Solutions, Pure Pore-Fection, Oil-Free Skin Clearing Lotion (Normalizujący krem matujący)

Normalizujący krem matujący daje skórze uczucie odświeżenia. Nie zatyka porów i nie powoduje formowania się wyprysków. Idealnie pielęgnuje, normalizuje stan skóry i zarazem przeciwdziała pojawianiu się pryszczy. Nie przesusza i nie podrażnia skóry, wygładza drobne zmarszczki.
Do cery tłustej i mieszanej, świecącej się, z rozszerzonymi, zanieczyszczonymi porami, nadaje się także do cery tłustej wrażliwej. Powyżej 18 roku życia. Stosować na dzień i na noc.

Skład: Aqua,Butylene glycol,Aluminium starch octenylsuccinate,Trioxaun decanedioic acid,Dimethicone,Ethylhex yl methoxycinnamate,Isononyl isononanoate,Kaolin,Octyl isononanoate,Silica,Solan um tuberosum starch,Cetyl alcohol,Glyceryl stearate,Parfum,Oleth-10,Salicylic acid,Ammonium hydroxide,PEG-75 stearte,Behenyl alcohol,Stearyl alcohol,Methylparaben,Hyd roxyethyl acrylate/sodium,Acryloyldimethyl taurate copolymer,Ceteth-20,Steareth-20,Squalane,Bisabolol,Dis odium edta,Polysorbate 60,Xanthan gum,PEG-60 almond glycerides,Caprylyl glycol,Propylene glycol,Glycerin,Alcohol denat.,Bambusa vulgaris extract,Phenoxyethanol,Ca rbomer,Nordihydroguaiaret ic acid,Oleanolic acid,Butylparaben,Ethylpa raben,Camellia sinensis extract,Isobutylparaben,P ropylparaben,Vitis vinifera seed extract.

Cena: 29,90zł / 50ml

Nie dla mnie

Stosowałam go dosyć długo, ale oprócz wysuszonej i podrażnionej skóry niczego nie zauważyłam. Poza tym na pewno nie jest to krem matujący, moją twarz matowił na około 30 minut.

Używam tego produktu od: używałam go kilka miesięcy temu

dobry

Dosyć dobry. Matuje natychmiast. ale może tak na godzinę. Nie zauważyłam żeby po nim mnie jakoś specjalnie wysypywało. Strasznie wydajny, Mam go chyba od 3 lat ;p Chociaż nie stosuje za często :)

Używam tego produktu od:3 lat

beznadziejny-nie polecam

lekka konsystencja i dość przyjemny acz intesywny zapach to jedyne zalety
wady:
strasznie napina i wysusza skórę,
skóra broniąc się przed tym wysuszeniem wydziela więc jeszcze więcej sebum- czyli działanie przeciwne do zamierzonego

po aplikacji miałam wrażenie, że zakleja mi pory
miałam poczucie klejącej , zanieczyszczonej cery

nie stwierdziłam efektu oczyszczającego

Używam tego produktu od:używałam ok 1 m-ca,przerwałam stosowanie
Ilość zużytych opakowań:

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

moj ulubiony

z pozaaptekowych specyfikow najlepszy.
wracam bardzo czeto do niego, bo w miedzyczasie probuje rozne kremy, zele, emulsje takze te szczegolnie polecane przez wizazanki co skutkuje jednym - wracam do niego, Avon co raz zmienia opakowanie /nie wiem czy zawartosc tez ;) / ale za kazdym razem okazuje sie na 5.
spelnia swoje zadania: matowi na dosc dlugo jako krem matujacy, sciaga pory /co na poczatku daje uczucie maski, ale mozna przywyknac i docenic jego efekty - maly lifting ;) /, po uzyciu przez dlugi czas mam uczucie swiezosci. gdyby nie lekkie przebarwienia na twarzy, nie uzywalabym nawet podkladu.
UWAGA! dobrze go stosowac tylko jako krem na dzien przy uzywaniu dobrze nawilzajacego kremu na noc, bo przy dluzszym stosowaniu go i na dzien i na noc moze bardzo przesuszyc cere /ale w koncu, czy w nocy musmy miec matowa buzie? ;) /
nalezy go tez wziac odrobinke, bo jest wydajny, gdy sie go uzyje za duzo moze sie troche mazac po buzi, ale szybko sie wchlania :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duzo, srednio 3 w roku.

Ogólnie krem ma fajną konsystencję, jest lekki ale....

po 3 dniach wysypało mnie na buzi, pryszczyki małe dosłownie wszędzie. przy dłuzszym czasie stosowania wysusza skórę

ja nie polecam do skóry trądzikowej bo może się przydarzycniespodziewany wysyp

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:nie skończyłam pierwszego

byłby dobry, ale...

