczny, piękny, doskonale pokrywa całą powiekę, nie prześwituje i nie roluje się w ciągu całego dnia.

Stosuję prawie codziennie (a generalnie kiedyś cieni nielubiłam i zawsze robiłam sobie nimy krzywdę).

Odcienie które ja mam można spokojnie potraktować jako rozświetlacz i bronzer (z drobinkami, ale i ładnym opalonym efektem)

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (baaardzo wydajny skubaniec)