Eveline, Total Action, Skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1

Eveline, Total Action, Skoncentrowane serum do rzęs 8 w 1

Innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu rzęs oraz bazy pod tusz. Intensywna pielęgnacja osłabionych i łamliwych rzęs. Serum działa w 8 obszarach, widocznie wzmacniając i poprawiając kondycję rzęs. Luxury of youth to składnik bogaty w drogocenny olejek arganowy działający w synergii z kwasem hialuronowym. Wnika w strukturę włosków i stymuluje ich wzrost, podwajając optycznie objętość rzęs. Skutecznie regeneruje, odżywia i zagęszcza rzęsy. D- panthenol wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce. Regularne stosowanie serum sprawia, że rzęsy stają się wyraźnie gęstsze, dłuższe, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie.

w tuszu
żel
10 – 50ml

bardzo lubię

Używam glównie pod tusz, wtedy rzęsy są badziej wyraziste " na swoim miejscu" . Jak chodzi o poprawę słabych rzęs, to nie zauwazyłam, jednak bardzo lubię ten kosmetyk i będę mieć go zawsze w kosmetyczce ! :)

Działa jako baza.

Nie będę oryginalna, i powtórzę wielokrotne opinie - jest to produkt dobry jako baza pod tusz, jako serum efektów nie daje. Zresztą tylko w takim celu go kupiłam, więc rozczarowana się nie czuję.
Produkt to gęsta maź o białym zabarwieniu, którą nakłada się silikownową, giętką szczotką. Ja takie szczotki do tuszu preferuję, więc nakładanie jest dla mnie bardzo przyjemne. Pogrubia i lekko unosi rzęsy, co daje super efekt, kiedy nałożę na to maskarę - rzęsy są znacznie bardziej wyraziste i dłuższe,niż przy samym tuszu. Ponadto przedłuża trwałość tuszu - nie mam z nią obaw, że tusz zacznie się kruszyć nawet po kilkunastu godzinach.
Baza nie podrażniła mi oczu, nie zepsuła ani nie poprawiła kondycji rzęs. Moim zdaniem powinna być sprzedawana po prostu jako baza, ale przyznam, że nie korzystałam z opcji zostawiania jej na noc samodzielnie - może wtedy rezultaty byłyby inne.

Baza tak, serum nie

Kupiłam ten produkt z myślą o stosowaniu jako bazy pod tusz do rzęs. I jako baza sprawdza się ok. Szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu, raczej jakbym położyła o jedną warstwę mascary więcej. Stosuję produkt codziennie, od paru miesięcy i nie zauważyłam kompletnie żadnych właściwości serum, o których pisze producent. Moje rzęsy nie zrobiły się ani dłuższe ani gęstsze. Dlatego uważam, że szkoda wydawać pieniądze na produkt, który możemy zastąpić po prostu mascarą, którą mamy w kosmetyczce:)

Jest okej

Dostałam kiedyś od siostry, po przeczytaniu informacji na opakowaniu spodziewałam się fajnego efektu, ale nic szczególnego nie zauważyłam. Zaczęłam używać jako bazę pod maskarę. W tej roli sprawdza się fajnie
+ dobrze rozczesuje rzęsy
+ wydłuża
+ po nałożeniu odżywki maluję rzęsy i efekt wydaje mi się lepszy niż jakbym pomalowała je samym tuszem
+całkiem dobra cena, która często w promocjach jest już w ogóle super

Wypróbowałam inne tego typu serum do rzęs z eveline i bardziej spodobało mi się to w zielono-białym opakowaniu

Rzęsy jakie były takie są

Mam rzęsy preciętnej grubości i długości, kolor w miarę ok. Sięgnęłam po tą odżywkę by zobatrzyć czy nie polepszy moich rzęs. Ani im nie zaszkodziła, ani nie polepszyła ich stanu. Używałam jej codziennie wieczorem przez prawie 2 miesiące. Jej minusem jest kolor(biały), który po nocy nadal się utrzymywał i ciężko go było zmyć bez męczenie rzęs, a ja nie używam na codzień tuszu.

