Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Prawdziwa uczta dla skóry - luksusowa, bogata, intensywnie działająca maseczka, która niweluje symptomy starzenia się widoczne na twarzy. Wygładza zmarszczki, odżywia, nawilża, zwiększa jędrność i poprawia napięcie. W recepturze zastosowano najcenniejsze składniki znane z właściwości odmładzających:
kompleks Ultimate Fusion, koncentrat złota, magnezu i miedzi, jedwab, soję, proszek perłowy, algi, kawior i białe trufle. W ciągu 10 minut wyraźnie odmładza twarz! Skóra jest bardziej napięta, owal wyraźniejszy.

na 4 z minusem

Cena tylko w promocji, bo inaczej niezbyt adekwatna do umiejetnosci produktu. Maseczka miła, lekko napina, napewno nie szkodzi, nie podraznia, ale spektakularnych, obiecywanych efektow nie widzę.

Używam tego produktu od: -

Wróciłam do niej, jest świetna jako specjalistyczna pielęgnacja stóp i dłoni :)

męcząca

Jedna z paskudniejszych masek jakie miałam kiedykolwiek (widzę że firma reklamuje sią z jakąś ulepszoną wersją obecnie; ja zapomniałam ocenić tę pierwszą wersję jaka pojawiła się na rynku).
No więc : jest przede wszystkim niemiła, ma przykry, mdlący zapach i w związku z tym nakładanie jej na twarz nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Dosyć gęsta i ciężka, w zetknięciu ze skórą ciepła - twarz czuje się jakby się dusiła ... Wchłania się powoli. Słabo nawilża i w ogóle nie wykazuje żadnych cudownych efektów obiecywanych przed producenta. Wręcz przeciwnie - moja skóra wyglądała po niej na nieźle zmordowaną - jakaś taka zmęczona była i z lekka zaczerwieniona ... fuj, wspominam jak najgorzej :(