Plusy:
-bardzo dobra konsystencja, lekka emulsja
-dobrze i szybko się wchłania
-matuje, ale nie na cały dzień
-nie zatyka porów
-wydajny

Minusy:
-napina skórę
-przy dłuzszym stosowaniu, wysusza skórę

I własnie dlatego nie mogę go dłuzej używać:( Czasem wracam do niego, ale nigdy na dłużej.

całkiem całkiem

fajnie matuje, dobrze sie wchlania, podoba mi sie jego zapach, skora po jego uzyciu jest odswiezona, wydaje mi sie taka czysta :) . niestety kremik troszke wysusza mi buzke dlatego stosuje tylko od czasu do czasu.

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Dla mnie koszmar

Kupiony w zestawie z pianka i
tonikiem, z czego z przyjemnoscia zuzylam tylko pianke. Krem na mojej skorze jest nie do wchloniecia, niezaleznie jak mala ilosc naloze nie jestem w stanie nalozyc podkladu na niego, bo sie 'kula' pod palcami, skora jest calkiem przesuszona, choc faktycznie nie swieci sie.
Nie bardzo rozumiem czemu mialby byc to krem na dzien i na noc, chociaz ja sama uzywalam go na noc, tylko po to zeby wykonczyc opakowanie.. na dzien po prostu nie bylam w stanie wytrzymac napietej skory ktora w paru miejscach nawet zaczynala sie luszczyc po tym specyfiku
Ogólnie - jestem na nie

hmmm

Jestem na etapie poszukiwania kremu idealnego... ale nie idzie mi to najlepiej, bo nie umiem zbyt uważnie obserwować reakcji mojej skóry :/ ten krem matuje - czyli nie jest najgorzej, niestety po dłuższym czasie skóra zaczyna się świecić. napina ją delikatnie i nie zatyka porów - to kolejne plusy. podstawową wadą - jak dla mnie - jest brak nawilżenia. skóra nie jest po nim taka przyjemna w dotyku, jeśli ktoś wie co mam na myśli. do tego zapach mnie nie przekonuje :( dlatego też mimo, iż zakupiłam go ponownie skuszona promocją, stoi sobie u mnie na półce nieruszany. pewnie jak nic nie kupię sensownego to do niego wrócę, bo w ostatecznym rozrachunku nie uważam pieniędzy wydanych na niego za wyrzucone w błoto ;)

całkiem dobry

Posiadacze tłustej cery nie powinni być zawiedzeni - krem całkiem nieźle matuje, wprawdzie nie na cały dzień, ale mat trwa o wiele dłużej niż po użyciu kremu nawilżającego. Niestety, po jakimś czasie skóra jakby przyzwyczaja się do tego kremu i efekt matowienia nie trwa już tak długo. Krem jest bardzo lekki, beztłuszczowy, wchłania się prawie bez śladu, nie pozostawiając na skórze lepkiej czy tłustej warstwy. Jak dla mojej mieszanej cery, to jednak za słabo nawilża, skóra jest po jego użyciu ściągnięta - dlatego używam go pod krem z filtrem. Konsystencja bardzo rzadka, wodnista. Zapach świeży, nieco apteczny. Krem czasami trochę się wałkuje na skórze, zapewne ze względu na zawartość glinki.

taki sobie

Krem dość dobrze matuje ale wysusza, nawet moją tłustą skóre. Jest rzadki a mimo to wchłania się dość długo. Nie lubię w nim tej pudrowej warstewki jaką zostawia na twarzy, mam wrażenie że ten puderek się później ze mnie osypuje. Efekt matowej skóry utrzymuje się jakieś 4-5 godzin. Zapach mi nie pasuje, opakowanie jest nieporęczne, nie miałam starej wersji ale pompka byłaby bardziej praktyczna.

chybiony

Jako krem matujący spisuje sie słabo. Radzi sobie tylko z policzkami(ale te nie maja wielkich tendencjii do błyszczenia). Na moją, intensywnie świecącą się:(, strefę T nie nadaje się wcale. Przy większej ilości czółko świeci się juz po nałożeniu!!!, a lżejsza warstwa daje lekki mat max. na godzinke:( Po kilku dniach z świecącycm licem szybciutko musiałam zaopatrzyc się w inny kremik na dzień(teraz wykańczam avonowy stosując na noc).
Do nielicznych plusów tego specyfiku musze zaliczyć bardzo fajną tubkę (mieszczącą się nawet na wąskiej półce lub w mikrotorebce) oraz niezłą wydajność.