Vitea, Odżywczy krem do rąk z olejkiem arganowym

Vitea, Odżywczy krem do rąk z olejkiem arganowym

Przynosi natychmiastowe ukojenie wysuszonym dłoniom, intensywnie odżywia skórę i paznokcie. Polecany do bardzo suchej, zniszczonej i popękanej skóry rąk, narażonej na częsty kontakt z detergentami i chlorowana wodą oraz wrażliwych na wiatr, mróz i zmiany temperatury.
BIO olejek arganowy - daje natychmiastowe ukojenie wysuszonym dłoniom, intensywnie odżywia dłonie i paznokcie, zapewniając im satynową gładkość.
Gliceryna roślinna - długotrwale i skutecznie nawilża skórę, likwiduje uczucie suchości i ściągnięcia skóry.
D- pantenol (Witamina B5) - chroni skórę dłoni, łatwo wnika w głąb skóry i paznokci, doskonale łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

Beznadzieja

Krem należy mało treściwych. Po posmarowaniu rąk miałam wrażenie, że znowu są suche i trzeba jeszcze raz posmarować.... i tak w kółko. Nie nawilża. Zaczęły mi pękać skórki. Zużyłam, bo szkoda mi było wyrzucić, ale już go nie kupię. Nadaje się jedynie do mało wymagających rąk, a nie do suchych i zniszczonych tak jak pisze producent.

Zużyłam i zapomniałam

Krem o miłym zapachu, w miękkiej dużej tubce. Konsystencja w miarę ok, choć mógłby być trochę gęstszy. Taki "codziennik", żeby mieć coś pod ręką, bo do zadań specjalnych się nie nadaje.

Plusy:
- przyjemny zapach
- przyjazna cena
- przyzwoity skład
- dobre nawilżenie chwilowe

Minusy:
- nie nawilża na dłużej, trzeba często powtarzać aplikację
- dostępność (chyba tylko w hebe, i to nie zawsze)

Do wypróbowania przez mało wymagającą skórę. Ja kupiłam, zużyłam i zapomniałam o jego istnieniu.

Dobry, codzienny krem

Krem jest leciutko tłustawy, ale ostatecznie dobrze się wchłania, a używam go w pracy, gdzie szybka wchłanialność jest dla mnie szczególnie ważna. Zapewnia mi odpowiednie nawilżenie i pielęgnację na co dzień, ale z większym przesuszeniem już sobie nie radzi.
Krem ma bardzo przyjemny, słodki zapach. Jest niedrogi.

Polecam go osobom, które nie mają wymagającej skóry dłoni.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

słaby, ale w dobrej cenie

Zachęciła mnie niska cena. Niestety nie jestem zachwycona tym produktem.

Szybko się wchłania, ale nie daje nawet złudzenia pielęgnacji. Nie daje żadnego efektu pielęgnacyjnego, nie chroni skóry.

Przeciętny zapach, przyzwoite opakowanie, niska cena, to wszystko, co mogę o tym kremie powiedzieć.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jestem zachwycona.

Miło, ze moge wystawic pierwszą opinię na temat tego produktu, ponieważ jest warty uwagi.
Przede wszystkim oceniam dzialanie...
- jest mega nawilzający i regenerujący
- doskonale nawilża i pozostawia przyjemne w dotyku dłonie
- cudownie pachnie i koi
- tani

Polecam aby wyprobowac :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1