Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Anew, Ultimate Mask (Złota maseczka do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 75 ml
Cena 59,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Prawdziwa uczta dla skóry - luksusowa, bogata, intensywnie działająca maseczka, która niweluje symptomy starzenia się widoczne na twarzy. Wygładza zmarszczki, odżywia, nawilża, zwiększa jędrność i poprawia napięcie. W recepturze zastosowano najcenniejsze składniki znane z właściwości odmładzających:
kompleks Ultimate Fusion, koncentrat złota, magnezu i miedzi, jedwab, soję, proszek perłowy, algi, kawior i białe trufle. W ciągu 10 minut wyraźnie odmładza twarz! Skóra jest bardziej napięta, owal wyraźniejszy.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

na 4 z minusem

Cena tylko w promocji, bo inaczej niezbyt adekwatna do umiejetnosci produktu. Maseczka miła, lekko napina, napewno nie szkodzi, nie podraznia, ale spektakularnych, obiecywanych efektow nie widzę.

Używam tego produktu od: -

Ilość zużytych opakowań: 2

Wróciłam do niej, jest świetna jako specjalistyczna pielęgnacja stóp i dłoni :)

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

męcząca

Jedna z paskudniejszych masek jakie miałam kiedykolwiek (widzę że firma reklamuje sią z jakąś ulepszoną wersją obecnie; ja zapomniałam ocenić tę pierwszą wersję jaka pojawiła się na rynku).
No więc : jest przede wszystkim niemiła, ma przykry, mdlący zapach i w związku z tym nakładanie jej na twarz nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Dosyć gęsta i ciężka, w zetknięciu ze skórą ciepła - twarz czuje się jakby się dusiła ... Wchłania się powoli. Słabo nawilża i w ogóle nie wykazuje żadnych cudownych efektów obiecywanych przed producenta. Wręcz przeciwnie - moja skóra wyglądała po niej na nieźle zmordowaną - jakaś taka zmęczona była i z lekka zaczerwieniona ... fuj, wspominam jak najgorzej :(

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  8
  produktów

  366
  recenzji

  4
  pochwał

  9,87

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking