Eveline, Total Action, Skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1

Eveline, Total Action, Skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1

Innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu rzęs oraz bazy pod tusz. Intensywna pielęgnacja osłabionych i łamliwych rzęs. Serum działa w 8 obszarach, widocznie wzmacniając i poprawiając kondycję rzęs. Luxury of youth to składnik bogaty w drogocenny olejek arganowy działający w synergii z kwasem hialuronowym. Wnika w strukturę włosków i stymuluje ich wzrost, podwajając optycznie objętość rzęs. Skutecznie regeneruje, odżywia i zagęszcza rzęsy. D- panthenol wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce. Regularne stosowanie serum sprawia, że rzęsy stają się wyraźnie gęstsze, dłuższe, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie.

10 – 50ml
w tuszu
żel

skuteczna

odżywkę zakupiłam w promocji. Już po kilku tygodniach daje się zauważyć wzrost nowych malutkich włosków. Po rocznym stosowaniu widać efekty. Co prawda nie są aż tak spektakularne jak przy stosowaniu long4 lashes, ale zdecydowanie nie można odmówić jej działania i efektów. stosuje już drugie opakowanie, nie można jej odmówić skuteczności, zakup na pewno nie jest to strata pieniążków

Polecam!

Odżywka jest doskonała jako baza pod makijaż,. Doskonale utrzymuje rzęsy, wydłuża, dodaje objętości,, nie kleji ich,.
Odżywka jest biała i taka też pozostaje na rzęsach na dłuższy czas więc na nie stosuje jej na codzień bez narzucenia tuszu do rzęs.,

rewelacyjne serum w przystępnej cenie, rzęsy do brwi

serum jest gęste, treściwe, barwi na biało (ale dzięki temu jesteśmy w stanie pomalować wszystkie, najmniejsze rzęski), pięknie rozdziela i zagęszcza rzęsy, warto je porządnie wyszczotkować po same końce bo serum jest świetną bazą do stworzenia naprawdę teatralnego efektu.
moja jedyna rada to żeby nie czekać do zaschnięcia serum tylko od razu pomalować rzęsy tuszem, efekt wow murowany
stosowałam serum z L'Biotica i do tego w ogóle się nie umywa

Nie polecam

Nie mogę używać tego serum na dzień, ponieważ jestem brunetką a on wybiela mi rzęsy. Wygląda to komicznie. To podstawowa jego wada.
Stosowałam na noc, ale nie zauważyłam poprawy kondycji rzęs.

Serum do rzęs

Używam tego serum od dłuższego czasu i bardzo lubię jego działanie. Czasem używam go jako baza pod zwykły tusz do rzęs, co jest wgodniejesze, bo samo serum jest koloru bialego i pozostawia nienaturalny look rzęs. W zaleznosci ile nalozy się tego serum można uzyskać zwykły wygląd. Rzęsy stają się znacznie dłuższe i spokojnie można czasem używac tego zamiast tuszu. Polecam użycie grzebyka do rzęs i po nałożeniu serum rozczesać rzęsy aby nie zlepiały się ze sobą, wtedy efekt jest znacznie lepszy.

Denko

Dla mnie to nawet jako baza pod tusz nie ujdzie. Skleja rzęsy. To białe coś nie chce się zmyć i poniekąd podrażnia oczy. Wolę dołożyć i kupić serum do rzęs, które naprawdę działa niż to COŚ. Nie kupię wiecej

tylko jako baza

Produkty Eveline z reguły lubię, więc sięgnęłam z ciekawości po ten specyfik.

*Produkt znajduje się w opakowaniu jak tusz do rzęs ze szczoteczką.

*Szczoteczka jest gumowa i dobrze rozczesuje rzęsy.

*Produkt jest biały i gdy dużo się go nałoży na rzęsach też jest biały, ale po chwili wysycha i jest niewidoczny.

*Produkt ni skleja rzęs.

*Stosowany jako baza pod tusz dobrze się sprawdza, gdyż rzęsy wydają się grubsze. Jeśli są ładne to używając go pod tusz można naprawdę uzyskać super efekt.

*Można stosować jako żel do utrwalanie brwi, bo trochę włoski utrwala, ale nie skleja i nie nabłyszcza.

* Serum jak odżywka do rzęs, która miałaby zagęścić, wzmocnić czy przyśpieszyć wzrost rzęs się nie sprawdza. Zero jakichkolwiek efektów.

bardzo lubię

Używam glównie pod tusz, wtedy rzęsy są badziej wyraziste " na swoim miejscu" . Jak chodzi o poprawę słabych rzęs, to nie zauwazyłam, jednak bardzo lubię ten kosmetyk i będę mieć go zawsze w kosmetyczce ! :)

Działa jako baza.

Nie będę oryginalna, i powtórzę wielokrotne opinie - jest to produkt dobry jako baza pod tusz, jako serum efektów nie daje. Zresztą tylko w takim celu go kupiłam, więc rozczarowana się nie czuję.
Produkt to gęsta maź o białym zabarwieniu, którą nakłada się silikownową, giętką szczotką. Ja takie szczotki do tuszu preferuję, więc nakładanie jest dla mnie bardzo przyjemne. Pogrubia i lekko unosi rzęsy, co daje super efekt, kiedy nałożę na to maskarę - rzęsy są znacznie bardziej wyraziste i dłuższe,niż przy samym tuszu. Ponadto przedłuża trwałość tuszu - nie mam z nią obaw, że tusz zacznie się kruszyć nawet po kilkunastu godzinach.
Baza nie podrażniła mi oczu, nie zepsuła ani nie poprawiła kondycji rzęs. Moim zdaniem powinna być sprzedawana po prostu jako baza, ale przyznam, że nie korzystałam z opcji zostawiania jej na noc samodzielnie - może wtedy rezultaty byłyby inne.

Baza tak, serum nie

Kupiłam ten produkt z myślą o stosowaniu jako bazy pod tusz do rzęs. I jako baza sprawdza się ok. Szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu, raczej jakbym położyła o jedną warstwę mascary więcej. Stosuję produkt codziennie, od paru miesięcy i nie zauważyłam kompletnie żadnych właściwości serum, o których pisze producent. Moje rzęsy nie zrobiły się ani dłuższe ani gęstsze. Dlatego uważam, że szkoda wydawać pieniądze na produkt, który możemy zastąpić po prostu mascarą, którą mamy w kosmetyczce:)

Jest okej

Dostałam kiedyś od siostry, po przeczytaniu informacji na opakowaniu spodziewałam się fajnego efektu, ale nic szczególnego nie zauważyłam. Zaczęłam używać jako bazę pod maskarę. W tej roli sprawdza się fajnie
+ dobrze rozczesuje rzęsy
+ wydłuża
+ po nałożeniu odżywki maluję rzęsy i efekt wydaje mi się lepszy niż jakbym pomalowała je samym tuszem
+całkiem dobra cena, która często w promocjach jest już w ogóle super

Wypróbowałam inne tego typu serum do rzęs z eveline i bardziej spodobało mi się to w zielono-białym opakowaniu

Rzęsy jakie były takie są

Mam rzęsy preciętnej grubości i długości, kolor w miarę ok. Sięgnęłam po tą odżywkę by zobatrzyć czy nie polepszy moich rzęs. Ani im nie zaszkodziła, ani nie polepszyła ich stanu. Używałam jej codziennie wieczorem przez prawie 2 miesiące. Jej minusem jest kolor(biały), który po nocy nadal się utrzymywał i ciężko go było zmyć bez męczenie rzęs, a ja nie używam na codzień tuszu.