Tak, ale jako baza

Używałam wszystkich trzech odżywek Eveline, tę niebieską, jak i zieloną i złotą. Ta chyba była pierwszą, jaką kupiłam i jest z nich chyba najczęściej spotykana w sklepach, no i jest najtańsza. To właśnie ją mam najczęściej w kosmetyczce. Kocham długie, piękne rzęsy i mam bzika na punkcie mocnego tuszowania, by były widoczne i jak najbardziej wydłużone. Z pomocą przyszły odżywki Eveline. Czy działają? Nie sądzę. Nie widzę, by moje rzęsy stały się jakoś mocniejsze i dłuższe. Dlaczego więc ich używam od lat? Sprawdzają się jako fajna baza pod tusz. Są dostępne, niedrogie, pogrubiają rzęsy, układają je, rozdzielają (silikonowa szczoteczka) i mocno przedłużają. Moim zdaniem tusz na nie nakłada się dobrze, chyba najlepiej zwykłą szczoteczką, którą można ładnie "pokolorować" białe rzęsy na czarno :) Jeśli szukasz czegoś, co pomoże mocniej podkreślić Twoje spojrzenie i jesteś fanką "dużych" rzęs, to jak najbardziej polecam! Daję 5, bo oceniam jako bazę, nie odżywkę.

Ujdzie jako baza

Używanie jej nic nie daje tak naprawdę rzęsom, nie są one dłuższe czy grubsze,a już napewno nie urosną od tego! Sprawdzic się za to może jako baza pod maskarę, jako taka ochrona, tyle że ma bardzo lepką konsystencję i po zastygnięciu można bardzo łatwo wyrwać sobie rzęsę niechcący.

uwielbiam

Uwielbiam wszystkie 3! Stosuję je na zmianę, czasem jako odżywkę, lecz najczęściej jako bazę pod tusz, która rewelacyjnie wydłuża i pogrubia rzęsy dodatkowo dbając o ich kondycję. Dzięki tym odżywkom udało mi się okiełznać rzęsy, są w zdecydowanie lepszej kondycji, a dodatkowo mam wrażenie, że rzeczywiście trochę podrosły. Cena przystępna na każdą kieszeń. Szczoteczka świetnie rozczesuje rzęski. W skali od 1-5? Mocna 5! ✌

Wyciskacz łez.

Odżywka spełnia głównie funkcje bazy pod tusz. Dodatkowo od jakiegoś czasu zaczęły mnie po niej piec oczy więc stosuje ją teraz już tylko okazjonalnie.

Nie spodziewajcie się cudów

Produkt jest dobry. Korzystałam z niego gdy zrezygnowałam z regularnego doklejania rzęs twardym klejem przez kosmetyczkę i moje rzęsy były mocno osłabione. Serum nie czyni cudów. Jeśli masz w miarę dobre rzęsy, nie zrobi z nich długich i mocnych rzęs jak z reklam. Ale bardzo dobrze pomaga rzęsom, które kiedyś były mocne, a potem się pogorszyły np przez doklejanie sztucznych rzęs. Poza tym, działa świetnie jako baza pod tusz, trochę jak kiedyś te "sławne" tusze z dwiema szczoteczkami. Aplikacja prosta i szybka.

Poprawił moje rzęsy

Produkt stosowalam jedynie jako bazę pod tusz i nie wyobrazam sobie, żeby jej juz nie stosowac. Idealnie wydobywa z tuszu same zalety, dzięki niej rzęsy są na maksa wydłużone,na czym mi najbardziej zależy.

Po jakimś roku stosowania serum zauważyłam, ze poprawił stan moich rzes są naprawdę dłuższe. Super produkt oby niewycofali.

Dobra baza pod tusz

Kosztuje niedużo ale z rzęs potrafi zrobić cudo.
Jeśli chodzi o działanie rewitalizujące itd, to nie zauważyłam po dwóch miesiącach użytkowania żadnego efektu.
Polecam jednak używać pod tusz do rzęs, rewelacyjnie je pogrubia i WYDŁUŻA!